Nemylimi

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
Nemylimi.jpg
Žanras Drama, Kriminalinis
Kūrėjas (-ai) Edvinas Kalėda
Režisierius (-iai) Sigitas Račkys, Saulius Balandis, Ramūnas Rudokas
Vaidina Tadas Gryn
Toma Vaškevičiūtė
Inga Norkutė
Evaldas Jaras
Marius Mačiulis
Rolandas Boravskis
Josif Baliukevič
Justinas Barkus
Vytautas Kupšys
Sandra Daukšaitė
Ramūnas Rudokas
Karina Stungytė
James Tratas
Vytautas Rumšas
Valda Bičkutė
Darius Petkevičius
Julius Žalakevičius
Irmantas Jankaitis
Albinas Keleris
Simonas Storpirštis
Mindaugas Capas
Gediminas Adomaitis
Kompozitorius (-iai) Aras Žvirblys
Kilmės šalis Flag of Lithuania.svg Lietuva
Sezonų skaičius 5
Serijų skaičius 348
Gamyba
Prodiuseris (-iai) Rolandas Skaisgirys
Trukmė 106 minutės
Gamybos kompanija Videometra
Transliacija
Originalus kanalas TV3
Originalus laikotarpis 2009 m.

„Nemylimi“ – Lietuvos televizijos serialas, nuo 2009 m. sausio 4 d. iki 2009 m. birželio 18 d. rodytas per TV3 televiziją. Serialą kurė kompanija „Videometra“. Jis pastatytas pagal Edvino Kalėdos knygą. Didžioji dalis veikėjų – nusikaltėliai[1].

Seriale pasakojama Astos (vaidina Toma Vaškevičiūtė) ir Viktoro (vaidina Tadas Gryn) istorija. Iš baimės būti be namų, Viktoras nusprendžia išplėšti seifą su 200 000 litų. Po kiek laiko jį suima ir nuteisia.

Antrasis sezonas buvo pradėtas rodyti nuo 2010 m. vasario 8 d. nauju pavadinimu „Svetimi“. Trečiasis ir paskutinis sezonas pradėtas rodyti eteryje nuo 2011 m. vasario 14 d. nauju pavadinimu „Pasmerkti“. 2013 metais serialas gražintas į eterį pavadinimu Pasmerkti II, šis taip pat turi du tęsinius - Pasmerkti III, Pasmerkti IV.

Veikėjai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 • Viktoras Dragūnas (Tadas Gryn) – Pagrindinis serialo veikėjas, kuris dėl geresnio gyvenimo ir kad turėtų stogą virš galvos, nusprendžia išplėšti seifą su 200 000 litų. Po kiek laiko jis suimamas Gvido ir jį nuteisia. Astos vyras. Mildos tėvas. Normanto brolis. Buvęs Melitos sugyventinis, taip pat ir Bertos meilužis. Turėjęs romaną su Liepa. Geriausias Mariaus, Lorenso, Kuperio, Zylės, Dariūnės, Liuko ir Mindaugo draugas, taip pat gerai sutardavo su Danu kalejimo laikais. Dirbo Normanto autoprekių parduotuvėje. Kuperinių gaujos narys. Jautrus, vidutinio amžiaus vyras, kurį paliko jo žmona Asta, jam būnant kalėjime. Labai atsargus asmuo, nesiveliantis į jokius nešvarius reikalus. Antrą kartą pasodintas į kalėjimą keleriems metams, nes buvo šantažuotas ir grasinamas Valeros, už tai, kad bandė apsaugoti Neringą ir slėpė jos dabartinė vieta, nes ši buvo vienintelė įtariamoji Makaro nužudymo byloje ir buvo pabėgusi iš psichiatrijos ligoninės.
