Aptarimas:Radavičiai

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Ko dar truksta, kad sis straipsnis butu vadinamas sutvarkytu?-- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Žilvinas Radavičius (aptarimasindėlis) 2008 kovo 30, 20:52 (EEST)

Pirmiausia: pridėjote tiek tarpų tarp eilučių, kas neleistina. Pasižiūrėkite kitus straipsnius, pvz., Tiškevičiai, kaip turėtų atrodyti straipsnis. Siūlyčiau dar paskaitinėti Pagalba:Kaip redaguoti puslapį. Siggis 21:01, 2008 kovo 30 (EEST)

Ok. pažiūrėjau Tiškevičius. Tarpų tarp eilučių nebėra. Paveiksliukų įdėsiu vėliau. Dabar jau geras tekstas? -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Žilvinas Radavičius (aptarimasindėlis) 21:59, 2008 kovo 30 (EEST)

Siggi, buk geras, ismokink mane dabar deti paveiksliukus i teksta, nes man niekaip nesiseka. Aciu -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Žilvinas Radavičius (aptarimasindėlis)

Man tik kelia abejonių "dauguma" ir "elitas". Trintukas 03:08, 2008 kovo 31 (EEST) Gerbiamas Trintuk, kas konkreciai Jus neramina teiginiuose "dauguma" ir "elitas" ??? Raskime kompromisa sioje vietoje ir sutvarkykime viska taip, kad visiems patiktu. Nes dauguma Radaviciu su aukstuoju issilavinimu, turi tam tikra statusa visuomeneje ir kazkiek itakoja jos gyvenima. Turime daug mokslininku, profesoriu, valdininku, verslininku, mokytoju,. daktaru bei menininku. Kadangi enciklopedijoje turi buti viskas pateikta kuo trumpiau, tai ta stengiausi padaryti.

Labas Mea ir kiti administratoriai, kas yra

Teisių klaida Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos. Peršokti į: navigaciją, paiešką Veiksmas, kurio prašėte, galimas tik naudotojams, esantiems vienoje iš šių grupių Automatiškai patvirtinti naudotojai, Administratoriai. Grįžti į Pagrindinis puslapis.

Rodomas puslapis "http://lt.wikipedia.org/wiki/Specialus:Upload"


As labai noriu isikelti nuotrauku ir paveiksliuku i savo teksta, bet negaliu. Padekite man prasau.

Kokius veiksmus konkreciai ttureciau atlikti, kad mano nuotraukos isiinstaliuotu i si portala???


Zilvinas

Spauskite kairėje esantį užrašą "Įkelti failą", tuomet paspaudę "parinkti" išsirinkite norimą failą iš savo kompiuterio, įrašykite failo vardą (nepamirštant galūnės .jpg, .png, .gif ar kokia kitokia) ir komentare nurodyti licenziją. Galiausiai paspauskite "Įkelti" ir failas turėtų atsirasti Vikipedijoje. * Hugo ¿díme? 23:53, 2008 kovo 31 (EEST)

Hugo, nepasitsalinkite prasau, as pameginsiu.

Hugo, kada as spaudziu "Ikelti faila", man ismeta-

Teisių klaida Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos. Peršokti į: navigaciją, paiešką Veiksmas, kurio prašėte, galimas tik naudotojams, esantiems vienoje iš šių grupių Automatiškai patvirtinti naudotojai, Administratoriai. Grįžti į Pagrindinis puslapis.

Rodomas puslapis "http://lt.wikipedia.org/wiki/Specialus:Upload" Ir antra diena negaliu ikelti failo. Tai tragedija.

Hugo, kas tai yra

Beje, ka reiskia:


Čia žemiau pateikiamas sąrašas prisiregistravusių naudotojų, kurie dar neprisistatę savo naudotojų puslapyje:???


Zilvinas

Labai keista. Dar pabandykite patekti per Specialus:Upload. Jei vis dėl to nepavyks įkelti iliustracijų, atsiūskite el. paštu (adresas yra mano naudotojo puslapyje), tada aš įkelsiu. Bet šiaip tai turėtų ir jum pavykti, nesuprantu, kame ta klaida.

Čia žemiau pateikiamas sąrašas prisiregistravusių naudotojų, kurie dar neprisistatę savo naudotojų puslapyje reiškia, sąrašą tų naudotojų, kurie apie save nieko neparašė, savo naudotojo puslapyje (jūsiškis yra Naudotojas:Žilvinas Radavičius). Ištrinkite tą žalią šabloną ({{prisistatyk}}) ir parašykite kažką apie save, arba tiesiog nekreipkite dėmesio į tą šabloną ir kategoriją. Beje, rašydamas į aptarimą netrinkite ankstesnio turinio, o tiesiog rašykite apačioj. * Hugo ¿díme? 00:14, 2008 balandžio 1 (EEST)


Hugo, man neveikia sie failai. Todel nuotraukas issiunciau Jusu el.pastu.

Zilvinas

Herbą įkėliau, dėl kitų nuotraukų nežinau, nes neaiškios licenzijos. Tų nuotraukų autorius turi atsisakyti autorinių teisių. * Hugo ¿díme? 11:37, 2008 balandžio 1 (EEST)

reikšmingumas[redaguoti vikitekstą]

Tai eilinė bajorų giminė, nelabai suprantu kuo ji nusipelnius Vikipedijos straipsnio. Galbūt joje yra iškilių atstovų apie kuriuos ir turėtų būti straipsniai, tačiau pati giminė neatrodo niekuo išskirtinė.--Dirgela 14:44, 2008 balandžio 5 (EEST)

Geras čia reikšmingumas. O iškilieji atstovai šiaip pačiame straipsnyje aprašyti :) --Viskonsas 15:04, 2008 balandžio 5 (EEST)