Vikipedija:Abuse filter/False positives

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Piktnaudžiavimo filtrų neatitikimų puslapyje, Jūs galite nurodyti pastebėtus piktnaudžiavimo filtrų netiksliai išrinktus pakeitimus.

Pasikartojantys simboliai[redaguoti vikitekstą]

Dabar yra nustatyta, kad radus 4 pasikartojančius simbolius (išmetus tarpus) statomas požymis. Manau pakeitimui žr. tai yra klaidinga, nes naujame vartotojo tekste buvo skaičius „100 000“, todėl šis pakeitimas buvo pagautas filtro. Problemos sprendimo būdai:

  1. padidinti pasikartojančių simbolių kiekį iki 7;
  2. netikrinti skaitmenų pasikartojimo skaičiaus.

Siūlau išreikšti nuomonę. --Vpovilaitis apt. 11:53, 2009 birželio 30 (EEST)

Pakeitime žr. buvo pagautas daugiau kaip 4 ''''' naudojimas, tačiau toks naudojimas yra įmanomas pagal viki sintaksę, tačiau pabandžius filtrų kūrimo reguliarias išraiškas, man nepavyko kaip išimti panaudoti simbolį '. --Vpovilaitis apt. 11:59, 2009 birželio 30 (EEST)

Aš siūlau šią filtro dalį iš viso išimti, nes pasikartojantys simboliai yra vienas rečiausių vandalizmo atvejų, priešingai nei pvz. keiksmažodžiai arba tokie dalykai kaip brgnjruilwhnrylyjtkl :).--...Spaideris...aptarimas 12:35, 2009 birželio 30 (EEST)

Suteikta pataisyta , kad nekreiptų dėmesio į spec simbolius ir pasikartojančių skaičių leistų ne iki 4, o iki 7. --Vpovilaitis apt. 12:53, 2009 birželio 30 (EEST)

Na, žiūrint kokius spec. simbolius. Yra buvę ir tokių vandalizmų kaip ?????? ar ]]]]] :). Nors aišku šis filtras - ne žmogus, jį galima lengvai suklaidinti :).--...Spaideris...aptarimas 12:56, 2009 birželio 30 (EEST)

Automatinis filtras neleidžia sukurti straipsnio Kęstutis Kaltenis. Lentelė teigia apie straipsnio nestruktūriškumą. Neaišku kodėl. (Teksto kiekio mažinimas nepadėjo. Pasikartojančių simbolių nėra.) -?- -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Oras (aptarimasindėlis)

Bandykite dar kartą. (Filtras pataisytas). -- Vpovilaitis Aptarimas Indėlis 17:46, 26 sausio 2011 (EET)

Keiksmažodžiai[redaguoti vikitekstą]

Kažkokios nesąmonės su keiksmažodžių filtru. Kažkaip čia arba čia nerandu keiksmažodžių, priešingai - keitimai nevandaliniai.--...Spaideris...aptarimas 16:08, 2009 liepos 1 (EEST)

Štai ir mano keitime be jokio reikalo buvo uždėta ta žyma.--...Spaideris...aptarimas 16:16, 2009 liepos 1 (EEST)
Kas Lietuvių kalboje laikoma keiksmažodžiais kitose kalbose nebūtinai yra keiksmažodžiai. Filtras tikrina ne tik tas pakeistas pozicijas, bet keistas teksto eilutes. Žymės uždėjimas tai dar nereiškia, kad pakeitimas yra būtinai vandalinis. Žymės uždėjimas, tik reiškia, kad reikėtų tą pakeitimą patikrinti (yra atkreipiamas dėmesys). Dauguma Lietuvių kalboje laikomų keiksmažodžių yra ieškoma tekste pagal jų šaknį turint galvoje, kad gali vandalai juos papildyti priešdėliais ir įvairiomis galūnėmis. --Vpovilaitis apt. 17:04, 2009 liepos 1 (EEST)
Tada reikia rasti bent jau tinkamesnę žymės formuluotę. O tai dabar botų keitimai straipsnyje „Kreivė“ vis gauna žymę „Necenzūriniai žodžiai“ ([1])... Tikiuosi, nereikia aiškinti, kokios tarpkalbinės nuorodos „užkliūva“? --Martynas Patasius 13:39, 27 rugsėjo 2009 (EEST)

Įdomu, kodėl šis filtras buvo išjungtas? --Vpovilaitis apt. 18:31, 18 sausio 2010 (EET)

