Nemylimi

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
Nemylimi.jpg
Žanras Drama, Kriminalinis
Kūrėjas (-ai) Edvinas Kalėda
Režisierius (-iai) Sigitas Račkys, Saulius Balandis, Ramūnas Rudokas
Vaidina Tadas Gryn
Toma Vaškevičiūtė
Inga Norkutė
Evaldas Jaras
Marius Mačiulis
Rolandas Boravskis
Josif Baliukevič
Justinas Barkus
Vytautas Kupšys
Sandra Daukšaitė
Ramūnas Rudokas
Karina Stungytė
James Tratas
Vytautas Rumšas
Valda Bičkutė
Darius Petkevičius
Julius Žalakevičius
Mantas Cegelskas
Irmantas Jankaitis
Kęstutis Jakštas
Albinas Keleris
Simonas Storpirštis
Mantas Vaitiekūnas
Robertas Lenartavičius
Arnas Butkus
Dominykas Balaišis
Jūratė Vilūnaitė
Andrius Bialobžeskis
Marius Jampolskis
Mindaugas Capas
Gediminas Adomaitis
Kompozitorius (-iai) Aras Žvirblys
Kilmės šalis Flag of Lithuania.svg Lietuva
Sezonų skaičius 6
Serijų skaičius 350
Gamyba
Prodiuseris (-iai) Rolandas Skaisgirys
Trukmė 106 minutės
Gamybos kompanija Videometra
Transliacija
Originalus kanalas TV3
Originalus laikotarpis 2009 m.

„Nemylimi“ – Lietuvos televizijos serialas, nuo 2009 m. sausio 4 d. iki 2009 m. birželio 18 d. rodytas per TV3 televiziją. Serialą kurė kompanija „Videometra“. Jis pastatytas pagal Edvino Kalėdos knygą. Didžioji dalis veikėjų – nusikaltėliai[1].

Seriale pasakojama Astos (vaidina Toma Vaškevičiūtė) ir Viktoro (vaidina Tadas Gryn) istorija. Iš baimės būti be namų, Viktoras nusprendžia išplėšti seifą su 200 000 litų. Po kiek laiko jį suima ir nuteisia.

Antrasis sezonas buvo pradėtas rodyti nuo 2010 m. vasario 8 d. nauju pavadinimu „Svetimi“. Trečiasis ir paskutinis sezonas pradėtas rodyti eteryje nuo 2011 m. vasario 14 d. nauju pavadinimu „Pasmerkti“. 2013 metais serialas gražintas į eterį pavadinimu Pasmerkti II, šis taip pat turi du tęsinius - Pasmerkti III, Pasmerkti IV.

Veikėjai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 • (Tadas Gryn) – Viktoras Dragūnas – Pagrindinis serialo veikėjas, kuris dėl geresnio gyvenimo ir kad turėtų stogą virš galvos, nusprendžia išplėšti seifą su 200 000 litų iš Raimundo. Po kiek laiko jis suimamas Gvido ir jį nuteisia. Astos vyras. Mildos tėvas. Kornelijos žentas. Normanto brolis. Buvęs Melitos sugyventinis, taip pat ir Bertos meilužis. Turėjęs romaną su Liepa. Geriausias Mariuko, Lorenso, Kuperio, Zylės, Dariūnės, Liuko, Mindaugo ir Kamino draugas, taip pat gerai sutardavo su Danu kalėjimo laikais. Dirbo Normanto autoservise. Kuperinių gaujos narys. Jautrus, vidutinio amžiaus vyras, kurį paliko jo žmona Asta, jam būnant kalėjime. Labai atsargus asmuo, nesiveliantis į jokius nešvarius reikalus. Antrą kartą pasodintas į kalėjimą keleriems metams, nes buvo šantažuotas ir grasinamas Valeros, už tai, kad bandė apsaugoti Neringą ir slėpė jos dabartinė vieta, nes ši buvo vienintelė įtariamoji Makaro nužudymo byloje ir buvo pabėgusi iš psichiatrijos ligoninės, tačiau po kažkiek laiko jis paleidžiamas iš kalėjimo ir tampa verslininku ir Kiros meilužiu.
 • (Toma Vaškevičiūtė) – Asta Dragūnienė – Pagrindinė serialo veikėja. Viktoro žmona, Mildos motina, Živilės pusseserė, Kornelijos dukra. Dainoros draugė. Buvusi Ingos draugė. Turinti papuošalų parduotuvę. Buvusi Raimundo sekretorė, vėliau dirbo kavinėje barmenė su Liepa. Buvusi prostitutė, taip pat alkoholikė ir narkomanė. Pirkdavo iš Taisono kokainą. Turėjusi romaną su Julium Katunskiu, poto su Svajum, kuris buvo jos suteneris, susitikinėdavo su Silveriu, vėliau susidėjo su Romka. Išsiskyrusi su Romka, susitaikė su Viktoru. Suorganizavo Neringos uždarymą į psichiatrijos ligoninę. Advokato ir Psichologo Juliaus meilužė, po Juliaus neištikimybės su Ema, tampa Herkaus meilužė.
