Encyclopedia Mythica

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šį puslapį siūloma skubiai ištrinti. Priežastis nesukonkretinta, bet gali būti nurodyta istorijoje ar aptarime.
Jei manote, kad trinti nereikia, diskusijų puslapyje argumentuokite, kodėl. Tokiu atveju tikslinga pakeisti šį šabloną į „{{PTR}}“. Prieš priimant sprendimą tikslinga peržvelgti čia rodančius puslapius ir istoriją.
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
Encyclopedia Mythica logo.gif

Encyclopedia Mythica – nemokama internetinė mitologijos enciklopedija. Visi straipsniai anglų kalba. Ji apima viso pasaulio mitologiją, suskirstyta į Afrikos, Azijos, Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės ir Pietų Amerikos bei Okeanijos geografinius regionus. Galima pasirinkti norimą kategoriją pagal tautą. Enciklopedija buvo įkurta 1995. Tada joje buvo 300 straipsnių. 1996 m. kovo 26 d. gavo savo domeno vardą. 2005 metais Encyclopedia Mythica savo duomenų bazėje turėjo virš 7000 straipsnių.

Didžiausios kategorijos:


Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]