Gad Elmaleh

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Gad Elmaleh
Tikras vardas Gad Elmaleh
Gimė 1971 m. balandžio 19 d. (52 metai) Kasablanka, Marokas
Šalis Prancūzija

Gadas Elmalė (arab. جاد المالح; pranc. Gad Elmaleh; g. 1971 m. balandžio 19 d.) – Maroko ir Prancūzijos komikas ir aktorius. Jo naujausias spektaklis vadinasi „Sans tambour“ (pažodž. „be būgno“, kas yra žodžių žaismas tarp prancūzų kalbos žodžių tabou ('tabū') ir tambour ('būgnas')). Jis vaidino daugelyje filmų, įskaitant „Coco“, „Hors de prix“, „La doublure“ ir „Midnight in Paris“.

Ankstyvasis gyvenimas ir šeima[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

G. Elmalė gimė Kasablankoje, Maroke. Jis turi sefardų žydų kraujo.[1] Augo mišrių kultūrų apsuptyje, kur buvo kalbama arabiškai, hebrajiškai ir prancūziškai. Tėvo vardas Davidas, motinos – Reginė (mergautinė pavardė Aymard).[2] Turi brolį Arié, kuris yra aktorius ir dainininkas, ir seserį Judith, kuri yra artistė ir režisierio padėjėja.

Karjera[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

G. Elmalė lankė Kasablankos licėjų. Vėliau jis ketverius metus studijavo politologiją Monrealyje, o kiek vėliau persikėlė į Paryžių, kur jis studijavo dramą. Pirmą savo vaidmenį teatre G. Elmalė atliko monospektaklyje „Décalages“ 1997 m. Šis spektaklis buvo autobiografinis. Pirmosios G. Elmalė sąsajos su kinu buvo Merzak Allouache filme „Salut cousin“. Vėliau jis vaidino filmuose „L’homme est une femme comme les autres“ ir „Train de vie“. G. Elmalė šlovė augo su antro monospektaklio „La vie normale“ pasisekimu ir su filmu „La vérité si je mens 2“ (2000 m.), kuriame jis atliko vaidmenį Dov.

Asmeninis gyvenimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

G. Elmalė gyveno su prancūze artiste Anne Brochet nuo 1998 m. iki 2002 m. Jie susilaukė sūnaus Noé. Nuo 2009 m. iki 2010 m. jo antroji pusė buvo prancūzė žurnalistė Marie Drucker. Nuo 2011 m. aktorius gyvena su Charlotte Casiraghi. Judviejų sūnus Raphaël gimė 2013 m. gruodžio 17 d.

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]