Aptarimas:Pagrindinis puslapis/Archyvas4

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Dėl Jimmy'io Waleso kreipimosi[redaguoti vikitekstą]

Sveiki, nežinau, kaip redaguoti kiekvieno Vikipedijos puslapio viršuje esančio Jimmy'io Waleso kreipimosi vertimą, bet mano (studijuojančio vertimą iš anglų kalbos) variantas yra čia: http://meta.wikimedia.org/wiki/Fundraising_2010/Appeal/lt Shakurazz 19:24, 13 gruodžio 2010 (EET) ________________________________________________________________________________________________________________ PRANEŠIMAS: NESUTEIKIU TEISĖS VIKIPEDIJAI AR JOS PADALINIAMS NAUDOTI MANO ASMENS DUOMENŲ. REIKALAUJU PAŠALITI BET KOKIĄ SU MANO ASMENIU SUSIJUSIĄ INFORMACIJĄ IŠ JŪSŲ SISTEMOS IR ĮVARDINTI SAVO DARBUOTOJUS-HUGO, ŽMUO IR KT. APSVARSTYSIU TEISĘ JUOS DUOTI Į TEISMĄ. REIKALAUJU PAŠALINTI INFORMACIJĄ APIE MANE: http://deletionpedia.co.cc/index.php/%C5%BDilvinas_Radavi%C4%8Dius IR NURODYTI MAN VIKIPEDIJOS KONTAKTUS, NES SPECIALIAI JŲ IEŠKOTI NETURIU LAIKO. nes vis tiek per saugumo departamet1, ar kaip mes juos surasim, tam, kad galėtume paduoti į teismą. Aš neleidžiu naudoti mano asmens duomenų jūsų sistemoje. ŽILVINAS RADAVIČIUS- radavicius_zilvinas@yahoo.comTekstas kursyvu ir PRAŠAU UŽDRAUSTI SAVO DARBUOTOJAMS ČIA KRĖSTI CIRKUS JEIGU JŪSŲ PORTALAS TIKRAI RIMTAS. AŠ TIKRAI KREIPSIUOSI Į TEISMUS, PROKURATŪRĄ, SAUGUMO DEPARTAMENBTĄ, KITAS INSTITUCIJAS, BET AŠ TO TAIP NEPALIKSIU KAD KELI MODERATORIAI VISIŠKAI ATVIRAI TYČIOJASI: UŽRAKINO MANO PATIES SUKURTĄ AUTOBIOGRAFIJĄ IR BLOKAVO MANO IP . TAIP TIKRIAUSIA TIK LIETUVOJE GALI BŪTI. TAI LAISVA ENCIKLOPEDIJA, TAI MANO ASMENS DUOMENYS, YRA DUOMENŲ APSAUGOS IR KT. ĮSTATYMAI IR JŪS NETURITE JOKIOS TEISĖS SAVINTIS MANO ASMENS DUOMENŲ, KURIUOS JAU ANTRUS AR TREČIUS METUS REIKALAUJU PAŠALINTI IŠ JŪSŲ SISTEMOS, NES JŪS MAN NEREIKALINGI. MANE ĮŽEIDŽIA TOKS JŪSŲ ELGESYS.

Atsiprašome, Deletionpedia nesusijusi su Vikipedija. O antra, Vikipedija neturi darbuotojų, ją kuria savanoriai. O trečia, vikipedai neprisiėma jokios atsakomybės. Ir šiaip čia ne mes kalti, o Deletionpedia. Yra daug viki projektų, bet jie nesusija su Vikipedija. Sėkmės, Rokaszil 08:48, 12 vasario 2011 (EET)

Serveriai, kuriuose laikomos Vikipedijos priklauso Wikipedia Foundation. Kontaktų galite ieškoti čia[1]. Ir duokit į teismą, jei veikti neturit ką. Ta-Ntalas 16:26, 12 vasario 2011 (EET)

Harry Mulisch[redaguoti vikitekstą]

Can someone translate the articel about the most famous Dutch writer en:Harry Mulisch?