 • Asta Dragūnienė (Toma Vaškevičiūtė) – Pagrindinė serialo veikėja. Viktoro žmona, Mildos motina, Živilės pusseserė, Kornelijos dukra. Dainoros draugė. Buvusi Ingos draugė. Turinti papuošalų parduotuvę. Buvusi Raimundo sekretorė, vėliau dirbo kavinėje barmenė su Liepa. Buvusi prostitutė, taip pat alkoholikė ir narkomanė. Pirkdavo iš Taisono kokainą. Turėjusi romaną su Julium Katunskiu, poto su Svajum, kuris buvo jos suteneris, susitikinėdavo su Silveriu, vėliau susidėjo su Romka. Išsiskyrusi su Romka, susitaikė su Viktoru. Suorganizavo Neringos uždarymą į psichiatrijos ligoninę. Advokato ir Psichologo Juliaus meilužė ir susilaukusi nuo jo vaiko.
 • Milda Dragūnaitė (Emilija Rakštytė) – Astos ir Viktoro dukra. Normanto dukterėčia. Živilės antros eilės dukterėčia. Kornelijos anūkė. Yra gyvenusi vaikų namuose.
 • Julius (Tomas Erbrėderis) – Astos Meilužis ir jos antro vaiko tėvas. Advokatas ir psichologas.
 • † Normantas Dragūnas – Norma (Evaldas Jaras) – Viktoro brolis. Mildos dėdė. Zylės, Lorenso, Kuperio, Liuko ir Mariaus geriausias draugas. Ingos vyras. Živilės mylimasis. Užsiima cigarečių kontrabanda ir turintis savo autoservisus ir autoprekių parduotuves. Labai bailus ir nervingas asmuo. Nervindamasis dažnai įjunka į alkoholį. Nužudytas Armanio.
 • † Ovidijus Zyliauskas – Zylė (Marius Mačiulis) – Dano ir Sofijos sunus, Raimundo posūnis ir Juliaus įbrolis. Neringos vyras. Eglės tėvas. Geriausias Normanto, Lorenso, Viktoro, Kuperio, Liuko ir Mariaus draugas. Simpatizuoja Živilei. Turėjęs netikrą romaną su Rugilė. Kuperinių gaujos narys. Labai įžvalgus ir protingas asmuo. Užsiima cigarečių kontrabanda. Norintis atkeršyti Makarui už tėvų mirtį. Pašautas Armanio, tačiau buvo išgyvenęs ir buvo komoje. Nužudytas Lazerio, Makaro ir Povilo užsakymu.
 • Neringa Zyliauskienė (Indrė Patkauskaitė) – Zylės žmona. Eglės motina. Mindaugo sugyventinė. Dirbo seselė, vėliau neilgai dirbo Astos papuošalų parduotuvėje. Astos dėka, ji yra guldoma į psichiatrijos ligoninę, pabėgusi iš ligoninės, atkeršijo Makarui už vyro nužudymą ir su dukra išvyko gyventi į užsienį.
 • † Sofija Zyliauskienė (Dalia Storyk) – Zylės motina, buvusi Dano žmona. Eglės senelė. Raimundo žmona, Juliaus pamotė. Gyveno JAV. Nužudyta Dromanto, Makaro užsakymu.
 • † Danas Zyliauskas (Valerijus Jevsejevas) – Zylės tėvas, buvęs Sofijos vyras. Eglės senelis. Sėdėjęs kalėjime ir konfliktavęs su Makaru. Nužudytas samdomo žudiko, kurį pasamdė Makaras.
 • Raimundas Katunskis – Raima (Mindaugas Capas) – Verslininkas. Juliaus tėvas, Sofijos vyras, Zylės patėvis, buvęs Dainoros mylimasis, Žoros draugas. Gyvena JAV.
 • Julius Katunskis (Gediminas Adomaitis) – Verslininkas. Raimundo sūnus, Sofijos posūnis, Zylės įbrolis. Turėjęs romaną su Asta, tačiau vėliau su ja išsiskyręs. Studijuoja Anglijoje.
 • † Dainora (Kristina Savickytė) – Buvusi Raimundo mylimoji. Astos draugė. Nužudyta Žoros.