 • (Emilija Rakštytė) – Milda Dragūnaitė – Mildutė – Astos ir Viktoro dukra. Normanto dukterėčia. Živilės antros eilės dukterėčia. Kornelijos anūkė. Yra gyvenusi vaikų namuose.
 • (Tomas Erbrėderis) – Julius – Astos buvęs meilužis. Vėliau susidėjo su Ema. Advokatas ir psichologas.
 • (Agnė Kiškytė) – Kira – Viktoro meilužė.
 • (Kęstutis Cicėnas) – Herkus Tatkus – Astos meilužis. Advokatas. Turintis ryšių su Povilu.
 • † (Evaldas Jaras) – Normantas Dragūnas – Norma – Viktoro brolis. Mildos dėdė. Zylės, Lorenso, Kuperio, Liuko ir Mariuko geriausias draugas. Ingos vyras. Živilės mylimasis. Kuperinių gaujos narys. Užsiima cigarečių kontrabanda ir turintis savo autoservisus. Labai bailus ir nervingas asmuo. Nervindamasis dažnai įjunka į alkoholį. Didžiausias Žoros ir Armanio priešas. Bendradarbiavęs ir turėjęs reikalų su Silveriu. Nužudytas Armanio, Ingos užsakymu.
 • † (Marius Mačiulis) – Ovidijus Zyliauskas – Zylė – Dano ir Sofijos sunus, Raimundo posūnis ir Juliaus įbrolis. Neringos vyras. Eglės tėvas. Geriausias Normanto, Lorenso, Viktoro, Kuperio, Liuko ir Mariuko draugas. Simpatizuoja Živilei. Turėjęs netikrą romaną su Rugilė. Kuperinių gaujos narys. Labai įžvalgus ir protingas asmuo. Užsiima cigarečių kontrabanda. Didžiausias Makaro priešas. Norintis atkeršyti Makarui už tėvų mirtį. Pašautas Armanio, tačiau buvo išgyvenęs ir buvo komoje. Nužudytas Lazerio, Makaro užsakymu.
 • (Indrė Patkauskaitė), (Eglė Driukaitė) – Neringa Zyliauskienė – Zylės žmona. Eglės motina. Mindaugo sugyventinė. Kuperinių gaujos narė. Dirbo seselė, vėliau neilgai dirbo Astos papuošalų parduotuvėje. Astos dėka, ji yra guldoma į psichiatrijos ligoninę, pabėgusi iš ligoninės, atkeršijo Makarui už vyro nužudymą ir su dukra išvyko gyventi į užsienį. Po kažkiek laiko ji su dukra grįžta gyventi į Lietuvą ir tampa narkotikų kurjerė, bendradarbiaujanti su Kuperiu ir persekiojima Koganų šeimos.
 • (Violeta Podolskaitė) – Neringos motina. Eglės senelė. Zylės uošvė.
 • (Petra Pedan) – Eglė Zyliauskaitė – Zylės ir Neringos dukra. Dano ir Sofijos anūkė.
 • † (Dalia Storyk) – Sofija Zyliauskienė – Zylės motina, buvusi Dano žmona. Eglės senelė. Raimundo žmona, Juliaus pamotė. Valeri draugė. Gyveno JAV. Nužudyta Dromanto, Makaro užsakymu.
 • † (Valerijus Jevsejevas) – Danas Zyliauskas – Zylės tėvas, buvęs Sofijos vyras. Eglės senelis. Sėdėjęs kalėjime ir konfliktavęs su Makaru. Nužudytas samdomo žudiko, kurį pasamdė Makaras.
 • (Mindaugas Capas) – Raimundas Katunskis – Raima – Verslininkas. Juliaus tėvas, Sofijos vyras, Zylės patėvis, buvęs Dainoros mylimasis, Žoros draugas. Buvo ištikimas Makarui. Bendradarbiavęs ir turėjęs reikalų su Silveriu. Gyvena JAV.
 • (Gediminas Adomaitis) – Julius Katunskis – Verslininkas. Raimundo sūnus, Sofijos posūnis, Zylės įbrolis. Turėjęs romaną su Asta, tačiau vėliau su ja išsiskyręs. Dirbo Makarui. Studijuoja Anglijoje.
 • † (Kristina Savickytė) – Dainora – Buvusi Raimundo mylimoji. Astos draugė. Buvusi prostitutė. Nužudyta Žoros.
 • (Gabrielė Bartkutė) – Melita – Mildos auklėtoja. Buvusi Viktoro sugyventinė.
 • (Vitalija Mockevičiūtė) – Kornelija – Astos motina, Mildos senelė, Živilės teta, Viktoro uošvė. Gyvena Anglijoje.
