Space Brothers

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Space Brothers
Žanras Mokslinė fantastika, drama
Manga
Autorius Chūya Koyama
Leidėjas Japonija Kodansha
Serializuota  Weekly Morning
Leidimo metai 2008 m. sausis – tebeleidžiama
Tomų sk. 23 (2014 m. kovo 23 d. duom.)
TV anime
Režisierius Ayumu Watanabe
Studija A-1 Pictures
Kanalas Japonija NTV
Rodymo laikotarpis 2012 m. balandžio 1 d. –
2014 m. kovo 22 d.
Serijų sk. 99

Space Brothers (jap. 宇宙兄弟 = Uchū Kyōdai) – japonų manga komiksai, kurių autorius Chūya Koyama. Komiksai leidžiami leidyklos „Kodansha“ žurnale „Weekly Morning“ nuo 2008 m. sausio.

2011 m. komiksai buvo apdovanoti „Shogakukan“ ir „Kodansha“ teikiamais apdovanojimais už geriausią nespecializuoto žanro manga.[1][2] Studijos „A-1 Pictures“ sukurta anime adaptacija Japonijoje rodoma nuo 2012 m. balandžio 1 d. 2012 m. gegužės 5 d. pasirodė manga motyvais paremtas vaidybinis filmas.

Pasakojama apie du brolius, kosmonautą Hibito Namba ir jo vyresnįjį brolį Mutą, kuris bando sekti jaunesniajam broliui įkandin ir tokiu būdu įgyvendinti savo svajonę – tapti kosmonautu.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

2006 metų vasarą Muta Namba ir jo jaunesnysis brolis Hibito tampa, jų manymu, prieš jų akis apsireiškusio NSO, kuris nuskrenda link Mėnulio, liudininkais. Hibito pareiškia, kad užaugęs jis nuskris į Mėnulį, tuo tarpu Muta nusprendžia nukeliauti dar toliau – iki Marso. 2025-aisiais, prabėgus devyniolikai metų, Hibito įgyvendino savo svajonę ir tapo JAXA astronautu bei yra paskiriamas misijai į Mėnulį. Kita vertus, Mutos gyvenimas nesusiklostė taip, kaip jis tikėjosi. Tačiau serialo eigoje Muta prisimena savo svajonę ir gauna šansą sudalyvauti JAXA organizuojamoje astronautų rengimo programoje. Serialo veiksmas sukasi apie Mutą, bandantį sekti jaunesniojo brolio pėdomis.

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]