 • Melita (Gabrielė Bartkutė) – Mildos auklėtoja. Buvusi Viktoro sugyventinė.
 • Kornelija (Vitalija Mockevičiūtė) – Astos motina, Mildos senelė, Živilės teta, Išvykusi gyventi į Angliją.
 • Živilė (Inga Norkutė) – Seselė. Astos pusseserė. Mildos antros eilės teta. Kornelijos dukterėčia. Normanto mylimoji, vėliau jai teko palikti Normantą, kai jis sugrįžo pas Ingą. Dažnai jausdavo Zylei simpatiją. Išvykusi į užsienį.
 • † Inga Dragūnienė (Sandra Daukšaitė) – Normanto žmona. Armanio meilužė. Žoros sugyventinė. Buvusi Astos draugė. Buvusi prostitutė. Intrigantė, įtakojusi Armanį pašalinti Normantą, kad ši galėtų maudytis Normanto turtuose ir valdytų jo firmas. Nužudyta Kuperio.
 • Erlandas Laurinavičius – Lorensas (Rolandas Boravskis) – Geriausias Zylės, Dano, Viktoro, Normanto, Mariaus, Liuko, Kuperio, Dariūnės, Mindaugo, Girino ir Valančioko draugas. Oksanos vyras. Auros sužadėtinis. Kuperinių gaujos narys. Užsiima cigarečių kontrabanda. Labai kerštingas ir drąsus asmuo. Bandė nužudyti Armanį, tačiau buvo jo pašautas ir nutemptas Kuperio, išgyveno, ir bandydamas atkeršyti už žmonos mirtį buvo pašautas spec. būrio. Bandė susisprogdinti mašinoje nužudydamas Žlabį ir Valerą, tačiau po sprogimo lieka gyvas.
 • † Aura Mačytė (Valda Bičkutė) – Povilo sesuo. Lorenso sužadėtinė. Nužudyta Huberto.
 • † Oksana Laurinavičienė (Erika Martišienė) – Jelenos dvynė sesuo. Lorenso žmona. Nužudyta Sergėjaus, Armanio užsakymu.
 • † Jelena (Erika Martišienė) – Oksanos dvynė sesuo. Prostitutė. Nužudyta Zylės.
 • Gintaras Kuprevičius – Kuperis (Josif Baliukevič) – Geriausias Viktoro, Lorenso, Dariūnės, Zylės, Normanto ir Mindaugo draugas, taip pat gerai sutaria su Liuku. Santos sužadėtinis, Liepos brolis, Remio nesantuokinis sūnus ir Tomo brolis. Sedėjęs su Viktoru kalėjime. Kuperinių gaujos narys. Užsiima cigarečių kontrabanda. Labai nervingas ir užsispyręs asmuo. Turintis priklausomybė nuo alkoholio.
 • Santa Keinytė (Emilija Latėnaitė-Beliauskienė) – Vlado dukra. Emos podukra. Buvusi Taisono žmona, taip pat ir Povilo sugyventinė. Kuperio sužadėtinė.
 • Liepa Kuprevičiūtė (Miglė Polikevičiūtė) – Kuperio sesuo. Dariūnės sužadėtinė. Dirbusi kavinėje barmenė su Asta. Turėjusi romaną su Viktoru.
 • Darius Gulbys – Dariūnė (Justinas Barkus) – Kuperinių gaujos narys. Buvęs policininkas, dirbęs po priedanga, bendradarbiavęs su Povilu, taip pat ir su Valera. Kuperio, Viktoro ir Lorenso draugas. Liepos sužadėtinis.
 • Vladas Keinys (Vytautas Rumšas) – Verslininkas. Santos tėvas. Emos vyras. Povilo ir Makaro draugas, bet vėliau tampa jų priešu. Konfliktavęs su Taisonu. Bandytas nužudyti Taisono ir Hanso, tačiau išgyveno. Buvęs Kuperinių gaujos narys, išdavė Lorensą ir Kuperinių gaują pereidamas į Huberto pusę norėdamas taikos ir ramaus gyvenimo.
