Aptarimas:Galų karai

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Uždėjau Attention, nes labai tingiu dabar pats tvarkyti, bet pradžia yra absoliuti nesąmonė, nes tuo metu Cezaris tikrai nevadovavo Romos respublikai, šie karai taip pat nebuvo oficialūs Romos karai o greičiau Cezario plėšikiški žygiai (pagal galiojančią teisę), ir dėl jų Cezariui grėsė rimti nemalonumai. Bandymas spresti šią padėtį peraugo į pilietinį karą tarp Cezario ir Romos respublikos (senato ir Pompėjaus). --Nomad 00:35, 2008 lapkričio 12 (EET)

As tai manau kad sis straipsnis apskritai nereikalingas, ji butu galima sujungti su straipsniu "keltai". D.Joksas -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo D.Joksas (aptarimasindėlis) 20:53, 27 gruodžio 2010 (EET)

Ir... kodėl Jūs taip manote..? --Martynas Patasius 23:36, 30 gruodžio 2010 (EET)

Cia tik mano nuomone, nes straipsnis gan trumpas tai nematau reikalo laikyti atskiro straipsnio, kai ji galima sujungti ir paversti "keltai" straipsnio skyriumi D.Joksas

Tai praplėsk ir bus netrumpas :) Apie galų karus medžiagos netrūksta, jis nebaigtas ne todėl kad nebūtų ką rašyti, o todėl, kad nieks nebaigė. --Nomad 20:09, 1 sausio 2011 (EET)