 • (Inga Norkutė) – Živilė – Seselė. Astos pusseserė. Mildos antros eilės teta. Kornelijos dukterėčia. Normanto mylimoji, vėliau jai teko palikti Normantą, kai jis sugrįžo pas Ingą. Dažnai jausdavo Zylei simpatiją. Išvykusi į užsienį.
 • † (Sandra Daukšaitė) – Inga Dragūnienė – Normanto žmona. Armanio meilužė. Žoros sugyventinė. Astos draugė. Buvo ištikima Makarui. Buvusi prostitutė. Intrigantė, įtakojusi Armanį pašalinti Normantą, kad ši galėtų maudytis Normanto turtuose ir valdytų jo firmas. Nužudyta Kuperio.
 • (Rolandas Boravskis) – Erlandas Laurinavičius – Lorensas – Geriausias Zylės, Dano, Viktoro, Normanto, Mariuko, Liuko, Kuperio, Dariūnės, Mindaugo, Kamino, Girino ir Valančioko draugas. Oksanos vyras. Auros sužadėtinis. Didžiausias Keinio, Armanio, Faustos ir Huberto priešas. Kuperinių gaujos narys. Užsiima cigarečių kontrabanda. Labai kerštingas ir drąsus asmuo. Bandė nužudyti Armanį, tačiau buvo jo pašautas ir nutemptas Kuperio, išgyveno, ir bandydamas atkeršyti už žmonos mirtį buvo pašautas spec. būrio. Susisprogdino mašinoje nužudydamas Žlabį ir Valerą, tačiau po sprogimo lieka gyvas, bet traumuotas.
 • † (Valda Bičkutė) – Aura Mačytė – Povilo sesuo. Fredo dukterėčia, Marko, Nedo, Levio ir Slimo pusseserė. Lorenso sužadėtinė. Nužudyta Huberto.
 • † (Erika Martišienė) – Oksana Laurinavičienė – Jelenos dvynė sesuo. Lorenso žmona. Nužudyta Sergėjaus, Armanio užsakymu.
 • † (Erika Martišienė) – Jelena – Oksanos dvynė sesuo. Prostitutė. Nužudyta Zylės.
 • (Josif Baliukevič) – Gintaras Kuprevičius – Kuperis – Geriausias Viktoro, Lorenso, Dariūnės, Zylės, Normanto, Mindaugo, Kamino ir Liuko draugas. Santos vyras, Liepos brolis, Remio nesantuokinis sūnus ir Tomo brolis. Vlado Keinio žentas. Sedėjęs su Viktoru ir Liuku kalėjime. Kuperinių gaujos narys. Užsiima cigarečių kontrabanda, bet vėliau pradeda užsiimti nelegaliu verslu su narkotikais. Didžiausias Koganų šeimos priešas. Labai nervingas ir užsispyręs asmuo. Turintis priklausomybė nuo alkoholio.
 • (Emilija Latėnaitė-Beliauskienė) – Santa Keinytė - Kuprevičienė – Vlado Keinio dukra. Emos podukra. Buvusi Taisono žmona, taip pat ir Povilo sugyventinė. Kuperio žmona.
 • (Miglė Polikevičiūtė) – Liepa Kuprevičiūtė – Kuperio sesuo. Dariūnės sužadėtinė. Dirbusi kavinėje barmenė su Asta. Turėjusi romaną su Viktoru.
 • (Justinas Barkus) – Darius Gulbys – Dariūnė – Kuperinių gaujos narys, vadovaujantis Saugos tarnybai. Buvęs policininkas, dirbęs po priedanga, bendradarbiavęs su Povilu, taip pat ir su Valera. Kuperio, Viktoro, Kamino, Maručio, Lukošiaus, Liuko ir Lorenso draugas. Liepos sužadėtinis.
 • (Vytautas Rumšas) – Vladas Keinys – Verslininkas. Santos tėvas. Kuperio uošvis. Emos vyras. Jomanto, Povilo, Makaro, Fredo, Marko, Nedo, Levio ir Slimo draugas. Konfliktuojantis su Taisonu, taip pat ir su Kaminu. Bandytas nužudyti Taisono ir Hanso, tačiau išgyveno. Kuperinių gaujos narys, tačiau vėliau išdavė gaują pereidamas į Huberto pusę norėdamas taikos ir ramaus gyvenimo. Didžiausias Lorenso priešas.
 • † (Juozas Gaižauskas) – Gitanas Jomantas – Vlado Keinio dešinioji ranka. Finansininkas. Gyvendamas Rusijoje dirbo apsaugos viršininku, taip pat yra ir buvęs karininkas, tarnavęs Afganistane. Kuperinių gaujos narys, tačiau vėliau išdavė gaują pereidamas į Huberto pusę, už tai buvo nužudytas Dariūnės ir Kuperio.
 • (Saulius Balandis) – Virginijus – Virgis,Girinis – Kaime gyvenantis alkoholikas, naivus, tarmiškai kalbantis, šiek tiek nevalyvas, bet labai geros širdies asmuo, Lorenso ir Valančioko draugas. Gerai sutaria su Kuperinių gauja. Šlapdribos mylimasis.
