Aptarimas:Lapas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Cscr-former.svg
Straipsnis Lapas buvo išrinktas pavyzdiniu, tačiau Vikipedijos naudotojai, balsavimu (kuriame taip pat galite rasti išvardytus straipsnio trūkumus), nusprendė, kad jis nebeatitinka Pavyzdinio straipsnio reikalavimų ir buvo išbrauktas iš sąrašo. Patobulintas straipsnis vėl gali būti siūlomas tapti pavyzdiniu.


Ši diskusija užbaigta ir gali būti suarchyvuota:

Balsavimas dėl straipsnio pašalinimo iš pavyzdinių (5:1)

Už - reikia pašalinti

 • --Viskonsas 19:24, 2009 liepos 3 (EEST)
 • Tokia pat bėda kaip ir su Arbata. Ta-Ntalas 20:20, 2009 liepos 3 (EEST)
 • Straipsnis Arbata yra dar nieko, nes jis turbūt verstas iš pavyzdiniu en.wiki buvusio straipsnio, tad yra daugiau mažiau patikimas. Šis gi yra visai nepatikimas, nes verstas iš seno angliško straipsnio, kuriame (pažiūrėjau) nebuvo nei vieno šaltinio. Sutinku su Hugo.arg, kad reiktų daugiau pavyzdinių straipsnių, bet šis, manau, nepatenka tarp tų pačių geriausiųjų, kurie to verti.--tired time 22:50, 2009 liepos 3 (EEST)
 • Vėl gi tas pats ar mes norim pavyzdinio straipsnio ar straipsnio su info. kurios patikrinti negalima. Ir žmonės prašom balsuoti logiškai ..., prie Arbatos išsakyti argumentai, kad šaltinių nereikia mažų mažiausiai juokingi. --Atlantas 23:10, 2009 liepos 3 (EEST)
Straipsnyje pateikta elementari informacija, kurią patikrinti galima kiekviename botanikos vadovėlyje. Hugo.arg 23:18, 2009 liepos 3 (EEST)
Jei manote, kad argumentai juokingi, prašau paaiškinti, kodėl. Lengva yra pasakyti, kad visi kitokią nuomonę turinčių argumentai yra absurdas, bet tai niekam niekuo nepadeda--tired time 16:27, 2009 liepos 5 (EEST)

Prieš - reikia palikti

 • Pakankamai išsamus būti pavyzdiniu. Išvis, kas čia per mada užėjo "nuvertinti" straipsnius, kaip tik geriau daugiau vertingų ir pavyzdinių išrinkime. Hugo.arg 19:35, 2009 liepos 3 (EEST)
 • ...

Komentarai

 • Vien "pakankamo išsamumo" neužtenka. Straipsnius į vertingus reikia rinkti, jei yra iš ko rinktis. Jei randate - siūlykite. Jei nerandante - galima sėsti rašyti :) Ta-Ntalas 20:20, 2009 liepos 3 (EEST)
 • To Hugo: mada ir vėl atėjo iš „Vakarų“ - angliškos viki, kur str. dažnai netenka pavyzdinio statuso. Taip, manau, yra ir daugelyje vikipedijų. --Viskonsas 20:25, 2009 liepos 3 (EEST) "kaip tik geriau daugiau vertingų ir pavyzdinių išrinkime" - liūdna, tačiau nelabai daug matyti pavyzdiniams vertų straipsnių, visumoje lietwiki straipsniai neilgi. --Viskonsas 20:27, 2009 liepos 3 (EEST)

Sprendimas

 • Straipsnis šalinamas iš vertingų kategorijos. Ta-Ntalas 21:10, 2009 liepos 10 (EEST)


Wikimedia alt gold.svg

Šis straipsnis yra tapęs savaitės straipsniu.

Wikimedia alt gold.svg Šis straipsnis yra tapęs savaitės straipsniu.