 • † Gitanas Jomantas (Juozas Gaižauskas) – Vlado dešinioji ranka. Finansininkas. Gyvendamas Rusijoje dirbo apsaugos viršininku, taip pat yra ir buvęs karininkas, tarnavęs Afganistane. Buvęs Kuperinių gaujos narys, išdavė Lorensą ir Kuperinių gaują pereidamas į Huberto pusę, už tai buvo nužudytas Dariūnės ir Kuperio.
 • Virgis – Girinis (Saulius Balandis) – Kaime gyvenantis alkoholikas, Lorenso ir Valančioko draugas.
 • † Rimantas Valančiūnas – Rimis, Valančiokas, Gangsteris (Mindaugas Ancevičius) – Kuperinių gaujos narys, gyvenantis kaime. Lorenso ir Girinio draugas. Nužudytas Huberto užsakymu.
 • † Mindaugas Petrauskas – Mindė (Tomas Žaibus) – Kuperinių gaujos narys. Viktoro, Kuperio ir Lorenso draugas. Neringos sugyventinis. Buvo isimylėjęs Faustą ir turėjo romaną su ją, tačiau jų meilė buvo netikra. Nužudytas Faustos.
 • † Marius Šemeta – Mariukas (Tomas Rinkūnas) – Dirba dvigubu agentu, tiek Zylės, tiek Makaro gaujai. Geriausias Viktoro draugas. Buvo suimtas po seifo vagystės, tačiau policijos lomkes atlaikė ir taip pelnė pasitikėjimą Zylės gaujoje. Gabijos sužadėtinis. Nužudytas Armanio.
 • † Gabija (Vaida Lisikaitė) – Leukemija serganti Mariaus sužadėtinė. Globojama Valeri ir Makaro. Mirė ligoninėje po savo ir Mariaus vestuvių.
 • Tauras Liutkevičius – Liukas (Marius Jampolskis) – Viktoro kalėjimo laikų draugas. Taip pat gerai sutaria su Normantu, Marium, Danu, Zylė, Lorensu ir Kuperiu. Kuperinių gaujos narys. Gyvena Rusijoje.
 • Remigijus Šulcas – Remis (Andrius Bialobžeskis) – Buvo Silverio dešinioji ranka, tačiau jį išdavė ir pridavė policijai. Suorganizavo Silverio žmogžudystę, o pats išvyko iš Lietuvos pagal liudytojų apsaugos programą. Brigitos vyras. Tomo ir Kuperio tėvas.
 • Tomas Šulcas (Dominykas Balaišis) – Sirgęs leukemija Remio ir Brigitos sūnus. Kuperio brolis.
 • Brigita Šulcienė (Jūratė Vilūnaitė) – Remio žmona ir Lino buvusi žmona, Tomo motina.
 • Linas (Ričardas Vitkaitis) – Žurnalistas. Buvęs Brigitos vyras ir Tomo patėvis.
 • † Gvidas Dolskis (Julius Žalakevičius) – Nusikaltėliams dirbantis policininkas. Mėgstantis kyšius. Sadistas. Huberto brolis. Makaro draugas. Nužudytas Šamano už tai, kad pražudė jo brolį Armatūrą, suleisdamas jam mirtiną narkotikų dozę.
 • † Hubertas Dolskis (Darius Petkevičius) – Gvido brolis. Vyr. prokuroras. Operatyvininkų, civilių, teisėsaugos pareigūnų ir saugumiečių grupuotės vadeiva, kuriam dirba Žlabys, Valera, Povilas, Makaras, o vėliau Vladas ir Gitanas. Keršijo Lorensui ir Kuperinių gaujai dėl brolio nužudymo. Yra nužudęs Aurą, Romką, Hansą, Marafoną, pagal jo užsakymą žuvo Valančiokas. Nužudytas Dariūnės ir Kuperio.