Wikipedia in Tatar[redaguoti vikitekstą]

Dear friends, may I ask you to add a hyperlink to our Tatar Wikipedia (tt.wikipedia.org) to yourr Front page. Tatars - are turkic nation living in Tatarstan Republic, seond biggest nation in Russian Federation. hope to hear from you soon. sincerely yours, Muhtac 19:11, 20 kovo 2011 (EET)

Suteikta Atlikta -Hugo.arg 19:20, 20 kovo 2011 (EET)
thank you! Muhtac

Article request[redaguoti vikitekstą]

Would anyone mind making an article in Lithuanian about the en:Interstate Aviation Committee? For a period Lithuania served as an observer state to the IAC

Thank you WhisperToMe 03:30, 23 birželio 2011 (EEST)

Well, it turns out Lithuania was not an observer. It was Latvia and Estonia who were observers. WhisperToMe 02:55, 15 gruodžio 2011 (EET)

Prašymas sulietuvinti[redaguoti vikitekstą]

Straipsnio redagavimo lango apačioje, toje vietoje, kur galima pasirinkti iš specialių simbolių, Vikio sintaksės ir t. t., pele užvedus ant bet kurio ženklo, pasirodo užrašas „Kliknite na željeni znak“. Spėju, kad tai rusiškai, bet jei čia lietuviška Vikipedija, tai tokio dalyko, manau, būti neturėtų. Shakurazz 16:26, 9 rugpjūčio 2011 (EEST)

Suteikta Atlikta --Snooker apt. 16:59, 9 rugpjūčio 2011 (EEST)

Викисловарь[redaguoti vikitekstą]

Помогите написать Тематические таблицы на ваших языках в Викисловаре. Например название месяцев, дней недели на разных языках: http://ru.wiktionary.org/wiki/Категория:Тематические_таблицы --Kaiyr 15:33, 30 rugpjūčio 2011 (EEST)

Photo request[redaguoti vikitekstą]

Would anybody be interested in taking a photo of the following:

  • Small Planet Airlines headquarters - Smolensko str. 10, LT-03201 Vilnius, Lithuania

It would be useful for Small Planet Airlines Thank you WhisperToMe 02:57, 15 gruodžio 2011 (EET)

Dėl pirmame Vikipedijos puslapyje naujų straipsnių skyrelio įsteigimo[redaguoti vikitekstą]

Siūlyčiau įsteigti nuolatinį naujų straipsnių atskirą skyrelį pirmame Vikipedijos puslapyje. Manau daugeliui būtų smalsu ir įdomu juos matyti bei bendrai naudinga, nes gal atsirastų daugiau kitų internautų norinčių ką tik naujai sukurtą straipsnelį ir papildyti. Galėtų būti rodomi sakykime paskutiniai dešimt ar kiek daugiau naujausių straipsnelių, o toliau nuspaudę, galėtume matyti eilės tvarka pilną jų sąrašų istoriją. Deja nežinau ar Vikipedijoje yra kokia automatinė programėlė, kuri pačius naujausius straipsnelius minutės tikslumu galėtų atrinkti ir juos keisti. O juos rūšiuoti patiems vizualiai, būtų netikslu ir varginančiai gal sunku. Gal kas galite pateikti apie tai čia savo nuomonę ar imtis ir veiksmo? Ačiū. Kails 17:31, 7 spalio 2012 (EEST)

Tai padaryti labai lengva {{Special:Newpages/3}}

Tereikia bendruomenės pritarimo ir dizaininio sukomponavimo. Hugo.arg (aptarimas) 17:50, 7 spalio 2012 (EEST)

Malonu kad palankiai priėmėte pasiūlymą, pats tai imčiausi padaryti, deja pirmame puslapyje niekada neesu daręs pakeitimų ir nelabai nutuokiu kaip tai padaryti :) Gal galite pravesti apklausą Vikipedijos bendruomenėje ir tokį skyrelį jau įsteigtumėte? Kails 22:08, 7 spalio 2012 (EEST)
Manyčiau, kad nevertėtų dėti tokio skyrelio. Pirma, ne iki galo aišku, kaip bus su „kešu“ – kad tik neužsiregistravusiems neimtų rodyti „senų naujienų“ (ar dar kas negero nenutiktų)..? Antra, straipsnis straipsniui nelygu. Nereikėtų „reklamuoti“ visokių vandalizmų, nukreipimai irgi neturėtų atsidurti šiame puslapyje. O automatiškai viso to nepašalinsime. --Martynas Patasius (aptarimas) 21:09, 8 spalio 2012 (EEST)
Pritarčiau, kad tokio skyrelio nereikia. Nenustebčiau, jei naujų straipsnių sąrašiukas patrauktų vandalų dėmesį, be to, abejotina, ar ši skiltis gražiai įsikomponuotų į bendrą vaizdą. --Homo (aptarimas) 16:02, 9 spalio 2012 (EEST)

Dienos įvykiai[redaguoti vikitekstą]

