Kosovas 2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kosovas olimpinėse žaidynėse
Flag of Kosovo.svg
TOK kodasKOS
NOKKosovo tautinis olimpinis komitetas
išorinė nuoroda
Kosovas 2016 m. vasaros
olimpinėse žaidynėse
Rio de Žaneire
Dalyviai8 dalyviai 5 sporto šakose
VėliavnešysMajlinda Kelmendi
Medaliai
Auksas
1
Sidabras
0
Bronza
0
Suma
1
Vieta54
Olimpinė istorija
Vasaros olimpinės žaidynės
2016

Kosovo sportininkai 2016 m. vasaros olimpinėse žaidynėse dalyvavo pirmą kartą šalies istorijoje. 2014 m. gruodį Kosovo olimpinis komitetas įstojo į TOK ir gavo šią teisę. Šiose žaidynėse šaliai atstovavo 8 sportininkai, kurie varžėsi 5 sporto šakose.[1]

Per žaidynių atidarymo ceremoniją šalies vėliavą nešė pasaulio dziudo čempionė Majlinda Kelmendi.[2]

Serbija prieštaravo Kosovo įtraukimui į TOK nares, tačiau šio sprendimo neboikotavo.[3] Kosovo nepriklausomybę pripažino 107 JTO narės.

Lengvoji atletika[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrai
Bėgimai
Sportininkas Rungtis Atranka Pusfinalis Finalas
Rezultatas Vieta Rezultatas Vieta Rezultatas Vieta
Musa Hajdari 800 m 1:48.41 7 Nepateko
Moterys
Bėgimai
Sportininkas Rungtis Atranka Pusfinalis Finalas
Rezultatas Vieta Rezultatas Vieta Rezultatas Vieta
Vijona Kryeziu 400 m 54.30 7 Nepateko

Dviračių sportas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sportininkas Rungtis Laikas Vieta
Qëndrim Guri Vyrų plento lenktynės Nefinišavo

Dziudo[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sportininkas Rungtis 1/32 finalo 1/16 finalo 1/4 finalo Pusfinaliai Atkrintamosios Finalas / dėl bronzos
Priešininkas
Rezultatas
Priešininkas
Rezultatas
Priešininkas
Rezultatas
Priešininkas
Rezultatas
Priešininkas
Rezultatas
Priešininkas
Rezultatas
Vieta
Majlinda Kelmendi 52 kg Bye Tschopp (SUI)
W 0100–0000
Legentil (MRI)
W 0001–0003
Nakamura (JPN)
W 0000–0001
Bye Giuffrida (ITA)
W 0010–0000
1
Nora Gjakova 57 kg Amarís (COL)
W 100–000
Căprioriu (ROM)
L 000–002
Nepateko

Šaudymas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Moterys
Sportininkas Rungtis Kvalifikacija Finalas
Taškai Vieta Taškai Vieta
Urata Rama 10 m ilgavamzdis 402.3 48 nepateko

Plaukimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sportininkas Rungtis Atranka Pusfinalis Finalas
Laikas Vieta Laikas Vieta Laikas Vieta
Lum Zhaveli Vyrų 50 m laisvu stiliumi 24.53 57 Nepateko
Rita Zeqiri Moterų 100 m nugara 1:12.31 NR 34 Nepateko

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]