Pereiti prie turinio

Krilinas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
   Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į patikimus šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Krilinas
Sukūrė Akira Toriyama
Profilis
LytisVyras
RasėŽmogus
Gimimo data736 A.D
ArtimiejiMeistras Rošis (kovų menų mokytojas)
Son Gokas (draugas)
Kiborgė-18 (žmona)
Marona (dukra)
Informacija
Japoniškas vardas クリリン
Anime vardas Krilinas
Manga vardas Kuririnas
Alternatyvūs vardai Krilin
Kulilin
Kririn
Kurilyn
Kliliyn

Krilinas – „Drakonų Kovos“, „Drakonų Kovos Z“ ir „Drakonų Kovos GT“ animacinių serialų veikėjas.

Krilinas vyresnis už Goką vieneriais metais, taip pat yra Goko geriausias draugas. Jis turi šešis taškus ant savo kaktos, tai nedideli randai kuriuos jam išdegino vienuoliai, kai jis prisijungė prie jų Orindžino šventykloje. Krilinas pirmą kartą sutiko Goką pirmojoje DragonBall dalyje, kai jie abu atvyko treniruotis pas Džiną Vėžlį. Jie išmoko dirbti kartu ir tapo geriausiais draugais. Krilino mėgstamiausios atakos yra „Destructo Disk“, „Tri-Form“, „Kamehameha“ ir „Solar Flare“. Pirmojoje DragonBall dalyje Krilinas buvo nužudytas vieno iš Pikolo pakalikų, bet vėliau buvo prikeltas Drakono rutuliais. DragonBall Z dalyje Krilinas, Bulma ir Gohanas išskrido į Nameko planetą ieškoti Nameko Drakono rutulių. Vėliau jis gavo galių iš Namekų Senolio ir išgyveno iki tol, kol Fryzas jo nesusprogdino. Krilino mirtis pažadino Super Sajaną Goko viduje. Pasibaigus Fryzo sagai Krilinas buvo prikeltas su Nameko drakono rutuliais. Po metų Krilinas vedė 18 kiborgę ir jie susilaukė dukters Maronos. Kažkur tarp Celo sagos pabaigos ir Buu Sagos pradžios Krilinas nusprendė nebesiskusti savo galvos.

Daburos dėka Krilinas keletai epizodų buvo paverstas į akmenį, bet, kai Dabura žuvo, jis atsigavo. Dar kartą Krilinas buvo miręs Buu sagoje, kai Buu sunaikino žemę. DragonBall GT dalyje Krilino veikėjas neprarado svarbos. Kaip bebūtų Krilinas buvo miręs keturis kartus, visus kartus buvo gražintas į gyvųjų pasaulį Drakono rutuliais. Jis buvo miręs daugiausiai kartų ir patyręs daugiausiai sužalojimų tarp visų negu DragonBall veikėjų. Krilinas niekada nemanė mesti kovos menų, bet suprato, kad niekada neprilygs Super Sajanams, taigi jis net nebandė atakuoti blogųjų drakonų. GT dalyje Krilinas vaizduojamas kaip pakankamai senas žmogus. Kaip bebūtų Krilinas turbūt stipriausias žmogus, bet jis konkuruoja su Jamčiu ir Tenu.

Krilino išvaizda šiek tiek keista. Dažniausiai jis nešioja Džino vėžlio treniruočių aprangą. Jis skutasi ir todėl dažnai rodomas be plaukų. Jo ūgis 153 centimetrai, o svoris 58 kilogramai.

  • Bukujustu – gebėjimas skristi naudojant KI.
  • Ki Blast – pagrindinė energijos banga.
  • Kamehameha – pirmoji energijos ataka, parodyta Drakonų kovose.
  • Destrutco Disk – energijos diskas.