Park Sung-Joon

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Park Sung-Joon - July su "auksinės pelės" apdovanojimu

Park Sung-Joon (kor. 박성준, g. 1986 m.), pseudonimu July Zerg ar trumpiau July – profesionalus StarCraft II žaidėjas iš Pietų Korėjos, buvęs profesionalus StarCraft: Brood War žaidėjas. Jis žaidžia zergų rase komandoje StarTale, Brood War žaidė taip pat zergais komandoje STX SouL.

Park Sung-Jon yra tris sykius tapęs pagrindinės Pietų Korėjos Brood War lygos – OSL čempionu, už ką gavo "Auksinės pelės" (Golden Mouse) apdovanojimą. Šį apdovanojimą iš viso yra gavę tik keturi žaidėjai.[1]

Fanų duota Park pravardė yra God of War – karo dievas.

2010 m. Park Sung-Joon baigė profesionalią Brood War karjerą ir pradėjo profesionalią StarCraft II karjerą. Iš pradžių jis norėjo apskritai baigti profesionalaus žaidėjo karjerą, tačiau tėvas įkalbėjo jį pamėginti StarCraft II.[2]

Kol kas didžiausias jo pasiekimas StarCraft II varžybose yra patekimas į GSL Code S (aukščiausia Korėjos lyga) finalą, kuriame pralaimėjo prieš Jang Min Chul (MC) ir užėmė antrąją vietą.

Iš žymesnių tarptautinių StarCraft II renginių, July yra dalyvavęs pirmajame North American Star League (NASL) sezone, kur užėmė ketvirtąją vietą. Dreamhack Summer 2011 turnyre jis taip pat liko ketvirtas, o MGL Columbus nepateko į top 8 pralaimėjęs prieš Jang Jae Ho (Moon).

Nuorodos ir šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Golden_Mouse
  2. http://ch.gomtv.com/4555/28119/418819