Širdys paklydėlės

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Širdys paklydėlės - tv.jpg
Žanraskriminalinė drama
Režisierius (-iai)Balys Latėnas
VaidinaVytautas Tomkus
Vaiva Mainelytė
Ferdinandas Jakšys
Adrija Čepaitė
Jonas Braškys
Andrius Bialobžeskis
Daiva Rudokaitė
Kilmės šalisFlag of Lithuania.svg Lietuva
Sezonų skaičius1
Serijų skaičius86
Gamyba
Prodiuseris (-iai)Rolandas Skaisgirys
Trukmė30 minučių (neįskaitant reklamos)
Transliacija
Originalus kanalasTV3
Originalus laikotarpis2010 m. rugpjūčio 30 d. - 2011 m. sausio 3 d.

Širdys paklydėlės – lietuviškas televizijos serialas, pasirodęs 2010 m. rugpjūčio 30 d. per TV3, sukurtas prodiuserių kompanijoje „Videometra“. Serialo paskutinė serija šiame kanale buvo parodyta 2011 m. sausio 3 d.

Tema[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Serialas „Širdys paklydėlės“ pasakoja apie skaudžius šeimų likimus, garbaus amžiaus senelius, atsidūrusius globos namuose, ir jų atžalų audringą gyvenimą, vaikaičius, įkliuvusius į prostitucijos pinkles. Serialui bandyta prilipdyti tautiškos muilo operos etiketę.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Serialo esmė yra ne tik gyvenimas senelių namuose, bet ir dviejų jaunų merginų iš skirtingų socialinių sluoksnių likimai. Jų kelyje iškyla prostitucijos grėsmė.

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Istorija prasideda nuo pradedančio verslininko nesėkmės – žmona miršta gimdydama, o jo naivumu pasinaudoja prostitutė, kuri ant jo bare užsiundo savo pažįstamus. Šie apiplėšia jauną vyrą ir sumuša. Nuo tada jo gyvenimas pasikeičia – nebelieka praeities, tik nauja pavojų kupina aplinka.

Prieš 20 metų praradęs atmintį, praranda ir likusią šeimą bei naujagimę. Dabar jis pasiturinčiai gyvena su nauja žmona ir į nusikalstamus reikalus mėgstančia kištis dukra. Verslininkui rūpi ne tik dabartinės šeimos bėdos, bet ir gyvenimas, kurį jis turėjo prieš 20 metų, ir kurio visai neprisimena.

Kaip gyvena jo prieš du dešimtmečius palikta dukra, ar dar gyva jos močiutė? Kokios išdavystės, aistringos meilės ir santykių peripetijos laukia kelių kartų herojų – vienų besimėgaujančių pinigais, o kitų atsidūrusių senelių globos namuose?

Kūrybinė grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]