 • (Kristina Kunčinaitė) – Ona – Šlapdriba – Girinio mylimoji.
 • † (Mindaugas Ancevičius) – Rimantas Valančiūnas – Rimis, Valančiokas, Gangsteris – Kuperinių gaujos narys, gyvenantis kaime. Lorenso ir Girinio draugas. Nužudytas Huberto užsakymu.
 • † (Tomas Žaibus) – Mindaugas Petrauskas – Mindė – Kuperinių gaujos narys. Viktoro, Kuperio ir Lorenso draugas. Neringos sugyventinis. Buvo isimylėjęs Faustą ir turėjo romaną su ją, tačiau jų meilė buvo netikra. Nužudytas Faustos.
 • † (Tomas Rinkūnas) – Marius Šemeta – Mariukas – Dirba dvigubu agentu, tiek Kuperinių, tiek Makaro gaujai. Geriausias Viktoro, Normanto, Zylės, Lorenso ir Liuko draugas. Buvo suimtas po seifo vagystės, tačiau policijos lomkes atlaikė ir taip pelnė pasitikėjimą Kuperinių gaujoje. Gabijos sužadėtinis. Užsiima cigarečių kontrabanda. Nužudytas Armanio.
 • † (Vaida Lisikaitė) – Gabija – Leukemija serganti Mariuko sužadėtinė. Globojama Valeri ir Makaro. Dirbanti restorane barmenė. Mirė ligoninėje po savo ir Mariaus vestuvių.
 • (Marius Jampolskis) – Tauras Liutkevičius – Liukas – Viktoro kalėjimo laikų draugas ir Kuperinių gaujos narys, gyvenantis Rusijoje. Taip pat gerai sutaria su Normantu, Mariuku, Danu, Zylė, Kaminu, Dariūnė, Lorensu ir Kuperiu. Užsiima cigarečių kontrabanda. Didžiausias Tarzano priešas.
 • (Andrius Bialobžeskis) – Remigijus Šulcas – Remis – Buvo Silverio dešinioji ranka, tačiau jį išdavė ir pridavė policijai. Suorganizavo Silverio žmogžudystę, o pats išvyko iš Lietuvos į Ispaniją pagal liudytojų apsaugos programą. Kuperinių gaujos narys. Brigitos vyras. Tomo ir Kuperio tėvas.
 • (Dominykas Balaišis) – Tomas Šulcas – Sirgęs leukemija Remio ir Brigitos sūnus. Kuperio brolis. Gyvena Ispanijoje.
 • (Jūratė Vilūnaitė) – Brigita Šulcienė – Remio žmona ir Lino buvusi žmona, Tomo motina. Gyvena Ispanijoje.
 • (Ričardas Vitkaitis) – Linas – Žurnalistas. Buvęs Brigitos vyras ir Tomo patėvis. Turėjęs reikalų su Remiu.
 • (Kęstutis Jakštas) – Vitas Maručis – Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyriausiasis tyrėjas. Papildomai dirbantis viešbutyje apsaugos darbuotojų. Vėliau įsidarbino į Saugos tarnybą, kuri priklauso Kuperinių gaujai. Kuperinių gaujos narys. Didžiausias Povilo priešas. Principingas, siekiantis kilti karjeros laiptais ir kovotojas už teisybę. Anksčiau gyvenęs Klaipėdoje. Rasos buvęs vyras. Luko tėvas. Lukošiaus ir Dariūnės draugas.
 • (Inga Šalkauskaitė) – Rasa Maručienė – Vito Maručio buvusi žmona. Luko motina. Anksčiau gyvenusi Klaipėdoje. Turinti priklausomybė nuo alkoholio.
 • (Aleksandras Kleinas) – Lukas Maručis – Vito Maručio ir Rasos sūnus. Anksčiau gyvenęs Klaipėdoje. Dirbo autoservise. Užsiimantis automobilių vagystėmis. Sergantis sunkiomis inkstų ligomis. Roberto ir Slimo draugas.
 • † (Julius Žalakevičius) – Gvidas Dolskis – Nusikaltėliams dirbantis policininkas. Mėgstantis kyšius. Sadistas. Huberto brolis. Makaro draugas. Nužudytas Šamano už tai, kad pražudė jo brolį Armatūrą, suleisdamas jam mirtiną narkotikų dozę.
 • † (Darius Petkevičius) – Hubertas Dolskis – Gvido brolis. Vyr. prokuroras. Slaptos Operatyvininkų, civilių, teisėsaugos pareigūnų ir saugumiečių grupuotės vadeiva, kuriam dirba Žlabys, Valera, Povilas, Makaras, o vėliau Keinys ir Jomantas. Keršijo Lorensui ir Kuperinių gaujai dėl brolio nužudymo. Yra nužudęs Aurą, Romką, Hansą, Marafoną, pagal jo užsakymą žuvo Valančiokas. Nužudytas Dariūnės ir Kuperio.
