Santa Baby

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.

„Santa Baby“ yra 1953 m. išleista daina, skirta Kalėdoms. Dainos autoriai yra Joan Javits, Philip Springer ir Fred Ebb.[1] [2]

Istorija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

„Santa Baby“ pirmoji įrašė ir išleido Eartha Kitt. Atlikėjai šis singlas buvo vienas iš sėkmingiausių pasirodžiusių jos dainų. Ji 1954 m. išleido šios dainos tęsinį – dainą „This Year’s Santa Baby“, tačiau ji nebuvo tokia sėkminga. Daina buvo panaudota 1989 m. filme „Driving Miss Daisy“. Taip pat šią dainą Calista Flockhart sudainavo seriale „Ally McBeal“. Miss Piggy šią dainą atliko filme „It’s a Very Merry Muppet Christmas Movie“ ir įrašė albume „A Green and Red Christmas“. Vanessa L. Williams, Patti LaBelle ir Eartha Kitt atliko šią dainą 2001 m. per specialią laidą pavadinimu, kaip daina – „Santa Baby!“.

Koveriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sugababes singlo „Santa Baby“ viršelis

Šią dainą įrašė ir atliko daugybė atlikėjų per metus. Šią dainą kaip singlą išleido „Pussycat Dolls“, kuris pasiekė Billboard Hot 100 net 71-ąją vietą, o Filipinuose #22 poziciją. Šią „Dolls“ versija galima rasti jų 2005 m. albume „PCD“.

Rev Run perrašė šią dainą savo albumui „A Very Special Christmas, Vol. 3.“

2007 m. Kylie Minogue versija pasiekė #76 vietą Jungtinėje Karalystėje.

2007 m. filme „This Christmas“ „Santa Baby“ buvo atlikta aktorės Lauren London.

2009 m. gruodžio 21 m. „Sugababes“ išleido šią dainą kaip atsisiuntimo singlą,[3][4] ir „Santa Baby“ pasirodė albume „Sweet 7“.

Versijos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]