Far Cry 3: Blood Dragon

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Far Cry 3: Blood Dragon
Kūrėjas Ubisoft Montreal
Ubisoft Shanghai
Leidėjas Ubisoft
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data 2013 m. balandžio 30 d.
Žanras (-ai) Pirmojo asmens šaudyklė
Režimas Vieno žaidėjo
Reitingai ESRB: M (Mature)
PEGI: 18
Platforma Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360
Versija
Variklis Dunia Engine 2
Platinimas atsisiuntimas internetu
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas Far Cry
Kitos dalys žr. lentelę apačioje

Far Cry 3: Blood Dragon – 2013 m. komedinis kompiuterinis pirmojo asmens šaudyklinis žaidimas, sukurtas studijos „Ubisoft Montreal“ ir išleistas „Ubisoft“. Tai žaidimo papildymas, nereikalaujantis originalaus 2012 m. išleisto žaidimo „Far Cry 3“. „Blood Dragon“ yra XX a. 9-ojo dešimtmečio veiksmo filmų ir videožaidimų parodija, kurios veiksmas vyksta retro-futuristinėje atviro pasaulio lygmens saloje, kur žaidėjas įsikūnija į karinio kiborgo Sergeant Rex „Power“ Colt vaidmenį.

2013 m. balandžio 30 d. žaidimas išleistas PlayStation 3 žaidimų konsolei, gegužės 1 d. pasirodė versijos, skirtos Microsoft Windows ir Xbox 360. Iš kritikų žaidimas daugiausia sulaukė teigiamų įverčių.

Apžvalga[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

„Blood Dragon“ yra stand-alone „Far Cry 3“ žaidimo papildymas, o tai reiškia, kad norint jį žaisti nereikalaujama turėti originalų žaidimą. Žaidimo stilius artimas „Far Cry 3“, kadangi naudojamas tas pats žaidimo variklis ir mechanika. Visgi žaidimas pasižymi gerokai supaprastintu, linijinio pobūdžio siužetu. Originaliajame žaidime buvęs įgūdžių medis pakeistas paprastesne lygių kėlimo sistema, kur, pasiekus naują lygį, iš karto atrakinami patobulinimai.

Žaidimo pasaulis yra atviro tipo su galimybe vairuoti transporto priemones. Kovoje žaidėjas gali rinktis iš didelio galingumo sprogstamųjų medžiagų, stipriai modifikuotų šaunamųjų ginklų ir didelio peilio. Šalutinės misijos iš žaidėjo reikalauja išlaisvinti įgulas, nudobti retus žvėris ar išlaisvinti įkaitus. Už veiksmus sėlinant žaidėjai apdovanojami papildomais Cyber taškais, ekvivalentiškais patirties taškams. Žaidime taip pat yra daugybė kolekcionuojamų daiktų, kuriuos suradus palengvėja žaidimas.

Garso takelis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nostalgiškais XX a. 9-ojo dešimtmečio ritmais dvelkiančią muziką žaidimui sukūrė australų synthwave duetas „Power Glove“.[1] Garso takelis išleistas 2013 m. gegužės 1 d.

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]