Pereiti prie turinio

Bear Grylls

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Bear Grylls

Edvardas Maiklas Grylzas (angl. Edward Michael Grylls, g. 1974 m. birželio 7 d.) yra britų avantiūristas, rašytojas ir televizijos žvaigždė. Geriausiai žinomas dėl savo dokumentinių laidų Born Survivor ir Man vs. Wild (Europoje žinoma kaip Ultimate Survival). Jis taip pat yra vienas iš jauniausių britų, kurie įkopė į Everesto kalną. Bear Grylls tai padarė būdamas 23 metų.

Asmeninis gyvenimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Iki ketverių metų Grylls augo Donaghadee mieste šiaurinėje Airijoje, kai jis ir jo šeima išsikraustė į Bembridžą Vaito Saloje. Jis yra politiko Sero Michael Grylls ir Sarah Ford sūnus. Jo šeimoje buvo gausu politikų, dėstytojų, karių ir dvasininkų.

Grylls mokėsi Etono koledže ir Londono universitete. Jis išmoko kopinėti ir buriuoti iš savo tėvo, kai dar buvo visiškai jaunas. Bear turi antro dan lygio juodą diržą Kyokushin karate. Šiuo metu jis praktikuoja jogą ir ninjutsu. Nuo aštuonerių metų Bear Grylls aktyviai dalyvauja skautų veikloje. Kalba anglų, ispanų ir prancūzų kalbomis. Grylls yra krikščionis ir apibūdina savo tikėjimą, kaip savo gyvenimo "stuburą". Bear susituokė su Cannings Knight 2000 metais. Jie turi tris sūnūs: Jesse, Marmaduke ir Huckleberry.

Televizija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Bear Grylls yra išgyvenimo ekspertas, tai jis parodo savo paties kurtose dokumentinėse laidose. Discovery kanalo rodomoje laidoje Ultimate Survival jis demonstruoja savo gebėjimus išgyventi įvairiose pasaulio vietose – nuo dykumų iki Sibiro gūdumos.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]