Dominic Howard

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
Dominic Howard
Biografija
Pilnas vardas Dominic James Howard
Gimė 1977 m. gruodžio 7 d. (38 metai)
Kilmė Stokportas, Anglija
Žanrai Alternatyvusis rokas
Progresyvusis rokas
Aktyvumo metai 1992-dabartis
Svetainė http://www.muse.mu

Dominic James Howard (taip pat žinomas kaip Dom Howard), gimęs 1977, gruodžio 7 dieną Stokporte Anglijoje, yra anglų roko grupės Muse būgnininkas.

Biografija[taisyti | redaguoti kodą]

Dom‘as gimė Stokporte, Anglijoje, 1977, gruodžio 7 dieną. Kai jam buvo aštuoneri metai, jis su šeima persikėlė į Teinmautą, mažą miestelį Devone. Jam esant dvylikos džiazo grupei atvykus į jo mokyklą, jis užsinorėjo groti būgnais – taip prasidėjo jo, kaip muzikanto karjera.

Pirmoji Howard‘o grupė vadinosi „Carnal Mayhem“, kurioje jis grojo dar mokykloje. Netrukus jis susidraugavo su Matthew Bellamy, kuris tuo metu dar neturėjo stabilios grupės. Po kurio laiko, Matthew įstojo į Howard‘o grupę. Po dvejų metų Bellamy pasiūlė Dom‘ui kurti jų pačių dainas. Chris‘as Wolstenholme‘as, kuris tuo metu grojo būgnais „Fixed Penalty“ grupėje, prisijungė prie jų, grodamas bosine gitara.

Pirmaisiais 1994 metų mėnesiais gimė grupė „Gothic Plague“, vėliau persivadinusi į „Rocket Baby Dolls“, o dar vėliau – į Muse. Nuo tada reikalai pradėjo rimtėti. Howard‘as šiuo metu yra vyriausias grupės narys.