1995 m. pasaulio moterų rankinio čempionatas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
1995 m. pasaulio rankinio čempionatas
Data 1995 m. gruodžio 5 d. –
gruodžio 17 d.
Vieta Austrijos vėliava Austrija,
Vengrijos vėliava Vengrija
Šalių skaičius 20
Debiutuojančios šalys DKK, Čekija, Slovakija,
Ukraina, Kroatija, Brazilija
Lygis Profesionalai suaugusieji
Prieš 1993 Norvegija
Po 1997 Vokietija

1995 m. pasaulio moterų rankinio čempionatas – 12-asis pasaulio moterų rankinio čempionatas, kuris vyko 1995 m. gruodžio 5 - gruodžio 17 dienomis Vengrijoje ir Austrijoje.

Čempionato nugalėtoja pirmą kartą tapo Pietų Korėjos rinktinė. Tai buvo pirmasis čempionatas surengtas dvejuose šalyse.

Grupinės varžybos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

A grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Žaidė Lai Lyg Pra Pat. Pra. Tašk. +/-
1 Austrija Austrija 4 4 0 0 109 74 +35 8
2 Norvegija Norvegija 4 3 0 1 107 64 +43 6
3 Švedija Švedija 4 2 0 2 90 79 +11 4
4 Japonija Japonija 4 0 1 3 66 103 -37 1
5 Dramblio Kaulo Krantas Dramblio Kaulo Krantas 4 0 1 3 53 105 -52 1

B grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Žaidė Lai Lyg Pra Pat. Pra. +/- Tašk.
1 Rumunija Rumunija 4 4 0 0 124 81 +43 8
2 Danija Danija 4 3 0 1 116 78 +38 6
3 Slovakija Slovakija 4 1 1 2 92 95 -3 3
4 Čekija Čekija 4 1 1 2 83 86 -3 3
5 Kanada Kanada 4 0 0 4 61 136 -75 0

C grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Žaidė Lai Lyg Pra Pat. Pra. +/- Tašk.
1 Pietų Korėja Pietų Korėja 4 4 0 0 114 78 +36 8
2 Rusija Rusija 4 2 1 1 95 74 +21 5
3 Vokietija Vokietija 4 2 1 1 97 84 +13 5
4 Kinijos LR Kinijos LR 4 1 0 3 90 112 -22 2
5 Angola Angola 4 0 0 4 76 124 -48 0

D grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Žaidė Lai Lyg Pra Pat. Pra. +/- Tašk.
1 Vengrija Vengrija 4 4 0 0 110 69 +41 8
2 Kroatija Kroatija 4 3 0 1 78 61 +17 6
3 Ukraina Ukraina 4 2 0 2 93 80 +13 4
4 Jungtinės Amerikos Valstijos JAV 4 1 0 3 72 97 -25 2
5 Brazilija Brazilija 4 0 0 4 63 109 -46 0

Papildomas turas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

4-ą ir 5-ą vietą grupinėse varžybose užėmusios rinktinės kovojo dėl papildomų kelialapių į šešioliktfinalį:

Japonija Japonija 31 - 22 Kanada Kanada
(15 - 9)
Čekija Čekija 24 - 14 Dramblio Kaulo Krantas Dramblio Kaulo Krantas
(11 - 9)
Kinijos LR Kinijos LR 30 - 16 Brazilija Brazilija
(14 - 7)
Jungtinės Amerikos Valstijos Jungtinės Amerikos Valstijos 23 - 24 Angola Angola
(8 - 12)

Atkrintamosios varžybos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aštuntfinalis Ketvirtfinalis Pusfinalis Finalas
                           
           
 Austrija Austrija  21
 Čekija Čekija  16  
 Austrija Austrija  23
   Danija Danija  24  
 Švedija Švedija  20
 Danija Danija  25  
 Danija Danija  31
   Pietų Korėja Pietų Korėja  33  
 Pietų Korėja Pietų Korėja  27
 Angola Angola  14  
 Pietų Korėja Pietų Korėja  20
   Vokietija Vokietija  15  
 Vokietija Vokietija  28
Gruodžio 17 d.
 Kroatija Kroatija  24  
 Pietų Korėja Pietų Korėja  25
   Vengrija Vengrija  20
 Slovakija Slovakija  21
 Norvegija Norvegija  32  
 Norvegija Norvegija  21
   Rumunija Rumunija  19  
 Japonija Japonija  33
 Rumunija Rumunija  17  
 Vengrija Vengrija  22
   Norvegija Norvegija  21   Dėl 3-ios vietos
 Rusija Rusija  23
Gruodžio 17 d.]
 Ukraina Ukraina  20  
 Rusija Rusija  18  Danija Danija  25
   Vengrija Vengrija  23    Norvegija Norvegija  24
 Vengrija Vengrija  21
 Kinijos LR Kinijos LR  20