Naudotojos aptarimas:Indrutielie

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wrench made in SVG.svg

Sveika(s), atvykęs (-usi) į Vikipediją Indrutielie!

If you do not understand Lithuanian, please refer to this page.      Wenn du kein Litauisch verstehst, lies bitte hier weiter.

Šaunu, kad įsijungei į vikibendruomenę. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo. Jei pirmą kartą dalyvauji wiki principu paremtame projekte, pirmiausia rekomenduojame perskaityti įvadą į redagavimą ir pagalbos puslapius. Taip pat užsuk į Bendruomenės skyrelį, kur rasi naudingų nuorodų, susitarimų, informacijos apie vikisričių projektus. Jei kyla kokių nors klausimų, nesivaržydama(s) kreipkis į senbuvius, kurie visada pasirengę padėti. Pagalbos taip pat gali rasti naudodamasis papildomais bendravimo kanalais, kur labiau patyrę Vikipedijos naudotojai tau asmeniškai galės atsakyti į iškilusius klausimus.

Ką reikėtų žinoti:

 • Prašome susipažinti su Vikipedijos taisyklėmis;
 • Vikipedija yra bendruomenės projektas, todėl jame labai svarbi tarpusavio pagalba ir sutarimas. Nenustebk, jei kas nors kritikuos Tavo darbą, atsižvelk į dalykiškas pastabas;
 • Kilus neaiškumams, straipsnio diskusijų puslapyje išsakyk savo argumentuotą nuomonę. Nepamiršk pasirašyti po ja: įrašyk gale 3-4 tildės ženklus ~~~~ arba redagavimo įrankių juostoje paspausk parašo ikoną OOjs UI icon signature-ltr.svg;
 • Redaguodama(s) straipsnį, naudokis redagavimo funkcija „Kaip atrodys“ – taip išvengsi bereikalingų taisymų. Pabandyti redagavimo galimybes gali tam skirtame puslapyje Smėlio dėžė arba asmeniniame juodraštyje;
 • Gali susikurti asmeninį naudotojo puslapį ir jame pateikti svarbiausias žinias apie save;
 • Gali naudoti papildomas priemones, skirtas registruotiems vartotojams.
 • Įkeldama(s) failus, vadovaukis Pagalba:Paveikslėliai nuorodomis.
 • Draudžiama kopijuoti:
  • be autoriaus sutikimo autorių teisėmis apsaugotus darbus (knygas, straipsnius, tekstus internete);
  • neenciklopedinę informaciją (reklaminius ar grožinės literatūros tekstus, įvairius sąrašus, ištisus įstatymus. Daugiau žr. Kas nėra Vikipedija).

Sėkmės!
  --Homo 12:26, 21 vasario 2013 (EET)[atsakyti]


Failas Vaizdas:Akloji žarna.png gali būti ištrintas

Nuvola apps important.svg
Brangus įkėlėjau: iliustracija Vaizdas:Akloji žarna.png, kurią jūs įkėlėte, netrukus gali būti ištrinta, kadangi Jūs nenurodėte arba neteisingai nurodėte jos licenciją, arba paaiškinimuose nurodyta tik nekomerciniam naudojimui, mokymosi tikslams, tik Vikipedijoje. Vikipedijos turinys platinamas pagal GFDL licenciją, todėl ir įkeliamos bylos turi tenkinti šią nuostatą, arba kitos nurodytos licencijos turi būti suderinamos su nuostata, kad jų turinys gali būti bet kieno panaudotas bet kokiems komerciniams ir nekomerciniams tikslams.

Jei Jūs esate iliustracijos autorius ir norite naudoti ją Vikipedijoje, nurodykite šias licencijas: {{GFDL-self}} – GFDL tipo licencija arba {{cc-by-sa-3.0}} Creative Commons Attribution-ShareAlike licencija arba {{PD-self}} viešam naudojimui. Jei iliustracija buvo ištrinta, galite įkelti ją iš naujo, nurodydami vieną iš aukščiau išvardintų licencijų.

Jei Jūs nesate iliustracijos autorius, bet norite ją panaudoti Vikipedijoje – tam yra du būdai: 1) panaudoti fair use principą (išsamiau skaitykite straipsnyje apie fairuse principą), jei manote, kad šios bylos turinys atitinka fair use keliamus reikalavimus; 2) paprašyti autorių teisių turėtojo paskelbti Jums reikalingą iliustraciją laisvai platinama. Papildomą informaciją galite surasti skyrelyje Pagalba:Paveikslėliai.

Ačiū, --Tocekas (aptarimas) 09:50, 26 vasario 2013 (EET)[atsakyti]


Storoji žarna[redaguoti vikitekstą]

Prašau nebeatstatinėti savosios straipsnio versijos, nes keitimo metu pašalinate būtinus straipsnio elementus (tarpkalbinės nuorodos ir kt.). Taip pat nesilaikote vikipedijos nusistovėjusių straipnio apipavidalinimo taisyklių. Kaip kurti straipsnius ir kaip juos galite pasiskaityti čia. Taip pat pavartykite kitus, panašios tematikos straipsnius, pažiūrėkite kaip juose dėstoma informacija.--Tocekas (aptarimas) 14:30, 26 vasario 2013 (EET)[atsakyti]

Yra atskiras straipsnis apie tiesiąją žarną.--Tocekas (aptarimas) 19:28, 13 kovo 2013 (EET)[atsakyti]