 • † Mindaugas Martynas Žlabys (Vytautas Rašimas) – Buvęs saugumo agentas. Huberto pakalikas ir dešinioji ranka. Nužudytas Lorenso.
 • † Valerijus Saško – Valera (Lukas Petrauskas) – Kriminalistas. Huberto pakalikas. Bandęs uždaryti Vladą į kalėjimą dėl Taisono žmogžudystės suorganizavimo. Taip pat uždarė Viktorą į kalėjimą keleriems metams, nes negavo norimo atsakymo dėl informacijos apie dabartinę Neringos buvimo vietą po Makaro nužudymo. Nužudytas Lorenso.
 • Povilas Mačys (Mantas Cegelskas) – Auros brolis. Neilgai gyveno su Santa. Buvęs Vlado draugas. Prokuroras. Dirbantis Makarui, taip pat ir Hubertui. Bandęs nužudyti Lazerį kaip vienintelį įtariamąjį Zylės nužudymo byloje, nors pats kartu su Makaru ir suorganizavo šią žmogžudystę.
 • Vadimas (Andrius Kazlauskas) – Buvęs teisėsaugos pareigūnas. Išvykęs iš Lietuvos.
 • † Armans Lugers – Armanis, Lugeris (Ramūnas Rudokas) – Profesionalus žudikas. Faustos tėvas. Zylės ir Dano draugas. Jo nemėgsta Lorensas, o jis pats Normantą vadiną silpnąją grandimi, simpatizuoja Ingai ir tampa jos meilužiu ir nusikaltimų bendrininku. Buvo ištikimas Makarui. Remio užsakymu nužudė Silverį. Nužudė Sergėjų, nes šis buvo jo užsakymu vykdytojas ir buvo nužudęs Oksaną. Taip pat nužudė Marių ir Normantą ir bandė nužudyti Zylę ir Lorensą, nes siekė tapti pagrindinių kontrabandininkų. Nužudytas Lorenso.
 • † Fausta Lugers (Karina Stungytė) – Armanio dukra, išmananti apie ginklus ir pan., bandė atkeršyti Lorensui už tėvo nužudymą. Dirbo Astos papuošalų parduotuvėje. Turėjusi netikrą romaną su Mindaugu. Paškos mylimoji, jam mirus, vėliau susidėjo su Lazeriu. Buvo ištikima Makarui. Nužudyta Lorenso.
 • † Tomas Puodžiukaitis – Lazeris (Edgar Bechter) – Buvęs Šamano gaujos narys. Dirbo Lorensui ir Kuperinių gaujai, vėliau susidėjo su Fausta. Makaro ir Povilo užsakymu nužudė Zylę, už tai buvo nužudytas Lorenso.
 • † Pavelas Rimenka – Paška (Valentin Kirejev) – Faustos mylimasis ir bendrininkas. Nužudytas Lorenso.
 • † Stasas Makarovas – Makaras (Vytautas Kupšys) – Valeri vyras. Rugilės meilužis. Emos sugyventinis. Gvido draugas. Buvęs Vlado draugas. Svarbiausias Vilniaus mafijos organas. Užsiima narkotikų prekyba ir turintis savo restoraną, vogė Vlado pinigus dirbdamas akcininkų. Huberto užsakymu vykdytojas. Didžiausias Zylės ir Kuperinių gaujos priešas. Pagal jo užsakymą žuvo abu Zylės tėvai ir pats Zylė, suorganizavo Taisono žmogžudystę, taip pat yra nužudęs savo žmoną Valerį. Nužudytas Neringos.
 • † Valentina Makarovienė – Valeri (Kristina Kazlauskaitė) – Makaro žmona. Jautri, protinga, sumani, rūpestinga ir reikli moteris, turinti grožio saloną. Pamačiusi, kad Makaras jai neištikimas, ėmė grasinti susidorojimu, papasakojant Zylei, kad šis nužudė jo tėvą. Už tai buvo nužudyta Makaro.