 • † (Vytautas Rašimas) – Mindaugas Martynas Žlabys – Buvęs saugumo agentas. Huberto dešinioji ranka. Nužudytas Lorenso.
 • † (Lukas Petrauskas) – Valerijus Saško – Valera – Kriminalistas. Huberto kairioji ranka. Bandęs uždaryti Vladą į kalėjimą dėl Taisono žmogžudystės suorganizavimo. Taip pat uždarė Viktorą į kalėjimą keleriems metams, nes negavo norimo atsakymo dėl informacijos apie dabartinę Neringos buvimo vietą po Makaro nužudymo. Nužudytas Lorenso.
 • (Mantas Cegelskas) – Povilas Mačys – Auros brolis. Buvęs Santos sugyventinis. Keinio draugas. Fredo sūnėnas, Marko, Nedo, Levio ir Slimo pusbrolis. Prokuroras. Dirbantis Makarui, taip pat ir Hubertui. Bandęs nužudyti Lazerį kaip vienintelį įtariamąjį Zylės nužudymo byloje. Didžiausias Maručio priešas.
 • (Šarūnas Navickas) – Paulius Timinskas – Korumpuotas pareigūnas, dirbantis Povilui, kad šnipinėtu Vitą.
 • (Andrius Kazlauskas) – Vadimas – Buvęs teisėsaugos pareigūnas, dirbęs Hubertui kaip užsakymų vykdytojas. Išvykęs iš Lietuvos.
 • † (Ramūnas Rudokas) – Armans Lugers – Armanis, Lugeris – Profesionalus žudikas. Faustos tėvas. Zylės ir Dano draugas. Jo nemėgsta Lorensas, Kuperis ir Marius, o jis pats Normantą vadiną silpnąją grandimi, simpatizuoja Ingai ir tampa jos meilužiu ir nusikaltimų bendrininku. Buvo ištikimas Makarui. Remio užsakymu nužudė Silverį. Nužudė Sergėjų, nes šis buvo jo užsakymų vykdytojas ir buvo nužudęs Oksaną. Taip pat nužudė Mariuką ir Normantą ir bandė nužudyti Zylę ir Lorensą, nes siekė tapti pagrindinių kontrabandininkų. Nužudytas Lorenso.
 • † (Karina Stungytė) – Fausta Lugers – Armanio dukra, išmananti apie ginklus ir pan., bandė atkeršyti Lorensui už tėvo nužudymą. Paškos mylimoji, po jo žūties, vėliau susidėjo su Lazeriu. Turėjusi netikrą romaną su Mindaugu. Buvo ištikima Makarui. Dirbo Astos papuošalų parduotuvėje. Nužudyta Lorenso.
 • † (Edgar Bechter) – Tomas Puodžiukaitis – Lazeris – Buvęs Šamano gaujos narys. Dirbo Lorensui ir Kuperinių gaujai, kad šnipinėti juos Povilui, vėliau susidėjo su Fausta. Makaro užsakymu nužudė Zylę, už tai buvo nužudytas Lorenso.
 • † (Valentin Kirejev) – Pavelas Rimenka – Paška – Faustos mylimasis ir nusikaltimų bendrininkas. Buvo ištikimas Makarui. Nužudytas Lorenso.
 • (Albinas Keleris) – Fredas Koganas – Verslininkas. Oligarchas. Kriminalinio pasaulio atstovas. Koganų šeimos galva. Marko, Nedo, Levio ir Slimo tėvas. Keinio draugas. Auros ir Povilo dėdė. Didžiausias Kuperio priešas. Kartu su savo sūnumis užsiiminėja pinigų ir automobilių vagystėmis, narkotikų platinimu, plėšimais, smurtu, užpuolimais ir žmogžudystėmis.
 • (Simonas Storpirštis) – Markas Koganas – Fredo antrasis sūnus. Nedo, Levio ir Slimo brolis. Auros ir Povilo pusbrolis. Keinio draugas. Kriminalinio pasaulio atstovas. Didžiausias Kuperio priešas. Kartu su savo broliais ir tėvu užsiiminėja pinigų ir automobilių vagystėmis, narkotikų platinimu, plėšimais, smurtu, užpuolimais ir žmogžudystėmis. Labai nervingas, ūmus, smarkus, išdidus, problematiškas ir agresyvus asmuo. Ankščiau studijavęs Anglijoje.
 • (Mantas Vaitiekūnas) – Nedas Koganas – Fredo vyriausias sūnus. Marko, Levio ir Slimo brolis. Auros ir Povilo pusbrolis. Keinio draugas. Kriminalinio pasaulio atstovas. Didžiausias Kuperio priešas. Kartu su savo broliais ir tėvu užsiiminėja pinigų ir automobilių vagystėmis, narkotikų platinimu, plėšimais, smurtu, užpuolimais ir žmogžudystėmis. Kupinas entuziazmo. Kažkada buvo nuteistas už policininkų įžeidinėjimus.