Štai todėl turbūt ir išjungtas - darė aibes klaidų, rašė tą savo „Gali būti panaudoti keiksmažodžiai“ ten, kur jų nebuvo... --Martynas Patasius 22:24, 18 sausio 2010 (EET)
Sutinku, kad tokių „klaidų“ jis pradėjo daryti daugiau, kai buvo atliktas pakeitimas žr., pagal kurį vietoje naudotojo įrašytų į straipsnį eilučių, buvo pradėta tikrinti visas straipsnio wiki tekstas. Tiesa ne visai tiksliai buvo ir naudoti tikrinimui ir visas naujas eilutes, nes keičiant kažkurią eilutės dalį pvz. vieną žodį eilutėje, naują eilute yra laikomas visas pakeistos eilutės tekstas, todėl keiksmažodžio požymis jau galėjo anksčiau būti, pvz. kitos kalbos žodyje ar IW. Pabandysiu patvarkyti, kad darytų „klaidų“ mažiau. --Vpovilaitis apt. 07:31, 19 sausio 2010 (EET)

Manau užtektų tik pakeisti formuluotę į pvz „Galimi keiksmažodžiai” ar kad nors nors panašaus. Snooker (aptar.) 22:32, 18 sausio 2010 (EET)

Gal vis dėlto geriau naudoti anksčiau naudotą žymę, pataisius (sutrumpinus) protokoluose matomą tekstą. --Vpovilaitis apt. 19:54, 19 sausio 2010 (EET)

Štai ir vėl prasidėjo... Pavyzdžiui, [2], [3], [4]... Šiandien - visai „linksma“: pagauti septyni botų keitimai ir tik vienas tikrai vandalinis... Kas dabar tam filtre ne taip..? --Martynas Patasius 23:10, 13 vasario 2010 (EET)

Dar keletas: [5], [6], [7], [8]... Tad balandžio 7-11 d. iš 18 pažymėtų pakeitimų - keturi nė prie ko... --Martynas Patasius 01:15, 12 balandžio 2010 (EEST)


Filtras neleidžia įterpti vaizdo su kamuoliu, papildančio jau esamą įvairių kamuolių galeriją. Perspėjime rašoma apie galimą keiksmažodį.-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo 82.45.249.246 (aptarimasindėlis)

Klemen Pis*** - slovėnų poetas, rašytojas, vertėjas ir muzikantas. "Automatinis filtras identifikavo šį pakeitimą kaip potencialiai turintį keiksmažodžius." Klemenas Pis***as ... > "Automatinis filtras identifikavo šį pakeitimą kaip potencialiai turintį keiksmažodžius." Naudotojas:KoranaH

Ką daryti dėl to keiksmažodžio filtro? Man reikia įkelti straipsnį su japoniškomis sąvokomis, įtariu, kad galbūt jas sistema laiko keiksmažodžiais? Ar įmanoma kažkaip sutvarkyti tai?

Tomka lox sasiot za triox

Trying to create a redirect, too short article notice[redaguoti vikitekstą]

I tried to make the pages Afrikinė tripanosomozė & miegligė redirect to Afrikinė miegligė, but was not able to do so. Can you fix this? Thanks, CFCF (aptarimas) 14:41, 24 birželio 2014 (EEST)

Neleidžia pinigų pridėti[redaguoti vikitekstą]

Rašau apie DIME, neleidžia issaugoti

Bereikalingai žymi keitimą kaip nekonstruktyvų[redaguoti vikitekstą]

https://lt.wikipedia.org/w/index.php?title=Skitai&type=revision&diff=5067421&oldid=5037458

Žymi keiksmažodžius, nors nėra[redaguoti vikitekstą]

pvz - https://lt.wikipedia.org/wiki/Vykom L00Peris (aptarimas) 17:19, 13 vasario 2017 (EET)

otheruses iš Giraitė (miškas)[redaguoti vikitekstą]

Neleidžia ištrinti "otheruses" iš straipsnio Giraitė (miškas) https://lt.wikipedia.org/wiki/Girait%C4%97_(mi%C5%A1kas), nors jo ten nereikia

Dėl jusu propagandos apie Joną Noreiką[redaguoti vikitekstą]

Kodėl apie Joną Noreiką tik propaganda?

"Automatinis filtras identifikavo šį pakeitimą kaip potencialiai nekonstruktyvų ir neleido jo įvykdyti."[redaguoti vikitekstą]

Tekstas tvarkytas pertvarkytas x kartų, gal reiktų į kažką tiksliai dėmesį atkreipti?

Tiesiog nekreipkit dėmesio, čia tik perspėjimas. --Homo ergaster (aptarimas) 19:58, 27 spalio 2020 (EET)

Bet neleidžia išsaugoti :)

Dabar turėtų leisti. --Homo ergaster (aptarimas) 20:05, 27 spalio 2020 (EET)

Dėkui!

Čmilytė[redaguoti vikitekstą]

Filtras neleido grąžinti praeitos, susijusių asmenų nevandalizuotos straipsnio versijos