FK Utenis Utena: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
6 pridėti baitai ,  prieš 2 metus
S
pataisymai
S (pataisymai)
[[2013]] m. [[lapkričio 28]] d. Utenos rajono savivaldybės taryba nusprendė<ref>[http://193.219.12.12:8080/download.aspx?id=1076431254 Dėl dalyvavimo steigiant viešąją įstaigą futbolo klubą „Utenos Utenis“.]</ref> dalyvauti steigiant viešąją įstaigą futbolo klubas „Utenos Utenis“.<ref>[http://www.registrucentras.lt/jar/p/dok.php?kod=303204395 Juridinis asmuo: Viešoji įstaiga futbolo klubas „Utenos Utenis“]</ref> Klubo dalininkai yra Utenos rajono savivaldybė (įnašas – 500 Lt) ir UAB [[AVGI]] (įnašas – 1000 Lt).
 
Po sėkmingo [[2014]] futbolo sezono [[LFF I lyga|LFF I lygoje]], kurioje buvo užimta III vieta, [[2015]] metų sezone komanda pateko į aukščiausią šalies LFF [[A lyga|A lygą]].<ref>[http://www.lff.lt/lt/article/po_pirmojo_sprendimu_etapo_a_ir_i_lygos_licencijos_suteiktos_9_klubams Po pirmojo sprendimų etapo A ir I lygos licencijos suteiktos 9 klubams ]</ref> 2016 metų sezone A lygoje liko tik 8 komandos, o A lygos vadovybė nusprendė, kad paskutinę vietą užėmusi komanda iškris į žemesnį divizioną. OTuo tarpu septintą vietą užėmusęsužėmęs „Utenis“ varžėsi pereinamosiose rungtynėse su LFF I-os lygos antrosantrą vietą užėmusia [[FK Palanga]].
 
[[2017]] m. sezono pirmoje pusėje žaidė lietuviška sudėtis. Vasaros transferių metu į klubą atvyko ispaniškas desantas, o klubui ėmė vadovauti treneris iš Ispanijos. Iš komandos liko tik vartininkai broliai Paukšės, ir Aleksandras Levšinas. Kiti buvo atleisti arba paskolinti kitiems klubams. Tačiau kardinalūs pasikeitimai nepadarė didelio kokybinio šuolio. Galutinėje rikiuotėje uteniškiai liko šešti. Po sezono pasiekė žinia, kad klubas traukiasi iš [[A lyga|A lygos]] pirmenybių. <ref>http://www.utenosutenis.lt/naujienos/1008.html</ref>
7 529

pakeitimai

Naršymo meniu