Barry ir Stuart

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Barry and Stuart – škotų iliuzionistų Barry Jones ir Stuart MacLeod duetas iš Jungtinės Karalystės, dar žinomas kaip 2magicians. Jie labiausiai išsiskiria išoriškai žiauriais triukais, juoduoju humoru. Ypač kontroversiškai vertinta triukų serija, kuriais Barry ir Stuart pakartojo dalį Biblijoje aprašytų stebuklų (vaikščiojimą vandeniu, numirėlio prikėlimą ir kt.). Vyskupas Michael Reid pakomentavo, kad „galbūt tiedu sukčiai galėtų pabandyti būti nukryžiuoti ir pažiūrėti, ar pavyks po trijų dienų prisikelti“.

Barry gimė 1982 m. balandžio 16, Stuart - 1980 m. liepos 4 dieną. Abu yra laimėję „Jaunojo metų iliuzionisto“ konkursą. Susitiko ir bendrą veiklą pradėjo 1994 m.

Iliuzionistai vedė TV laidą „Magick“, kuri 2004 m. tarptautiniuose televizijos apdovanojimuose Montreaux buvo nominuota geriausios komedijos kategorijoje. Taip pat yra kūrę dar kelias su magija susijusių laidų serijas, vienoje jų - Dirty Tricks (Nešvarūs triukai) dalyvavo įvairūs žymūs svečiai, kaip kad Penas ir Teleris. Gyvena Londone, atlieka gyvus pasirodymus komedijų klubuose.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]