Kai pas jus matosi, kazkodel kai kuriose vietose pradingo kvadratukai, kažin kodėl? Algirdas 20:30, 6 Sau 2005 (UTC)
Kokie kvadratukai? Dirgela 21:21, 6 Sau 2005 (UTC)
Skyreliuose lapo kontūrai, sudėtiniai lapai kai įdėjau nuotraukas prie išvardijimų buvo tokie kvadratėliai, kai kurie jie pranyko, kai kurie liko. Jei supratote tokį mano paaiškinimą. Algirdas 21:33, 6 Sau 2005 (UTC)
Nu pas mane rodo visus. Dirgela 04:54, 7 Sau 2005 (UTC)


Visai gerai tas lapu numetimo skyrelis, tebuna cia, tinka straipsniui. Algirdas 14:40, 6 Bir 2005 (EEST)
Pagerbimo žvaigžde įraše smulki klaidelė: antro sakinio pradžioje Jie matyt reiktų keisti Jei. Vladas--213.164.96.60 23:59, 8 Sausio 2006 (EET)
Nerodo labai daug paveikslėlių, juk tai pavyzdinis straipsnis, jei yra norinčių ir galinčių, atnaujinkit. --Sevas 19:14, 2007 rugsėjo 24 (EEST)

Dėl pavyzdinio str. statuso atšaukimo[redaguoti vikitekstą]

Nesinori to klausti, bet ar nemanote, kad straipsnio apimtis gerokai per maža straipsniui vadintis pavyzdiniu (tikroji apimtis be iw - 12KB, taigi vos vidutinės apimties)? Matyt teks inicijuoti balsavimą dėl pavyzdinio statuso atėmimo. Juk kai bus praplėstas, galėsim vėl skelbti pavyzdiniu. --Viskonsas 21:17, 2009 birželio 27 (EEST)

Straipsnis pavyzdiniu tapo senai. Siūlyčiau palikti - nėra toks jau mažas. Jei apsiimti revizuoti visus pavyzdinius ir vertingus straipsius, bijau, kad tektų daugelį išbraukti iš sąrašų... anksčiau akivaizdžiai reikalavimai buvo kitokie. Ta-Ntalas 22:47, 2009 birželio 27 (EEST)
Dėl vertingų - kitas reikalas. Pavyzdinis str. yra daug aukštesnis statusas nei vertingas str., todėl nesiūlyčiau vargti dėl pastarųjų. O štai pavyzdinius straipsnius net botai pažymi, todėl čia turėtų galioti dabartiniai str. normatyvai. Didžiosiose vikipedijose net ilgiausi ir iš pirmo žvilgsnio puikiausi str. netenka pavyzdinio statuso, tai turbūt tektų taip padaryti ir čia. Žinokite ne tiek daug čia po kol kas tų pavyzdinių straipsnių ir dar mažiau jų pavyzdingumas ginčytinas - iš 12 tik 2 str. man atrodo neverti pavyzdinio titulo. Be viso to galime pastebėti tam ir svarią priežastį - siūlantieji straipsnius į pavyzdinių ar vertingų kategoriją gali teisėtai reikšti nepasitenkinimą, kad yra pavyzdinių straipsnių, kurių apimtis mažesnė nei siūlomų į vertingųjų kategoriją, tačiau būtent dėl apimties atmestų. --Viskonsas 14:26, 2009 birželio 28 (EEST)
Panašu, kad esi teisus. Inicijuok išbraukimą, aš vieną straipsnį jau buvau išbraukęs (vabzdžiai). Ta-Ntalas 20:12, 2009 birželio 28 (EEST)
Na šis straipsnis tikrai ne pavyzdinis, siūlau pažeminti iki vertingo.--Pėstininkas apt. 20:59, 2009 birželio 28 (EEST)

Siūlymas pašalinti iš pavyzdinių straipsnių sąrašo[redaguoti vikitekstą]

Straipsnis, be to, kad yra akivaizdžiai nepakankamos apimties, neatitinka šių reikalavimų:

 • Tikslus, visi faktai turi būti žinomi ir patikrinami - nėra nei vieno šaltinio ar išnašos.
 • Pavyzdiniuose straipsniuose turi būti pateikiami cituoti šaltiniai - nėra tokių.