Aptarimas:Vladimiras Putinas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Prirašiau {{NPOV}}, nes man neįtiko ši pastraipa:

Jau keleri metai, kai Rusijos žiniasklaidoje prezidentas Vladimiras Putinas vaizduojamas kaip supermenas. Pilasi liaupsės, jog Rusijai labai pasisekė su tokiu prezidentu, jis lyginamas su imperatoriumi pasiskelbusiu Petru Pirmuoju. Pasirodė daugybė knygų ir knygelių, netgi skirtų vaikams, kuriose V. Putinas vaizduojamas kaip visokių dorybių įsikūnijimas nuo pat ankstyvos vaikystės. Tokie „kūriniai“ primena Volodios Uljanovo (V. Lenino) ar L. Brežnevo vaikystės aprašymus. Tarsi nukopijuoti, tik pakeisti posakiai. Knygose apie V. Putiną, skirtose suaugusiesiems, Rusijos prezidento V. Putino biografija pateikiama tarsi šventųjų gyvenimo aprašymai.

Taigi, ar yra tokių, kurie pritars man, kad čia netinka enciklopedijai, labiau kokiam bulvariniam laikraščuii, o gal kas nors apgins šią pastraipą? Knutux 07:01, 16 Kov 2005 (UTC)

Išmečiau vieną sykį tuos supermeniškumus, bet vėl kažkas įrašė, visgi man rodos reiktų arba labai smarkiai koreguoti, arba mesti lauk tas pastraipas. Knutux 06:26, 18 Kov 2005 (UTC)
Siūlau išmest dar kartą, jei yra noras - į atskirą str. Dirgela 15:19, 18 Kov 2005 (UTC)

Mano nuomone teisingai padaryta, kad prieš tai buvusi pastraipa ištrinta. Kad visiems būtų ramiau ir niekam neatrodytų, kad nedemokratiška Putino valdžia nėra nė kiak paminima, parašiau naują paminėjimą apie tai, nors gal ten reikėtų ir daugiau šaltinių. 213.190.42.88 18:08, 18 Kov 2005 (UTC)