Aptarimas:Elektromobilis

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

šis straipsnis negali buti ištrintas nes jis informuoja mus apei ekologišgesnius automoilius ir netgi pigesni ir saugesni vazinejima.Plius cia yra musu namu darbas informaciniu technologiju pamokai. -- šis nepasirašytas komentaras buvo paliktas naudotojo Giedriusma (aptarimasindėlis) 19:19, 20 vasario 2011 (EET)

Jei tai yra namų darbas, tai siūlyčiau ir rašyti ne bet kaip. Visų pirma, rašyti reikia stengtis taisyklinga lietuvių kalba (taip, su lietuviškom raidėm). Jei tai sunku, naudokit Firefox su žodynu - [1]. Antra, straipsnio tekstą parašyti teks patiems - nukopijuotas iš kitų puslapių Vikipedijai paprastai netinka (kad Vikimedijos fondui nekiltų kokių teisinių bėdų). Trečia, straipsnius rašyti reikia tvarkingai - pasižiūrėkite į pagalbos puslapius (Pagalba:Turinys, ypač Pagalba:Kaip kurti puslapius) ir kitus, jau sukurtus, straipsnius.
Kitaip tariant, išsyk straipsnį parašyti nėra taip jau labai lengva. Protinga būtų iš pradžių kokią savaitę atidžiai peržiūrinėti Vikipedijos straipsnius, taisykles, pagalbos puslapius ir diskusijas, tada dar kokią savaitę pasitenkinti korektūros klaidų taisymu... Tikiuosi, namų darbo reikia ne rytojui..? --Martynas Patasius 21:40, 20 vasario 2011 (EET)