Dragon Ball Z: The History of Trunks

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Dragon Ball Z: The History of Trunks
Žanras Veiksmo, nuotykių, fantastinis
Filmas
Režisierius Yoshihiro Ueda
Studija Toei Animation
Išleidimo data 1993 m. vasario 24 d.
Trukmė 48 min.

Dragon Ball Z: The History of Trunks (jap. ドラゴンボールZ 絶望への反抗!!残された超戦士・悟飯とトランクス = Doragon Bōru Zetto Zetsubō e no Hankō!! Nokosareta Chō-Senshi•Gohan to Torankusu) – speciali anime serialo „Dragon Ball Z“ serija, paremta „Dragon Ballmanga motyvais. Japonijoje serija eteryje pasirodė 1993 m. vasario 24 d. Serijoje vaizduojama alternatyvi ateitis, kurioje Gokas miršta nuo virusinės ligos, o paauglys Tranksas, likęs vienintelis gyvas Z kovotojas, iš visų jėgų stengiasi įveikti Žemėje siautėjančius kiborgus.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Po kovos su Fryzu grįžęs atgal į žemę Son Gokas suserga ir miršta nuo virusinės širdies ligos. Bet tai ne vienintelė bloga žinia – du Raudonojo Kaspino armijos siaubūnai kiborgai naikina Žemės gyventojus ir miestus.

Visi, bandę juos sustabdyti, mirė – Pikolas, Vedžitas, Tienšinhanas, Jamčis ir Krilinas žuvo siaubingame mūšyje. Teliko tik vienas Z komandos kovotojas – Son Gohanas.

Trylikametis Tranksas slepiasi su savo mama Bulma suniokotame mieste. Dėl dažnų kiborgų puolimų, jis nutaria mokytis kautis padedamas Son Gohano.

Šiek tiek pasitreniravęs jis su Gohanu skuba į pagalbą žmonėms atrakcionų parke, kurį buvo užpuolę kiborgai. Bet Tranksui patekus į bėdą, jo gelbėti skubėjęs Gohanas netenka kairės rankos. Tranksas pradeda mokytis pavirsti super sajanu, bet jam nepavyksta nes jis neturi tinkamos motyvacijos.

Kito užpuolimo metu Gohanas neleidžia Tranksui vykti kartu, todėl jis Tranksui vožia per sprandą ir pastarasis netenka sąmonės. Mūšio metu Gohanas miršta. Vėliau atsipeikėjęs Tranksas randa jo kūną ir dėl savo geriausio draugo mirties Tranksas virsta super sajanu.

Po ketverių metų super sajanas Tranksas bando sutramdyti kiborgus, bet pats vos nežūva. Pagijęs jis paklauso savo mamos ir vyksta su laiko mašina į praeitį duoti Son Gokui priešnuodžių nuo širdies viruso ir įspėti apie kiborgus.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]