Baidarių ir kanojų irklavimas 2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Baidarių ir kanojų irklavimas
2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse
Canoeing Slalom 2016 Olympics logo.png Canoeing Sprint 2016 Olympics logo.png
Slalomas ir sprintas
Varžybų vietaOlimpinis irklavimo slalomo stadionas (slalomas)[1]
Rodrigo de Freitas lagūna (sprintas)[2]
Datarugpjūčio 7-11 d. (slalomas)
rugpjūčio 15-20 d. (sprintas)[3]

«2012 2020»
Infolentelė: žiūrėti  aptarti  redaguoti

Baidarių ir kanojų irklavimas 2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse vyko 19-ą kartą olimpinių žaidynių istorijoje.

Pasikeitimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Lyginant su 2012 m. olimpiada baidarių ir kanojų irklavimo programoje moterų keturviečių baidarių 500 m distanciją pakeitė 1000 m distancija. 2014 m. Tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo federacija pakoregavo kvalifikacijos sistemą ir iš anksto nustatė turnyruose skiriamų kvotų skaičių.

Dopingas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Moldavijos kanojininkas Serghei Tarnovschi laimėjo bronzos medalį vyrų vienviečių baidarių 1000 m rungtyje, bet vėliau buvo diskvalifikuotas dėl dopingo vartojimo. Moldavija taip pat neteko teisės varžytis dviviečių baidarių rungtyje.

Medalininkai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Slalomas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Baidarės
Vyrai K1 Jungtinė Karalystė Joseph Clarke
Jungtinė Karalystė (GBR)
Slovėnija Peter Kauzer
Slovėnija (SLO)
Čekija Jiří Prskavec
Čekija (CZE)
Moterys K1 Ispanija Maialen Chourraut
Ispanija (ESP)
Naujoji Zelandija Luuka Jones
Naujoji Zelandija (NZL)
Australija Jessica Fox
Australija (AUS)
Kanojos
Vyrai C1 Prancūzija Denis Gargaud Chanut
Prancūzija (FRA)
Slovakija Matej Beňuš
Slovakija (SVK)
Japonija Takuya Haneda
Japonija (JPN)
Vyrai C2 Slovakija Slovakija (SVK)
Ladislav Škantár
Peter Škantár
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė (GBR)
David Florence
Richard Hounslow
Prancūzija Prancūzija (FRA)
Gauthier Klauss
Matthieu Péché

Sprintas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Baidarės
K1 200 m Jungtinė Karalystė Liam Heath
Jungtinė Karalystė (GBR)
Prancūzija Maxime Beaumont
Prancūzija (FRA)
Ispanija Saúl Craviotto
Ispanija (ESP)
Vokietija Ronald Rauhe
Vokietija (GER)
K1 1000 m Ispanija Marcus Walz
Ispanija (ESP)
Čekija Josef Dostál
Čekija (CZE)
Rusija Roman Anoshkin
Rusija (RUS)
K2 200 m Ispanija Ispanija (ESP)
Saúl Craviotto
Cristian Toro
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė (GBR)
Liam Heath
Jon Schofield
Lietuva Lietuva (LTU)
Aurimas Lankas
Edvinas Ramanauskas
K2 1000 m Vokietija Vokietija (GER)
Max Rendschmidt
Marcus Gross
Serbija Serbija (SRB)
Marko Tomićević
Milenko Zorić
Australija Australija (AUS)
Ken Wallace
Lachlan Tame
K4 1000 m Vokietija Vokietija (GER)
Max Rendschmidt
Tom Liebscher
Max Hoff
Marcus Gross
Slovakija Slovakija (SVK)
Denis Myšák
Erik Vlček
Juraj Tarr
Tibor Linka
Čekija Čekija (CZE)
Daniel Havel
Lukáš Trefil
Josef Dostál
Jan Štěrba
Kanojos
C1 200 m Ukraina Yuriy Cheban
Ukraina (UKR)
Azerbaidžanas Valentin Demyanenko
Azerbaidžanas (AZE)
Brazilija Isaquias Queiroz
Brazilija (BRA)
C1 1000 m Vokietija Sebastian Brendel
Vokietija (GER)
Brazilija Isaquias Queiroz
Brazilija (BRA)
Moldavija Serghei Tarnovschi
Moldavija (MDA)
C2 1000 m Vokietija Sebastian Brendel
Jan Vandrey
Vokietija (GER)
Brazilija Erlon Silva
Isaquias Queiroz
Brazilija (BRA)
Ukraina Dmytro Ianchuk
Taras Mishchuk
Ukraina (UKR)

Moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
Baidarės
K1 200 m Naujoji Zelandija Lisa Carrington
Naujoji Zelandija (NZL)
Lenkija Marta Walczykiewicz
Lenkija (POL)
Azerbaidžanas Inna Osypenko-Radomska
Azerbaidžanas (AZE)
K1 500 m Vengrija Danuta Kozák
Vengrija (HUN)
Danija Emma Jørgensen
Danija (DEN)
Naujoji Zelandija Lisa Carrington
Naujoji Zelandija (NZL)
K2 500 m Vengrija Gabriella Szabó
Danuta Kozák
Vengrija (HUN)
Vokietija Franziska Weber
Tina Dietze
Vokietija (GER)
Lenkija Beata Mikołajczyk
Karolina Naja
Lenkija (POL)
K4 500 m Vengrija Vengrija (HUN)
Gabriella Szabó
Danuta Kozák
Tamara Csipes
Krisztina Fazekas
Vokietija Vokietija (GER)
Sabrina Hering
Franziska Weber
Steffi Kriegerstein
Tina Dietze
Baltarusija Baltarusija (BLR)
Marharyta Makhneva
Nadzeya Liapeshka
Volha Khudzenka
Maryna Litvinchuk

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. „Rio 2016: Canoeing Slalom“. Rio 2016. Nuoroda tikrinta 31 January 2015. 
  2. „Rio 2016: Canoeing Sprint“. Rio 2016. Nuoroda tikrinta 31 January 2015. 
  3. „Bilietai“. NOC*NSF. 31 March 2015. Nuoroda tikrinta 6 May 2015.