Kokiu būdu dienos įvykiuose atsiranda gramatinės klaidos? (sausio 23 diena, "pirmąjąi") -- iš kuri imami duomenys, ar juos galima taisyti? 195.14.165.61 14:59, 23 sausio 2013 (EET)

Čia rašo žmonės, kurie rašydami padaro klaidų. Štai taip jos ir ten atsiranda. Ta-Ntalas (aptarimas) 15:04, 23 sausio 2013 (EET)

Šablonas:Seserys[redaguoti vikitekstą]

Hi, could someone please add en:Wikidata to the list of sister projects? Thanks --Kolja21 (aptarimas) 19:48, 29 sausio 2013 (EET)

Vieniem leidžiat laikyti savo straipsnius, kitiems ne[redaguoti vikitekstą]

Du kartus įkėliau straipsnį apie vieną UAB firmą. Abu kartus straipsnis buvo ištrintas kaip reklaminis, vieną kartą tai padarė administratorius Nomad, 31 sausio 2013, kitą - Homo, 4 vasario 2013. Būtų įdomu sužinoti, kur konkrečiai minėtieji darbuotojai įžvelgė reklamą, jei straipsnyje buvo tik istorija, faktai ir pagrindinių produktų aprašymai apie jų funkcionalumą. Straipsnis - tvarkingas su nuorodomis į kitus wikipedia straipsnius, todėl gali būti ir naudingas, nes iš mano straipsnio buvo galima patekti į įvairių kitų technologijų detalius aprašymus. Kitaip tariant atitiko visas wikipedia straipsnių taisykles.

Grįžtant prie abejotinos trinimo priežasties - reklama, atsakykite į klausimą, kodėl wikipedia leidžia laikyti straipsnius apie: UAB MAXIMA GRUPĖ, UAB Fermentas, UAB Merkys, Senukai (netgi ne vienas susijęs straipsnis su jais), AB Alita, kitaip tariant visos įmonės yra privataus kapitalo, visos šiuo metu veikiančios ir kuo jos ypatingesnės už kitas? Aš skirtumų nematau, tarp mano straipsnio ir šių minėtų įmonių/gamintojų. Taigi pirmiausia norėčiau išgirsti administratorių Nomad ir Homo pasisakymus. Jeigu reikės, galėsiu nurodyti tikslesnes detales apie straipsnį. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo GintautasG (aptarimasindėlis)

Dar yra reikšmingumo trūkumas - turi būti pakankamai nepriklausomų trečiųjų šalių šaltinių, kuriuose rašoma, o ne tik vos užsimenama apie objektą. Kai tokių nėra, negali būti ir straipsnio. --Homo (aptarimas) 12:19, 5 vasario 2013 (EET)

Savaitės straipsnio iškraipymas[redaguoti vikitekstą]

Man rodo iškraipytą Savaitės straipsnį, iliustracija išlipus į kairę pusę ir jos pavadinimas išlindęs virš teksto. Ta-Ntalas (aptarimas) 12:45, 9 birželio 2014 (EEST)

Kokio velnio padidinot fonto dydį 130%[redaguoti vikitekstą]

Čia pas mus ant Lietuvos neįgalūs visi, ar ką? Akli? 130%. Kam? Arz1969 (aptarimas) 22:39, 25 liepos 2014 (EEST)

Galima paklausti ir mandagiai. Be to, akivaizdu iš istorijos, kad seniai niekas čia nieko nekeitė, todėl Tamstos purkštavimas dėl rašto didumo nesuprantamas. Hugo.arg (aptarimas) 22:47, 25 liepos 2014 (EEST)

Today's articles for improvement project[redaguoti vikitekstą]

On the English Wikipedia, we started a project called TAFI. Each week we identify underdeveloped articles that require improvement. Our goal is to use widespread collaborative editing to improve articles to Good article, Featured article or Featured list quality over a short time frame.

This is all about improving important articles in a collaborative manner, and also inspiring readers of Wikipedia to also try editing. We think it is a very important and interesting idea that will make Wikipedia a better place to work. It has been very successful so far, and the concept has spread to the Hindi Wikipedia where it has been well received.

