Klintono kelias

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
Klintono kelias
XVIII a. geležies dirbtuvė, dažnai klaidingai laikoma druidų šventykla

Klintono kelias yra vakarų Milforde (Naujasis Džersis). Jis prasideda nuo 23-iojo kelio netoli Niufaundlendo ir eina 16 kilometrų į pietus, iki Grinvudo ežero.

Kelias ir teritorija aplink jį pagarsėjusi gandais apie čia vykstančius neįprastus dalykus: vaiduoklių pasirodymus, taip pat – raganų, satanistų ar kukluksklano susirinkimus. Taip pat manoma, kad žudikai čia slepia kūnus (vienas toks atvejis iš tiesų žinomas).

Legendos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Viena legenda teigia, kad nuėjus prie vieno iš tiltų ir įmetus į vandenį 25 JAV centų monetą, per minutę ji iš vandens bus išmesta atgal. Monetas atgal mėto anksčiau čia nuskendusio berniuko dvasia. Kitose versijose vaiduoklis vandenin įsitraukia ir patį monetos metiką.

Netoli kelio stovinti XVIII amžiaus geležies dirbtuvė dažnai laikoma senovine druidų šventykla, ir taip pat apipinta padavimais apie baisius dalykus, ištiksiančius šiuolaikinį vidun užėjusį lankytoją. Iš tiesų dirbtuvė neturi nieko bendro su jokiomis religijomis ar kultais.

Dar kita legenda yra apie kanibalus. Neva, jei važiuodamas keliu užtiksi skersai jo nuvirtusį medį, tai bus vietinių kanibalų spąstai. Reikia kuo greičiau važiuoti atgal, kitaip kanibalai nuvers dar vieną medį už mašinos, ir pakliuvusį į spąstus keliautoją užmuš ir suvalgys. Kai kuriose versijose net tiksliai nurodoma, kas yra tie kanibalai. Atsakomybė dažniausiai tenka Ramapo kalno indėnams.

Kitos istorijos pasakoja apie kelio apylinkėse gyvenančius keistus ir nematytus padarus, atsitiktinai papuolusius į mašinos žibintų šviesą. Taip pat nelyginėmis valandomis pastebimi keistai apsirengę žmonės, stovintys prie kelio ir stebintys pravažiuojančius. Galiausiai, kai kurie vairuotojai pasakoja jautę nepaaiškinamą baimę, kartais net privertusią apsisukti ir grįžti atgal.