Pereiti prie turinio

Max Payne 3

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Max Payne 3
Kūrėjas Rockstar Vancouver
Leidėjas Rockstar Games
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data 2012 m. gegužės 15 d. (Xbox 360, PS3)
2012 m. birželio 1 d. (AK)
Žanras (-ai) Trečiojo asmens šaudyklė
Režimas Vieno ar keleto žaidėjų
Reitingai PEGI: 18
USK: 18
Platforma PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, Mac OS X
Versija
Variklis RAGE, Euphoria
Reikalavimai
Procesorius: Intel Dual Core 2,4 GHz – i7 3930K 6 Core x 3,06 GHz / AMD Dual Core 2,6 GHz – FX8150 8 Core x 3,6 GHz
Atmintis: 2 GB–16 GB RAM
Laisvos vietos: 35 GB
Vaizdo plokštė: NVIDIA 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA GeForce GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM – Radeon HD 7970 3GB VRAM
Platinimas Optinis diskas, skaitmeninė distribucija
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas {{{pirmtakas}}}
Kitos dalys Max Payne, 2: The Fall of Max Payne
www.rockstargames.com/maxpayne3/

Max Payne 3trečiojo asmens šaudyklė; „Max Payne“ serijos tęsinys, išleistas po daugiau kaip devynerių metų pertraukos. Žaidimas kurtas studijos „Rockstar Vancouver“, o išleistas į prekybą kompanijos „Rockstar Games“. „Xbox 360“ ir „PlayStation 3“ žaidimų kompiuterių versijos rinkoje pasirodė 2012 m. gegužės 15 d., o „Microsoft Windows“ operacinės sistemos savininkai žaidimą galėjo įsigyti tų pačių metų birželį.

Apžvalga[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pagrindinis žaidimo herojus, vardu Maksas Peinas (Max Payne) po daugybės metų vis dar negali atsigauti nuo prieš daugybę metų gautų sielos žaizdų. Jis jau seniai nebe policininkas. Maksas gyvena lyg kiekviena diena jam būtų paskutinė. Jis girtuokliauja, turi priklausomybę vaistams nuo skausmo. Visada žvelgia į praeitį su pagieža ir liūdesiu. Maksui neužtenka jėgų pasprukti nuo savo problematiškos praeities. Galų gale, jis taip pat jaučia metų naštą. Vaikštinėdamas jam nepažįstamais miesto keliais, Maksas ieško tiesos ir išsigelbėjimo.

Viskas apsiverčia tuomet, kaip jis gauna pasiūlymą vėl gyventi gyvenimą, kokį jis gyvendavo seniau. Jis priima pasiūlymą ir tampa privačiu apsaugos darbuotoju. Nuo tada kiekviena jo diena tampa iššūkiu jam pačiam.

Žaidime buvo įdiegta nauja šaudymo sistema, atnaujinta grafika. Žaidimas sukurtas remiantis „Rockstar Games“ kompanijos patobulintu „Rage“ varikliuku, kuris suteikia realistiškus vaizdus.

Kūrimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kūrimo metu žaidimo išleidimo data buvo atidėta net penkis kartus. Originali data buvo planuota dar vėlyvais 2009 m.[1], bet dėl kompanijos užimtumo kitais projektais ir norint juos kuo labiau išbaigti prieš išleidimą, išleidimo data buvo atidėta iki 2010 m. birželio mėnesio. Vėliau išleidimo data dar kartą buvo atidėta du kartus iki 2012 m. kovo mėn. Tuo metu buvo parodyti du nauji paveiksliukai iš žaidimo siužeto, todėl buvo aišku, kad žaidimas vis dar kuriamas. Galų gale, po dar poros mėnesių nukėlimo, žaidimą visgi buvo nuspręsta išleisti.

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. „Max Payne 3 Announced!“. RockstarWatch.net. 2009-03-23. Nuoroda tikrinta 2009-03-23.