Domino teatras

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Domino teatro logotipas

„Domino” teatras – tai pirmasis profesionalus komedijos teatras Lietuvoje, veiklą pradėjęs 2007 metų kovą. „Laukinė moteris“ buvo pirmasis „Domino“ teatro spektaklis, iš esmės pakeitęs teatro komedijos sąvoką ir atvertęs naują komedijos teatro istorijos puslapį Lietuvoje.

Teatras bendradarbiauja su 13 Lietuvos ir užsienio teatro režisierių, kurių statytuose spektakliuose vaidina 77 profesionalūs aktoriai. „Domino“ teatro filialai veikia Latvijoje ir Rusijoje. Teatras yra asociacijos „Mentor Lietuva“ narys ir aktyviai dalyvauja įvairiose socialinėse ir kultūrinėse iniciatyvose.

Aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Eimutis Kvosčiauskas, Gytis Ivanauskas, Sakalas Uždavinys ir kiti.

Režisieriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sakalas Uždavinys, Olegas Šapošnikovas, Arkadiuszas Jakubikas ir kiti.

Spektakliai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

„Domino“ teatro repertuaras pasižymi įvairiausio žanro spektakliais – nuo miuziklo ir dramos iki muzikinės pasakos ir interaktyvaus šou. Visgi didžiąją dalį repertuaro sudaro įvairaus komedijos žanro spektakliai: įtempto siužeto detektyvinės komedijos, filosofinės lyrinės komedijos, lengvos romantinės ar situacijų komedijos.

„Domino“ teatras šiuo metu rodo 24 spektaklius ir yra daugiausia po Lietuvą keliaujantis profesionalus teatras, parodantis daugiau negu 600 spektaklių per metus.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Koordinatės: 54°40′41″ š. pl. 25°15′19″ r. ilg. / 54.67806°š. pl. 25.25528°r. ilg. / 54.67806; 25.25528