 • Rugilė Dauskartaitė (Daiva Rudokaitė) – Prokurorė, tirianti Dano nužudymą. Turėjusi netikrą romaną su Zylė. Buvusi Makaro meilužė. Siekianti atkeršyti Makarui už išdavystę, bet kokia kaina siekia pasodinti Makarą į kalėjimą.
 • Ema Keinienė (Jolanta Dapkūnaitė) – Makaro sugyventinė. Vlado žmona. Taisono meilužė. Santos pamotė. Luko motina.
 • † Henrikas Daubaras – Taisonas (James Tratas) – Santos vyras. Emos meilužis. Luko tėvas. Geriausias Hanso draugas. Užsiimantis nelegaliu verslu su narkotikais. Pardavinėdavo Astai kokainą. Konfliktavęs su Vladu. Dirba Makarui. Nužudytas Kaulo, Makaro užsakymu.
 • † Hansas (Mindaugas Papinigis) – Sniegės sužadėtinis. Geriausias Taisono draugas. Užsiimantis nelegaliu verslu su narkotikais. Dirba Makarui, taip pat ir Vladui. Nužudytas Huberto.
 • † Romualdas – Romka (Povilas Laurinkus) – Ištikimas Makaro žmogus. Neilgai gyveno su Asta ir ją išdavė. Nužudytas Huberto.
 • Svajūnas – Svajus, Svaika (Vladimiras Dorondovas) – Makaro darbuotojas. Prostitučių prekybininkas. Buvęs Astos suteneris ir draugas. Geriausias Žoros draugas. Išvykęs gyventi į Angliją.
 • Malickis (Laimutis Dičiūnas) – Makaro apsauginis.
 • † Žora (Tomas Kliukas) – Silverio brolis dvynys. Prostitučių prekybininkas. Kontrabandininkas. Geriausias Svajaus ir Raimundo draugas. Ingos suteneris ir sugyventinis. Dirbo Makarui. Užmuštas Zylės.
 • † Silveris (Tomas Kliukas) – Žoros brolis dvynys. Gyvenantis Ispanijoje. Narkobaronas. Bendradarbiavęs ir turėjęs reikalų su Makaru. Susitikinėdavo su Asta. Nužudytas Armanio, Remio užsakymu.
 • † Dangiras Augulis – Kaulas (Saulius Kizas) – Vėžių sergantis buvęs nusikalstamo pasaulio veikėjas. Vlado buvęs apsauginis. Makaro užsakymu nužudė Taisoną. Roko tėvas. Mirė ligoninėje su Povilo pagalba.
 • Rokas Augulis (Jonas Arbačiauskas) – Kaulo sunus.
 • Augulienė (Ramunė Kurienė) – Kaulo žmona. Roko motina.
 • Vesta (Jovita Balčiūnaitė) – Emos draugė ir tarnaitė. Emos sunaus Luko auklė.
 • † Sniežana – Sniegė (Renata Narkūnaitė) – Hanso sužadėtinė. Nusinuodijo kokaino kapsule, plyšusia skrandyje, Hanso kalte.
 • † Valdemaras Lenkauskas – Šamanas (Evaldas Leskauskas) – Mafijozas iš Norvegijos, dirbęs Kuperinių gaujai. Armatūros brolis. Grižęs į Lietuvą aiškintis dėl brolio nužudymo. Nužudytas Aras pareigūnų.
 • † Rykliukas (Jonas Baranauskas) – Šamano gaujos narys. Pašautas Lazerio. Nužudytas Povilo.
 • † Samalovičius (Mindaugas Kvetkauskas) – Šamano gaujos narys. Nužudytas Aras pareigūnų.
 • † Armatūra (Daumantas Ciunis) – Kuperinių gaujos narys. Šamano brolis. Nužudytas Gvido.
 • Eglė (Agnieška Ravdo) – Armatūros draugė.
