The Kelly Family

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
   Šį puslapį ar jo dalį reikia sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus.
Jei galite, sutvarkykite.
The Kelly Family
ŽanraiPop, rock, folk

The Kelly Family yra airių, amerikiečių, vokiečių muzikos grupė, sudaryta iš šeimos narių. Kolektyvą su savo vaikais sukūrė tėvas ir motina. Grupė išleido daug singlų ir albumų nr. 1. Ypač didelį pasisekimą turi vokiškai kalbančiose šalyse, Lenkijoje, Beneliukso šalyse, Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje ir Skandinavijoje.

Grupė oficialiai pardavė daugiau nei 20 mln. albumų, o turai „Tours Europe“ bei „Over The Hump“ susilaukė milžiniško pasisekimo. „The Kelly Family“ yra 6 vietoje tarp pačių sėkmingiausių muzikos koncertinių grupių Vokietijoje '90-aisiais.[1] Grupė yra išleidusi dainas anglų, vokiečių, ispanų, italų ir baskų kalbomis. The Kelly Family irti pradėjo 2000 m. Tačiau 2017 m. grupė be kai kurių narių išleido naują albumą su naujomis dainomis ir naujai perrašytais hitais. Į sugrįžimo koncertinį turą „Comeback des Jahres“ („Metų Sugrįžimas“) bilietai buvo išparduoti akimirksniu.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. (www.dw.com), Deutsche Welle. „PopXport Ranking: The Top 10 music acts of the 90s from Germany | PopXport | DW.COM | 09.12.2016“. DW.COM (anglų). Nuoroda tikrinta 26 March 2017.