 • (Robertas Lenartavičius) – Simonas Koganas – Slimas – Fredo jauniausias sūnus. Nedo, Levio ir Marko brolis. Auros ir Povilo pusbrolis. Keinio ir Luko draugas. Kriminalinio pasaulio atstovas. Didžiausias Kuperio priešas. Kartu su savo broliais ir tėvu užsiiminėja pinigų ir automobilių vagystėmis, narkotikų platinimu, plėšimais, smurtu, užpuolimais ir žmogžudystėmis. Apsukrus mergišius. Kažkada buvo suiimtas Interpolo Serbijoje dėl vogtų automobilių gabenimą į Kosovą ir legalizavimą.
 • (Arnas Butkus) – Levantas Koganas – Levis – Fredo trečiasis sūnus. Nedo, Marko ir Slimo brolis. Auros ir Povilo pusbrolis. Keinio draugas. Kriminalinio pasaulio atstovas. Didžiausias Kuperio priešas. Kartu su savo broliais ir tėvu užsiiminėja pinigų ir automobilių vagystėmis, narkotikų platinimu, plėšimais, smurtu, užpuolimais ir žmogžudystėmis. Pamišęs dėl azartinių žaidimų ir gražių merginų.
 • † (Vytautas Kupšys) – Stasas Makarovas – Makaras – Valeri vyras. Rugilės meilužis. Emos sugyventinis. Gvido ir Keinio draugas. Svarbiausias Vilniaus mafijos organas. Užsiima narkotikų prekyba ir turintis savo restoraną, vogė Keinio pinigus dirbdamas akcininkų. Huberto užsakymu vykdytojas. Bendradarbiavęs ir turėjęs reikalų su Silveriu. Didžiausias Zylės priešas. Pagal jo užsakymą žuvo abu Zylės tėvai ir pats Zylė, suorganizavo Taisono žmogžudystę, taip pat yra nužudęs Valerį. Nužudytas Neringos.
 • † (Kristina Kazlauskaitė) – Valentina Makarovienė – Valeri – Makaro žmona. Sofijos draugė. Jautri, protinga, sumani, rūpestinga ir reikli moteris, turinti grožio saloną. Pamačiusi, kad Makaras jai neištikimas, ėmė grasinti susidorojimu, papasakojant Zylei, kad šis nužudė jo tėvą. Už tai buvo nužudyta Makaro.
 • (Daiva Rudokaitė) – Rugilė Dauskartaitė – Prokurorė, tirianti Dano nužudymą. Turėjusi netikrą romaną su Zylė. Buvusi Makaro meilužė. Siekianti atkeršyti Makarui už išdavystę, bet kokia kaina siekia pasodinti Makarą į kalėjimą.
 • (Jolanta Dapkūnaitė) – Ema Keinienė – Makaro sugyventinė. Vlado Keinio žmona. Taisono meilužė. Santos pamotė. Luko motina. Vėliau susidėjo su Julium.
 • (Adomas Balandis) – Lukas Daubaras – Emos ir Taisono sūnus.
 • † (James Tratas) – Henrikas Daubaras – Taisonas – Santos vyras. Emos meilužis. Luko tėvas. Geriausias Hanso draugas. Užsiimantis nelegaliu verslu su narkotikais. Pardavinėdavo Astai kokainą. Konfliktuojantis su Keiniu. Dirba Makarui. Nužudytas Kaulo, Makaro užsakymu.
 • † (Mindaugas Papinigis) – Hansas – Sniegės sužadėtinis. Geriausias Taisono draugas. Užsiimantis nelegaliu verslu su narkotikais. Dirba Makarui, taip pat ir Keiniui. Nužudytas Huberto.
 • † (Povilas Laurinkus) – Romualdas – Romka – Ištikimas Makaro žmogus. Neilgai gyveno su Asta ir ją išdavė. Nužudytas Huberto.
 • (Vladimiras Dorondovas) – Svajūnas – Svajus, Svaika – Makaro darbuotojas. Prostitučių prekybininkas. Buvęs Astos suteneris ir draugas. Geriausias Žoros draugas. Gerai sutardavo su Lorensu. Išvykęs gyventi į Angliją.
 • (Laimutis Dičiūnas) – Malickis – Makaro apsauginis.
 • † (Tomas Kliukas) – Žora – Silverio brolis dvynys. Prostitučių prekybininkas. Kontrabandininkas. Geriausias Svajaus ir Raimundo draugas. Ingos suteneris ir sugyventinis. Dirbo Makarui. Didžiausias Normanto priešas. Užmuštas Zylės.
 • † (Tomas Kliukas) – Silveris – Žoros brolis dvynys. Gyvenantis Ispanijoje. Narkobaronas. Bendradarbiavęs ir turėjęs reikalų su Makaru, Raimundu, taip pat ir su Normantu. Susitikinėdavo su Asta. Didžiausias Remio priešas. Nužudytas Armanio, Remio užsakymu.