 • Valdas Žukis (Paulius Ignatavičius) – Kuperinių gaujos narys. Bertos vyras.
 • Berta Žukienė (Marcelė Zikaraitė) – Žukio žmona. Viktoro buvusi meilužė. Gretos geriausia draugė. Dirbo Astos papuošalų parduotuvėje.
 • Greta (Aistė Lasytė) – Bertos geriausia draugė.
 • Dalia (Rasa Jakučionytė) – Seselė. Neringos bendradarbė. Živilės buvusi kaimynė.
 • Darius (Marius Čižauskas) – Emos pusbrolis. Narkomanas. Išvykęs gyventi i Ispaniją.
 • Tarzanas (Šarūnas Puidokas) – Viktoro ir Liuko kalėjimo laikų priešas.
 • Andriuška (Jurgis Damaševičius) – Skalbyklos direktorius.
 • † Marafonas (Antanas Kišūnas) – Narkotikų prekeivis. Turėjęs reikalų su Romka ir Hansu. Nužudytas Huberto.
 • † Dromantas (Aurimas Blaževyčius) – Makaro užsakymu nužudė Sofiją. Nužudytas Zylės
 • Antanas (Romualdas Mickevičius) – Sedintis kalėjime už savo žmonos nužudymą. Bičių augintojas.
 • Gazolis (Gediminas Klyvis) – Buvęs Silverio apsauginis. Po Silverio mirties tapo Remio apsauginių.
 • Osvaldas (Tomas Ribaitis) – Vlado advokatas.
 • Domantas (Karolis Dapkus) – Gydytojas.
 • Valdas, Ernestas (Juozas Marcinkevičius) – Gydytojas.
 • Justas (Dainius Tarutis) – Kompiuteristas.
 • Račkauskas (Marijus Bagdonavičius) – Skolininkas.
 • Darius (Donatas Kalkauskas) – Benamis, valkatavo su Asta.
 • Giedrė (Viktorija Gaidjurgienė) – Mildos buvusi auklė.
 • † Bruslis (Pavel Ustinovič) – Padėjęs pagrobti Silverį Zylės apsauginis. Nužudytas Silverio.
 • † Sieras, Sergėjus (Artūras Rastenis), (Dinas Pozniakas), (Daumantas Ciunis) – Motokrosininkas, Armanio užsakymu nužudė Oksana ir bandė nužudyti Zylę prie kapinių. Nužudytas Armanio.
 • (Linas Paugis) – Ligoninės darbuotojas.
 • (Jordanas Poškaitis) – Vlado apsauginis.
 • (Almantas Šinkūnas) – Kaulo gydytojas.
 • (Dovilė Šilkaitytė) – Psichologė.
 • (Arūnas Smailys) – Kalinys.
 • (Mindaugas Jusčius) – Komisaras.
 • (Sigitas Račkys) – Daktaras.
 • (Dovydas Stončius) – Nekilnojamojo turto agentūros darbuotojas.
 • (Anupras Jucius) – Policininkas.
 • (Ersilijus Pylipavičius) – Policininkas.
 • (Audronis Rūkas) – Buvęs Gvido Dolskio bendradarbis.
 • (Artūras Šablauskas) – Teismo Teisėjas.
 • (Kęstutis Jakštas) –
 • (Albinas Keleris) –
 • (Simonas Storpirštis) –
 • (Robertas Lenartavičius) –
 • (Mantas Vaitiekūnas) –
 • (Irmantas Jankaitis) –
 • (Tadas Gudaitis) –
 • (Karolis Sakalauskas) –
 • (Kristupas Albužis) –
 • (Laurynas Urbonavičius) –
 • (Artūras Kavaliauskas) –
 • (Mantas Mantvidas) –
 • (Marek Taraškevič) –
 • (Audrius Zlatkus) –
 • (Dalius Šalucha) –


Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 1. Seriale „Nemylimi“ – meilė ir socialinė tematika