We wanted to know if your Wikipedia was interested in setting up its own version of TAFI. Please contact us on our talk page or here if you are interested.--Coin945 (talk) 17:48, 2 September 2014 (UTC)

Kalbos[redaguoti vikitekstą]

Gal kas žinote kodėl neįmanoma pridėt nuorodas (kitas kalbas) į straipsnį. Ar reiktu ko nors klaust angliškoje wiki? Dėkoju iš anksto. --Felicilijonas (aptarimas) 21:28, 5 rugsėjo 2014 (EEST)

Turi omenyje būtent šį puslapį? Ar apskritai visus? --Zygiskr (aptarimas) 20:00, 1 gruodžio 2014 (EET)


Straipsnių skaičiaus grafikas[redaguoti vikitekstą]

Paspaudus ant straipsnių skaičiaus, statistikos puslapy, gražu būtų... 88.223.37.2 03:53, 7 vasario 2015 (EET)


Wikimania 2015 scholarships[redaguoti vikitekstą]

Dear Wikimedians,

Wikimedia Polska Association will fund up to two international scholarships to this year's Wikimania conference, to take place in Mexico City, on July 15-19, 2015, covering air fare, conference fee, accomodation and insurance. See here for information on how to apply for the scholarship, what the requirements are and how to contact us. Feel free to distribute this message to any relevant Wiki pages and mailing lists. On behalf of the WIkimedia Polska Scholarship Commitee, Wpedzich (aptarimas) 22:04, 24 vasario 2015 (EET)

Dear Wikimedians, Wikimedia Polska Association has made a decision to fund two more scholarships for this year’s Wikimania, to be hosted in Mexico City 15-19 July 2015, due to some candidates withdrawing from our programme. The procedure is identical to the one described here, so if you have not applied, but meet the criteria and would like to attend WIkimedia’s biggest international event, please submit your application until April 23, midnight. Kind regards, Wpedzich (aptarimas) 12:23, 19 balandžio 2015 (EEST)

multiscript collaboration[redaguoti vikitekstą]

Magic square at the Parshvanatha temple, Khajuraho.png
१२ १४
१३ ११
१६ १०
१५
7 12 1 14
2 13 8 11
16 3 10 5
9 6 15 4
transcription of
the indian numerals
most-perfect magic square from
the Parshvanath Jain temple in Khajuraho

Hi! Some years ago (in 2008) I received a picture about a most-perfect magic square from the Parshvanath Jain temple in Khajuraho named Chautisa Yantra. According to magic square#India Magic Squares and Cubes By William Symes Andrews, 1908, Open court publish company the square is more then thousand years old / from the 10th-century. There is an additional text above the square. done I hope to receive a translation and/or additional details about this text from contributors on languages from India.
testwiki:most-perfect magic square provides transliterations for a dozen of ISO 15924 scripts as Arab, Armn, Armi, Beng, Cyrl, Cyrs, Deva, Grek, Gujr, Guru, Hani, Hans, Hant, Hebr, Jpan, Knda, Kore, Latn (including Roman numerals and binary), Lepc, Maya, Mlym, Mymr, Phnxl, Orya, Runr, Sinh, Syrc, ‎Syre, ‎Syrj, ‎Syrn, Taml, Telu, Tibt, Xsux and maybe some more. The wiki source code can be used for articles / stubs in languages using these scripts. Fonts are not optimized and all comments are welcome at the test subdomain page at testwiki:most-perfect magic square. Thanks for all your efforts in advance! lɛʁi ʁɑjnhɑʁt (Leri Reinhart)

‫·‏לערי ריינהארט‏·‏T‏·‏m‏:‏Th‏·‏T‏·‏email me‏·‏‬ 23:54, 19 rugpjūčio 2015 (EEST)
PAGEID: 495863 · REVISIONID: 5102657
links here: https://lt.wikipedia.org/?curid=495863#multiscript_collaboration

short update (2015-08-19) :

The numbers are w:en:Gurmukhi numerals written in the Guru script see testwiki:most-perfect magic square#Guru
Thanks to Mahitgar the translation of the first two lines is available at https://en.wikipedia.org/?curid=1003896#Epigraph .
see the numerals in Latn at testwiki:most-perfect magic square#Latn
FYI: Sriramachakra (found some days ago) is another of the 384 mutually indistinguishable most-perfect magic squares.


Pagalba[redaguoti vikitekstą]

Noriu paklausti ar paprašyti (nežinau kas tą gali pataisyti). Reikalas tas, kad bent jau pas mane kairės menu nuoroda į "Pagalbą" rodo ne į wikipedijos pagalbą, o į anglišką mediawiki pagalbą. Ar galima būtų pakeisti į lietuvišką pagalbą. ačiū.--Qwarc (aptarimas) 21:23, 24 rugpjūčio 2015 (EEST)

Atrodo, pavyko sutvarkyti, pakoregavus MediaWiki:Helppage. --Homo (aptarimas) 21:47, 24 rugpjūčio 2015 (EEST)