 • † (Saulius Kizas) – Dangiras Augulis – Kaulas – Vėžių sergantis buvęs nusikalstamo pasaulio veikėjas. Keinio buvęs apsauginis. Makaro užsakymu nužudė Taisoną. Roko tėvas. Mirė gulėdamas ligoninėje su Povilo pagalba.
 • (Jonas Arbačiauskas) – Rokas Augulis – Kaulo sunus.
 • (Ramunė Kurienė) – Augulienė – Kaulo žmona. Roko motina.
 • (Alina Žaliukaitė-Ramanauskienė) – Valentina – Psichiatrijos ligoninės direktorė, Emos draugė.
 • (Jovita Balčiūnaitė) – Vesta – Emos draugė ir tarnaitė. Emos sūnaus Luko auklė.
 • † (Renata Narkūnaitė) – Sniežana – Sniegė – Hanso sužadėtinė. Nusinuodijo kokaino kapsule, plyšusia skrandyje, Hanso kalte.
 • † (Evaldas Leskauskas) – Valdemaras Lenkauskas – Šamanas – Mafijozas iš Norvegijos, dirbęs Kuperinių gaujai. Armatūros brolis. Grižęs į Lietuvą aiškintis dėl brolio nužudymo. Nužudytas Aras pareigūnų.
 • † (Jonas Baranauskas) – Rykliukas – Šamano gaujos narys. Pašautas Lazerio. Nužudytas Povilo.
 • † (Mindaugas Kvetkauskas) – Samalovičius – Šamano gaujos narys. Nužudytas Aras pareigūnų.
 • † (Nerijus Šalkauskas) – Egis – Šamano gaujos narys. Nužudytas Aras pareigūnų.
 • † (Daumantas Ciunis) – Armatūra – Kuperinių gaujos narys. Šamano brolis. Kuperio pakalikas. Nužudytas Gvido.
 • (Agnieška Ravdo) – Eglė – Armatūros draugė.
 • (Paulius Ignatavičius) – Valdas Žukis – Kuperinių gaujos narys. Kuperio pakalikas. Bertos vyras.
 • (Marcelė Zikaraitė) – Berta Žukienė – Žukio žmona. Viktoro buvusi meilužė. Gretos geriausia draugė. Dirbo Astos papuošalų parduotuvėje.
 • (Irmantas Jankaitis) – Kaminas – Lorenso vaikystės laikų draugas. Taip pat gerai sutaria su Viktoru, Liuku, Kuperiu ir Dariūnė. Konfliktuojantis su Keiniu ir Koganų šeima. Sedėjo Lukiškėse. Kuperinių gaujos narys.
 • (Tadas Gudaitis) – Mindaugas – Kuperinių gaujos narys. Kuperio pakalikas.
 • (Karolis Sakalauskas) – Lukis – Lukošius – Kuperinių gaujos narys. Dariūnės pakalikas. Maručio draugas.
 • (Artūras Murauskas) – Goša – Kuperinių gaujos narys. Kuperio pakalikas. Narkomanas.
 • (Kristupas Albužis) – Vyga – Kuperinių gaujos narys. Dariūnės pakalikas.
 • (Marek Taraškevič) – Artūrka – Kuperinių gaujos narys. Dariūnės pakalikas.
 • (Dalius Šalucha) – Morganas – Kuperinių gaujos narys. Dariūnės pakalikas.
 • (Mantas Mantvidas) – Dolma – Kuperinių gaujos narys. Dariūnės pakalikas.
 • (Mantas Marozas) – Luras – Kuperinių gaujos narys. Dariūnės pakalikas.
 • (Audrius Zlatkus) – Virgis – Kuperinių gaujos narys. Dariūnės pakalikas.
 • (Telman Ragimov) – Jurkinas – Saugos tarnybos darbuotojas, dirbantis Dariūnėi ir kitiems Kuperinių gaujos nariams.
 • (Dangis Cholinas) – Kuperinių gaujos narys.
 • (Vytautas Medineckas) – Kuperinių gaujos narys.
 • (Linas Barauskas) – Rimas – Viešbučio apsauginis ir muitinės darbuotojas, bendradarbiaujantis su Maručiu.
 • (Dmitrij Denisiuk) – Kybartas – Verslininkas, prekiaujantis narkotikais, dirbantis Kuperiui.
 • (Raimundas Lukšas) – Cvirka – Verslininkas, Kybarto partneris.
 • (Artūras Kavaliauskas) – Donis – Svarbiausias Kauno mafijos organas, bendradarbiaujantis su Kybartu ir Cvirka.
 • (Karolis Buinorius) – Donio apsauginis.
 • (Laurynas Urbonavičius) – Donio apsauginis.
 • (Tomas Šeduikis) – Romas – Keinio apsauginis.
 • (Aistė Lasytė) – Greta – Bertos geriausia draugė.
