Seminaras

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta šaltinių ar nuorodų į juos.
Jūs galite padėti Vikipedijai įrašydami tinkamas išnašas ar nuorodas į šaltinius.
 Crystal Clear app logout.png  Straipsnis turėtų prasidėti aiškiu apibrėžimu.
Jei galite, apibrėžkite straipsnio dalyką, pagrindinę sąvoką.
MEDays 2010.JPG

Seminaras (lot. seminarium 'daigynas', čia: 'mokykla') – pratybų, kursų rūšis, viena iš papildomo mokymo formų aukštosiose ir kitose mokyklose bei įstaigose. [1] Seminarai taip pat pravedami ir už mokyklų sienų įvairių sričių specialistams: sporto treneriams, pedagogams, įvairių sričių menininkams, verslininkams ir pan.

Seminarai, kaip ir plenerai, simpoziumai ir pan., – neatsiejama įvairių mokymo kursų, kvalifikacijos kėlimo renginių, konferencijų, parodų dalis. Skiriami viešieji ir specializuoti seminarai (pvz., teisės, darbų saugos, buhalterinės apskaitos, sporto trenerių). Jie gali trukti nuo 1 – 2 valandų ir ilgiau, pravedami biuruose, auditorijose, konferencijų salėse, privačiose erdvėse, derinant darbą sesijose su pažintine ir kultūrine programa (pvz., ekskursija, paruošta renginio organizatorių). Taip pat seminarai pravedami tiesiogiai internetu, naudojant Skype, Microsoft NetMeeting ir panašias programas.

Seminarų tikslas – skleisti naujas pažangias idėjas, dalintis patyrimu profesinėje veikloje, įvairiose gyvenimo srityse. Seminarus organizuoja tiek pavieniai profesionalai, tiek specializuotos konsultacijų verslo įmonės.

Taip pat skaitykite[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]