Absoliutus blogis: išsigimimas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Absoliutus blogis: išsigimimas

PavadinimasResident Evil: Degeneration
Kilmės šalisJaponijos vėliava Japonija
RežisieriusMakoto Kamiya
Prodiuseris (-iai)Hiroyuki Kobayashi
Metai2008
Trukmė96 min.
PlatintojasSony Pictures Entertainment
IMDb įrašas

Absoliutus blogis: išsigimimas (angl. Resident Evil: Degeneration arba Biohazard: Degeneration) – 2008 m. CGI mokslinės fantastikos siaubo veiksmo animacinis filmas, paremtas kompiuterinių žaidimų „Resident Evil“ serijos motyvais. „Sony Pictures Entertainment“ teigimu, tai yra pirmas pilnametražis filmas, kuris paremtas CGI judesio grafika.

Skirtingai nuo tuo pačiu žaidimu paremtų filmų „Absoliutus blogis“ serijų, animacinio filmo ir jo tęsinio „Absoliutus blogis: prakeikimas“ siužete nėra herojės Alisos, o veiksmas sukasi vien apie „Resident Evil“ žaidimo protagonistus. Filmo premjera įvyko 2008 m. spalio 18 d. Tokijuje. Originalus įgarsinimas yra anglų kalba.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Rakūno miestas buvo sunaikintas branduolinio sprogimo, tačiau mirtinas T virusas nebuvo sunaikintas. Jis paplito juodojoje rinkoje ir teroristinės organizacijos ar valstybės jį gali perimti. Grupė žmonių įsitikinę, kad žlugusios „Umbrella“ korporacijos pragaištingus tyrimus perėmė ir toliau vykdo vyriausybės remiama „WilPharma“ korporacija. Vyriausybė šią savo veiklą esą slepia.

2005 m. Į Harvardvilio miesto oro uostą atvyksta Kler Redfild. Prie oro uosto vyksta protesto akcija, nes protestantai sužinojo, kad atvyksta ir senatorius Ronas Deivisas, pagarsėjęs korporacijos „WilPharma“ rėmėjas. Kler susitinka su viena savo organizacijos moterų ir mergaite Rani. Netrukus oro uoste prieš senatorių Roną Deivisą pasirodo vienas protestuotojų, kuris imituoja T viruso apkrėstąjį. Kler išaiškina, kad jis tik apsimetėlis, tačiau pasirodo antrasis. Ir jis jau yra nebe apsimetėlis.

Zombis užpuola policininką ir yra nušaunamas. Netrukus nušautasis prisikelia, o policininkas puola kitus žmones. Oro uoste kyla panika. Sumaišties metu Kler atpažįsta vieną antivyriausybinės organizacijos lyderių Kurtį Milerį. Tuo metu į oro uostą nukrenta lėktuvas, kuriame įvyko viruso T proveržis. Išsigelbėję nuo katastrofos Kler ir senatorius Ronas Deivisas pamato, kaip iš lėktuvo liekanų išlipa zombiai. Išsigelbėjusieji užsidaro viename oro uosto pastato sparnų. Uostas aptveriamas policijos. Situaciją sukontroliuoti atvyksta JAV specialusis agentas Leonas S. Kenedis ...

Veikėjai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Leonas S. Kenedis – specialus agentas, pasiųstas JAV vyriausybės į Harvardvilį padėti vietos pajėgoms suvaldyti situaciją, kuri kilo po viruso T paskleidimo oro uoste;
  • Kler Redfild – išsigelbėjusi iš Rakūno miesto. Ji paskyrė gyvenimą pagalbos teikimui nukentėjusiems nuo bioterorizmo;
  • Ronas Devisas – JAV senatorius, vienas korporacijos „WilPharma“ akcininkų ir gynėjų viešojoje erdvėje;
  • Frederikas Douningas – korporacijos „WilPharma“ mokslinių tyrimų skyriaus vyriausiasis vadovas;
  • Andžela Miller – viena Harvardvilio policijos pareigūnių. Ji turi padėti Leonui S. Kenedžiui suvaldyti situaciją oro uoste;
  • Kurtis Mileris – Andželos brolis, kovotojas prieš bioteroristinius tyrimus ir vyrausybę. Norėdamas atskleisti tiesą visuomenei jis apsikrečia G virusu.

ir kiti.

Taip pat skaitykite[redaguoti | redaguoti vikitekstą]