 • (Rasa Jakučionytė) – Dalia – Seselė. Neringos bendradarbė. Živilės buvusi kaimynė.
 • (Marius Čižauskas) – Dalius – Emos pusbrolis. Narkomanas. Išvykęs gyventi i Ispaniją.
 • (Šarūnas Puidokas) – Tarzanas – Nusikalstamo pasaulio veikėjas, sedintis kalėjime ir konfliktavęs su Viktoru. Didžiausias Liuko priešas.
 • (Jurgis Damaševičius) – Andriuška – Skalbyklos direktorius.
 • † (Marijus Bagdonavičius) – Juozas Baranauskas – Kredito unijos valdybos pirmininkas. Keinio Skolininkas. Medžiojamas Koganų šeimos ir saugomas Kuperinių gaujos narių. Nužudytas Marko, Fredo užsakymu.
 • † (Antanas Kišūnas) – Marafonas – Narkotikų prekeivis. Turėjęs reikalų su Romka ir Hansu. Nužudytas Huberto.
 • † (Aurimas Blaževyčius) – Dromantas – Makaro užsakymu nužudė Sofiją. Nužudytas Zylės
 • (Romualdas Mickevičius) – Antanas – Sedintis kalėjime už savo žmonos nužudymą. Bičių augintojas.
 • (Gediminas Klyvis) – Gazolis – Buvęs Silverio apsauginis. Po Silverio mirties tapo Remio apsauginių. Gyvena Ispanijoje.
 • (Remigijus Endriukaitis) – Liudvikas – Nekilnojamojo turto agentas.
 • (Tomas Ribaitis) – Osvaldas – Keinio advokatas.
 • (Karolis Dapkus) – Domantas – Gydytojas.
 • (Laimutis Sėdžius) – Vaitoška – Onkologas.
 • (Juozas Marcinkevičius) – Valdas, Ernestas – Gydytojas.
 • (Donatas Kalkauskas) – Darius – Benamis, valkatavo su Asta.
 • (Artūras Šablauskas) – Romualdas – Teismo Teisėjas.
 • (Dainius Tarutis) – Justas – Kompiuteristas, Auros nuomininkas.
 • (Zigmantas Baranauskas) – Vaitkus – Ekspertas.
 • (Audronis Rūkas) – Egis – Policininkas.
 • † (Saulius Sipaitis) – Gruodis – Verslininkas, konfliktavęs su Fredu. Nužudytas Fredo.
 • † (Viktorija Gaidjurgienė) – Giedrė – Mildos buvusi auklė. Mirė ligoninėje sirgusi kraujo vėžiu.
 • † (Pavel Ustinovič) – Bruslis – Padėjęs pagrobti Silverį Zylės apsauginis. Nužudytas Silverio.
 • † (Artūras Rastenis), (Dinas Pozniakas), (Daumantas Ciunis) – Sieras, Sergėjus – Motokrosininkas, Armanio užsakymu nužudė Oksaną ir bandė nužudyti Zylę prie kapinių. Nužudytas Armanio.
 • † (Mindaugas Statauskas) – Benas – Makaro apsauginis, nužudytas Lorenso bombos, kuri buvo skirta Makarui.
 • (Dovydas Stončius) – Robertas – Autoserviso meistras, Luko draugas.
 • (Justinas Daugėla) – Roberto draugas.
 • (Marius Liogis) – Ryčka – Oksanos buvęs sugyventinis
 • (Kasparas Andriulevičius) – Tadas Tarvainis – Žirgyne dirbantis jaunuolis, buvo skolingas Zylei pinigų.
 • (Aurėja Dumskytė) – Karolina – Traukinio keleivė.
 • (Jolanta Dumskytė) – Karolinos motina. Traukinio keleivė.
 • (Jordanas Poškaitis) – Keinio apsauginis.
 • (Marjan Korvel) – Povilo apsauginis.
 • (Anupras Jucius) – Policininkas.
 • (Ersilijus Pylipavičius) – Policininkas.
 • (Ramūnas Stonkus) – Policininkas.
 • (Vaidas Lengvinas) – Policininkas.
 • (Mindaugas Jusčius) – Komisaras.
 • (Linas Paugis) – Ligoninės darbuotojas.
 • (Sigitas Račkys) – Daktaras.
 • (Almantas Šinkūnas) – Kaulo gydytojas.
 • (Dovilė Šilkaitytė) – Psichologė.
 • (Tomas Stirna) – Autoserviso meistras.
 • (Imantas Precas) – Auros nuomininkas.
 • (Rita Vaitkevičiūtė) – Gabijos draugė.
 • (Arūnas Smailys) – Kalinys.
 • (Aleksandras Songaila) – Kalinys.
 • (Marek Urbanovič) – Kalėjimo Prižiūrėtojas
 • (Ieva Paškevičiūtė) – Prostitutė.
 • (Sergej Vasilkov) – Sklypo pirkėjas.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 1. Seriale „Nemylimi“ – meilė ir socialinė tematika