Aptarimas:2011 m. teroro išpuoliai Norvegijoje

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

2011 m. teroro išpuoliai Norvegijoje-> category:Terorizmas Norvegijoje -> category:Nusikalstamumas Norvegijoje-> Kategorija:Norvegijos teisinė sistema[redaguoti vikitekstą]

Kategorijos priskyrimas tinkamas. --Brox 18:35, 8 rugpjūčio 2011 (EEST)

Prašom ponuli nenusišnekėti. Nenuostabu, kad už tokius išsišokimus ir nelogiškus kategorijų dėliojimus ir klonų naudojimus tokiems nelogiškiems veiksmams atlikti buvo užblokuotas olandų Vikipedijoje. --Snooker apt. 18:56, 8 rugpjūčio 2011 (EEST)

Nei teroro išpuoliai, nei nusikalstamumas nėra Norvegijos teisinės sistemos dalis, baikit čia tas keistas kategorizacijas.--Dirgela 18:54, 8 rugpjūčio 2011 (EEST)

Terorizmas yra nusikaltimas. Nusikalstamumą sudaro tokių veikų visuma, todėl ir priskirtina teisinei sistemai. Žr. Kategorija:Terorizmas -> Kategorija:Nusikaltimai -> Kategorija:Nusikalstamumas. --Brox 19:06, 8 rugpjūčio 2011 (EEST)

Dar sykį pakartosiu, kad nusikalstamumas ar nusikaltimai nėra teisinės sistemos dalis. Dėl to prašau liautis ir netęsti redagavimo karo. Panašu, kad liūdna patirtis trolinant su kategorijomis olandiškoje Vikipedijoje jūsų nieko neišmokė.--Dirgela 21:49, 10 rugpjūčio 2011 (EEST)

Kaip suprantate teisinę sistemą? Iš kur tokia išvada, kad terorizmas nėra nusikaltimas ir nėra (baudžiamosios) teisės dalykas? --Brox 21:53, 10 rugpjūčio 2011 (EEST)
Tai Jūs išdėstykite kaip suprantate teisinę sistemą, nes Jūsų supratimas akivaizdžiai prasilenkia su tuo ką skaitome straipsnyje Teisinė sistema (Teisinė sistema - socialinė sistema, kurią sudaro teisės sistema, teisėsaugos subjektai (tokios institucijos kaip teismai, policija ir kitos), teisinės organizacijos (pvz., Antstolių rūmai, Notarų rūmai), teisinė kultūra ir kitos sudėtinės sistemos dalys.).--Dirgela 22:13, 10 rugpjūčio 2011 (EEST)
Dar paporinsiu, kad panašias kategorijas User:Brox pridėjo prie kategorijų [1] ir [2]. --Snooker apt. 22:16, 10 rugpjūčio 2011 (EEST)


Terorizmas (nusikaltimas) - > Baudžiamoji teisė - > Teisė ((Teisinės sistemos dalis)[redaguoti vikitekstą]

Kur priskiriamas nacionalinis terorizmas, galima atidžiau pasižiūrėti ir kitose Vikipedijose. Pvz., en:Category:Terrorism in India -> en:category:Crime in India -> en:Category:Law enforcement in India -> en:Category:Indian law (interwiki: Kategorija:Indijos teisinė sistema). --Brox 20:37, 8 rugpjūčio 2011 (EEST)

Apie teisę žr. WP LT ir interwiki (straipsnius užsienio kalbomis): Teisė, Teisės sistema, Teisinė sistema, Nacionalinė teisė. --Brox 10:42, 9 rugpjūčio 2011 (EEST)