The Elder Scrolls II: Daggerfall: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
S
robotas: smulkūs taisymai
S (Smulkūs pataisymai, kalbos)
S (robotas: smulkūs taisymai)
'''The Elder Scrolls II: Daggerfall''' - [[1996]] m. pasirodęs antrasis [[The Elder Scrolls]] serijos kompiuterinis žaidimas, skirtas [[PC|asmeniniams kompiuteriams]].
 
== Apžvalga ==
[[Vaizdas:TheElder ScrollsII-Daggerfallvaizdas.jpg|thumb|left|The Elder Scrolls II: Daggerfall žaidimo aplinka]]
The Elder Scrolls II: Daggerfall yra antrasis [[RPG]] žanro žaidimas iš The Elder Scrolls serijos, kurį kurė [[Bethesda Softworks]] kompanijos žaidimų kūrėjai. Žaidimo veiksmas vyksta [[Viduramžiai|viduramžių laikais]], žemyno ''Tamriel'' teritorijoje. Šis žemynas labai didelis, savo dydžiu prilygsta net [[Anglija|Anglijos]] plotui, bet visi miestai žemyne labai panašūs tarpusavyje.
Žaidime pasižymi galimybė būti laisvu, nes galima laisvai keliauti po visą žaidimo pasaulį, daryti užduotys savo noru ir rinktis jas, dar galima kautis su įvairiomis pabaisomis ir priešais. The Elder Scrolls II: Daggerfall žaidimo žaidėjai gali pasirinkti savo gyvenimo būdą, jie gali būti garbingais riteriais arba samdomais žudikais, dar žaidėjai gali rinktis savo rasę ir gebėjimus. Vienas iš įdomių dalykų, kad žaidime yra 6 pabaigos ir pabaigą turi nuspręsti pats žaidimo žaidėjas. The Elder Scrolls II: Daggerfall žaidimo minusas yra tik vienas, bet labai nemalonus, tai didelė gausa klaidų žaidime, kurios trukdo vykdyti žaidimo užduotys ir keliauti po jo pasaulį. Taigi The Elder Scrolls II: Daggerfall yra dar vienas RPG žanro žaidimas, kuris išgarsino Bethesda Softworks kompaniją.
 
== Siužetas ==
 
Imperatorius iš ''Daggerfall'' miesto nusiunčia žaidimo žaidėją vykdyti dviejų užduočių. Pirma užduotys yra karaliaus Lysandus sielos išvadavimas nuo kančių, o antra Lysandus motinos laiško paieška. Žaidimo žaidėjas suranda karaliaus Lysandus žudiką ir jį nužudo, o tada randa Lysandus motinos laišką, kuriame parašyta apie stebuklingą ginklą ''Numidium'', kuris yra uždarytas su ''Mantella'' rakto pagalba. Nežinodamas kaip atrodo ir kur randamas ''Mantella'' raktas, žaidėjas keliauja pas galingą burtininką "King of Worms", [[Orkai|orkų]] karalių Gortworg, imperijos valdovus ir ''Tamriel'' žemyno įlankų karalius. Iš jų žaidėjas sužino viską apie ''Numidium'' ir ''Mantella'', dar susipažįsta su pirmojo ''Numidium'' ginklo sunaikintoju Underking ir keliauja į galingojo ginklo slėptuvę. ''Numidium'' slėptuvėje žaidėjas randa ginklą ir nusprendžia jo ateitį…
 
=== Siužeto pabaigos ===
 
The Elder Scrolls II: Daggerfall žaidime yra 6 skirtingos siužeto pabaigos, kurias turi nuspręsti pats žaidimo žaidėjas:
* Jei "King of worms" gauna ''Mantella'' ir atrakina ''Numidium'', jis tampa dievu.
 
== Nuorodos ==
 
* [http://www.elderscrolls.com/home/home.php http://www.elderscrolls.com/] Oficialus The Elder Scrolls II: Daggerfall žaidimo tinklalapis {{en-icon}}
427 096

pakeitimai

Naršymo meniu