George Michael: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
2 baitai pašalinti ,  prieš 10 metų
S
Kalbų santrumpų šablonai
S (robotas Pridedama: uk:Джордж Майкл)
S (Kalbų santrumpų šablonai)
Debiutinis [[1987]] m. išleistas albumas ''"Faith"'' susilaukė neregėtos sėkmės - buvo parduota apie 14 mln. jo kopijų ir net išrinktas į 480-ą vieta ''[[Rolling Stone]]'' žurnalo "500 geriausių visų laikų albumų" sąraše<ref>http://www.rollingstone.com/news/story/5938174/the_rs_500_greatest_albums_of_all_time Rolling Stone's 500 Greatest Songs of All Time</ref>.
 
Po ''"Faith"'' sekusiu ''"Listen Without Prejudice, Vol. 1"'' albumu autorius pakreipė savo dainas bei muziką lyriškesne, dramatiškesne kryptimi. Albumas komerciškai vėlgi buvo labai sėkmingas, o albumo pavadinimas "Listen Without Prejudice" (ang. ''{{En|"Klausykite be išankstinės nuomonės"''}}) tarsi kvietė klausytoją pažvelgti į George'o kurybą iš kitos, nekomercinės pusės. "Vol. 1" leido atsirasti spekuliacijoms, jog bus išleista ir antroji albumo dalis, tačiau "Vol. 2" taip ir neišvydo dienos šviesos.
 
[[1996]] m. išleistas albumas ''"Older"'' sukiršino kūrėją su leidėjais. Albumas, pasak Michael'o, nebuvo pakankamai sėkmingai ir plačiai reklamuojamas, tačiau leidėjams nepatiko ilgas tarpas tarp antrojo bei trečiojo albumų išleidimo. Visgi George'as pralaimėjo teisinius mūšius, tačiau po poros metų išleido dvigubą geriausių dainų albumą ''"Ladies And Gentlemen: The Best Of George Michael"'' ir dar po metų - koverių albumą ''"Songs From The Last Century"''.
174 866

pakeitimai

Naršymo meniu