Asmens sargybinis (serialas)

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
TVseriesAmorencustodiaLogo.PNG
ŽanrasDrama
Kūrėjas (-ai)Emilia Lamothe
VaidinaMargarita Gralia
Sergio Basañez
Paola Núñez
Andrés Palacios
Fabiana Perzabal
Carmen Madrid
Verónica Merchant
Irene Arcila
Martín Hernández
Kilmės šalisFlag of Mexico.svg Meksika
Sezonų skaičius11
Serijų skaičius280
Gamyba
Prodiuseris (-iai)Emilia Lamothe
Mario O. Garcés
José Solano
Román Villaseñor
Trukmė48 min.
Transliacija
Originalus kanalasTV Azteca
Originalus laikotarpis2005 m. birželio 20 d. –
2008 m. rugsėjo 12 d.
IMDb įrašas

Asmens sargybinis (isp. Pasiones Prohibidas/Amor en Custodia) – Meksikos serialas, įkvėptas populiarios Argentinos telenovelės tokiu pačiu pavadinimu, kuris buvo sukurta taip pat Emilijos Lamotės. „Asmens sargybinis“ išjuokia ir sukasi apie paauglių, jaunimo ir suaugusiųjų gyvenimų išsiugdymą Meksiko mieste. Serialas taip pat nagrinėja sekso, narkotikų, pinigų, pavydo, seksualumo ir kitas keliamas problemas.

Serialas pirmą kartą pasirodė 2005 m. birželio 19 d. Meksike tik per Canal 7, bet po viešos premjeros, 2005 m. rugsėjo 19 d. serialą buvo nuspręsta rodyti per TV Azteca. 2005 m. birželio 30 d. premjeros epizodai taip pat tapo prieinami kaip nemokami parsisiuntimai serialo oficialioje svetainėje, praėjus dešimt dienų po serialo debiuto.

„Asmens sargybinis“ buvo atrinktas Azteca America ir pasirodė JAV liepos 18 d., praėjus mėnesiui po premjeros Meksikoje.

Serialo dėka išgarsėjo aktorė Paola Nunez vaidinanti Barbarą. Iš pradžių buvo sukurta 140 serialo serijų, o paskui dar 140. Lietuvoje serialas buvo rodytas 20062007 metais.

Aprašymas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Kartais atsitiktinumas pakeičia žmonių likimus. Mažytė meilės kibirkštis uždega karštą aistros laužą, o du žmonės iš visiškai skirtingų pasaulių suranda vienas kitą. Paz – nuostabi, inteligentiška, turtinga moteris, žinanti sėkmės kainą, tačiau seniai palaidojusi svajones apie tikrąją meilę. Ji nepuoselėja šiltų jausmų sutuoktiniui Aleksandrui, kuris neslepia, kad jaunos meilužės Karolinos draugija jam mielesnė nei žmonos. Net ir tuomet, kai šeimos rančoje pasirodo Chuanas Manuelis, Paz širdis nesuvirpa – moteris išmoko slėpti slapčiausius troškimus ir nepuoselėja vilčių apie asmeninę laimę atsidavusio vyro glėbyje. Tačiau kortos jau žada didelius pasikeitimus. Kai naktį Paz užpuola grupė ginkluotų plėšikų, jai gyvybę išgelbėja Chuanas Manuelis. Moteris nedvejodama pasiūlo vyriškiui tapti jos asmens sargybiniu. Netrukus ji pastebės, kad šis vyras ne tik saugo jos gyvybę, bet

ir supranta ją geriau nei bet kas kitas. Neturtingas, tačiau kilnus ir atsidavęs, nestokojantis drąsos ir nebijantis netikėto jausmų potvynio naujasis Paz širdies draugas visiškai pakeičia moters gyvenimą. Troškimo būti drauge jau nebegali numaldyti aplinkinių reakcija, melo ir išdavystės pinklės, audringa Paz šeimos reakcija. Ši jokių tabu nepripažįstanti meilė stoja į negailestingą mūšį prieš visą negailestingą ir klastos kupiną pasaulį.

Aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktorių atranka[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Keturi pagrindiniai personažai, daugelis kitų personažų buvo renkami nuo 2005 m. sausio iki kovo mėnesių. Bárbara Moribuvo pirmoji išrinkta, kaip pagrindinė aktorė, bet atsirado tvarkaraščio problemų ir ji buvo pašalinta iš serialo. Tada pagrindinis Barbaros vaidmuo atiteko Paola Núñez. Margarita Gralia išrinkta vaidinti Paz, aktorė šiam personažui buvo renkama visą mėnesį. Andrés Palacios vaidino vieną iš pagrindinių rolių, bet buvo antras pasirinkimas po Sebastián Estevanez, nes prieš filmavimus Estevanez turėjo išskristi į Argentiną išsiaiškinti kažkokių asmeninių, nežinomų problemų ir jis buvo pašalintas iš personažo vaidmens. Tada Andrés Palacios gavo pagrindinę Pacheco rolę, tik prieš mėnesį pasirodant pirmam epizodui. Taip pat Sergio Basañez vaidino Paz meilę – Manuel. Aštuntame iš vienuolikos serialo sezonų, Sebastián Estevanez pasirodė, kaip Barbaros vaikinas ir asmens sargybinis. Vėlesnių personažų pasirodymai buvo sugalvoti, kaip serialo tęsinys.