Heidi Range

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Heidi Range
Biografija
Pilnas vardas Heidi India Range
Dar žinoma Heidi Range
Gimė 1983 m. gegužės 23 d. Liverpulis, Jungtinė Karalystė
Žanrai R&B, Pop
Veikla Dainininkė, dainų autorė
Instrumentai vokalas
Aktyvumo metai 2001 - dabar
Įrašų kompanija Island Records,
Susijusi veikla Sugababes, Atomic Kitten
Svetainė www.sugababes.com

Heidi India Range (g. 1983 m. gegužės 23 d.), yra dainininkė ir viena iš trijų pop grupės Sugababes narių.

Biografija[taisyti | redaguoti kodą]

Karjera[taisyti | redaguoti kodą]

Heidi pradėjo dainuoti ankstyvoje vaikystėje. Jos pirmasis šou buvo, kai Range buvo treji metai, ji atliko "Hey Little Hen", "Neptune" teatre Liverpulyje. Taip pat ji vėliau įrašė keletą solo dainų.[1] Tačiau savo muzikinę karjerą ji pradėjo grupėje Atomic Kitten, kai jai tebuvo 15, ir jinai buvo viena iš grupės įkūrėjų. Heidi balsą buvo galima išgirsti Atomic Kitten demo kasetėse, tačiau ji paliko grupę 1999, nes ji labiau mėgo dainuoti R&B. Kai Siobhán Donaghy paliko grupę Sugababes 2001 metais, Heidi dalyvavo atrankoje į trečiosios narės vietą. Mutya Buena ir Keisha Buchanan buvo sužavėtos jos dainavimu, ir Range tapo Sugababes nare.

Kai 2001 m. Range tapo Sugababes narė, grupė pasirašė kontraktą su Island Records įrašų kompanija, ir netrukus išleido albumą Angels with Dirty Faces. Šis albumas buvo sėkmingai išleistas ne tik gimtojoje Anglijoje, bet ir visoje Europoje. Nuo tada Heidi su Sugababes mėgaujasi sėkme. Šešeri singlai pasiekė Jungtinės Karalystės topo #1 vietą, o penkeri albumai tapo platininiais. Taip pat Sugababes albume Three galimą išgirsti Range solinę dainą "Sometimes".

Range yra laimėjusi 'Contribution In Music Award' (Indėlis į Muziką) 2006 Liverpulyje. Ji yra patvirtinusi, jog ji šiuo metu rašo dainas dar nežinomam atlikėjui, kuris turėtų išleisti albumą kitais metais. Taip pat ji yra vienintelė iš Sugababes narių, kuri buvo seksualiausių moterų pasaulyje sąraše, ir pasiekė 94 vietą.

Asmeninis gyvenimas[taisyti | redaguoti kodą]

Heidi susitiko savo dabartinį vaikiną Dave Berry 2003 metais. Jie jau draugauja penkerius metus. Dave yra MTV laidų vedėjas, ir modelis. Jie kartu pasirodė laidoje "Allstar Mr and Mrs" 2008 m. gegužės 24, kur jie nugalėjo kitą įžymybių porą, ir laimėjo £15,000 labdarai.

Heidi buvo du kartus hipnotizuota, dėl jos baimės skristi lėktuvu. Taip pat ji yra 1,57 m ūgio.[2]

Šaltiniai[taisyti | redaguoti kodą]

  1. "Faktai apie Heidi Range Heidirangefan.com."
  2. "Heidi Range bio Imdb.com."

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]