Communic

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Communic
KilmėKristiansandas, Norvegija
ŽanraiProgresyvusis metalas, Power metalas
Aktyvumo metai2003-
Įrašų kompanijaNuclear Blast
SvetainėOficiali svetainė
Nariai
Oddleif Stensland
Tor Atle Gabrielsen-Andersen
Erik Mortensen

Communicprogresyviojo power metalo muzikos grupė iš Norvegijos. Grupė buvo įkurta 2003 metais ir iki šiol išleido tris studijinius albumus. Pirmieji du buvo ypač gerai įvertinti kritikų.

Istorija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Communic 2003 metų kovą įkūrė gitaristas Oddleif Stensland ir būgnininkas Tor Atle Gabrielsen-Andersen, abu iš Scariot. Netrukus po to prie jų prisijungė bosistas Erik Mortensen, kuris kartu su Oddleif Stensland buvo Ingermanland narys. 2004 metų sausį grupė įrašė pirmąjį trijų dainų demo. Šio įrašo kopijų buvo išleista tik 100, tačiau balandį jis buvo išrinktas mėnesio demo Rock Hard žurnale. Kovą jie pasirašė sutartį su Danijos kompanija Intromental Management. Balandį Stensland paliko Scariot tam, kad galėtų pastoviai dirbti su Communic.

2004 metų liepą Communic pasirašė sutartį su Vokietijos įrašų įmone Nuclear Blast ir rugsėjį pradėjo įrašinėti savo debiutinį albumą Conspiracy in Mind Danijos studijose, kurio prodiuseris buvo Jacob Hansen. Danų klavišininkas Peter Jensen (Sinphonia) įrašė sintezatoriaus partijas šiam albumui. Jis buvo išleistas 2005 metų vasario 21 dieną bei gavo gerų atsiliepimų, tokių kaip "mėnesio albumas" ar "metų debiutantas" Rock Hard žurnale. Po albumo išleidimo Communic dalyvavo koncertų turuose Europoje kartu su Ensiferum ir Graveworm. Jensen tuo metu prisijungė prie grupės, bet netapo nuolatiniu nariu, kadangi negyveno Norvegijoje.

2006 metų pradžioje grupė dar kartą skrido į Daniją įrašyti antrojo albumo Jacob Hansen studijose. Šįkart norvegas Endre Kirkesola buvo pakviestas įrašyti klavišinių partijas. Priešingai negu Jensen, Kirkesola nekoncertavo su grupe. Waves of Visual Decay buvo išleistas 2006 metų gegužę ir taip pat buvo labai gerai įvertintas įvairių žurnalų bei kritikų.

Communic trečiasis albumas Payment of Existence buvo išleistas 2008 metų gegužės 30 dieną. Tų pačių metų vasarą grupė koncertavo ir Lietuvoje, Be2gether festivalyje.

Grupės nariai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Diskografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]