Šveicarija 2010 m. žiemos olimpinėse žaidynėse

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Šveicarija olimpinėse žaidynėse
Flag of Switzerland.svg
TOK kodasSUI
NOKŠveicarijos olimpinis komitetas
išorinė nuoroda
Šveicarija 2010 m. žiemos
olimpinėse žaidynėse
Vankuveryje
Dalyviai146 dalyviai 14 sporto šakų
VėliavnešysStéphane Lambiel
Medaliai
Auksas
6
Sidabras
0
Bronza
2
Suma
8
Vieta0
Olimpinė istorija
Vasaros olimpinės žaidynės
1896· 1900· 1904· 1908· 1912· 1920· 1924· 1928· 1932· 1936· 1948· 1952· 1956· 1960· 1964· 1968· 1972· 1976· 1980· 1984· 1988· 1992· 1996· 2000· 2004· 2008
Žiemos olimpinės žaidynės
1924· 1928· 1932· 1936· 1948· 1952· 1956· 1960· 1964· 1968· 1972· 1976· 1980· 1984· 1988· 1992· 1994· 1998· 2002· 2006· 2010
Šveicarijos sportininkai atidarymo ceremonijos eisenoje.

Šveicarijos sportininkai dalyvavo 2010 m. žiemos olimpinėse žaidynėse Vankuveryje, Kanada.

Medaliai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Olympic rings without rims.svg Sportininkas Sporto šaka Rungtis
Auksas Simon Ammann Šuoliai su slidėmis Normalus kalnas, individualus
Auksas Simon Ammann Šuoliai su slidėmis Didelis kalnas, individualus
Auksas Didier Défago Kalnų slidinėjimas Nusileidimas kalnu
Auksas Dario Cologna Slidinėjimo lenktynės Laisvas stilius
Auksas Carlo Janka Kalnų slidinėjimas Didysis slalomas
Auksas Michael Schmid Akrobatinis slidinėjimas Krosas
Bronza Olivia Nobs Snieglenčių sportas Krosas
Bronza Silvan Zurbriggen Kalnų slidinėjimas Dvikovė

Kalnų slidinėjimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sportininkas Rungtis 1 raundas 2 raundas Viso Vieta
Marc Berthod Didysis slalomas 1:19.00 1:23.10 2:42.10 29
Didier Cuche Nusileidimas kalnu 1:54.67 6
Super-G 1:31.06 10
Didysis slalomas 1:18.75 1:20.70 2:39.45 14
Didier Défago Nusileidimas kalnu 1:54.31 Med 1.png
Super-G 1:31.43 15
Dvikovė Nus. kalnu
1:53.69
NBG
Tobias Grünenfelder Super-G 1:30.90 9
Ambrosi Hoffman Nusileidimas kalnu 1:56.04 23
Carlo Janka Nusileidimas kalnu 1:55.02 11
Super-G 1:30.83 8
Dvikovė Nus. kalnu
1:53.65
Slalomas
51.89
2:45.54 4
Didysis slalomas 1:17.27 1:20.56 2:37.83 Med 1.png
Sandro Viletta Dvikovė Nus. kalnu
1:55.72
Slalomas
52.47
2:48.19 14
Didysis slalomas 1:18.37 1:21.17 2:39.54 15
Silvan Zurbriggen Dvikovė Nus. klanu
1:53.88
Slalomas
51.44
2:45.32 Med 3.png
Andrea Dettling Dvikovė Nus. kalnu
1:26.28
Slalomas
48.16
2:14.44 23
Super-G 1:22.03 12
Dominique Gisin Nusileidimas kalnu NGB
Nadja Kamer Dvikovė NBG
Nusileidimas kalnu 1:48.14 19
Super-G NBG
Fabienne Suter Dvikovė Nus. kalnu
1:25.29
Slalomas
45.56
2:10.85 6
Nusileidimas kalnu 1:46.17 5
Super-G 1:22.16 13
Nadia Styger Nusileidimas kalnu 1:47.22 12
Super-G 1:21.25 6
Vyrų komanda

Biatlonas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

SAportininkas Rungtis Laikas Vieta
Selina Gasparin Sprintas 22:23.4 56
Persekiojimas 35:53.5 48
15 km individualus 45:23.6 40
Claudio Böckli
Thomas Frei Sprintas 25:36.9 13
Persekiojimas 34:56.4 12
20 km individualius 51:03.4 16
Masinis startas 37:12.9 24
Simon Hallenbarter Sprintas 25:48.3 16
Persekiojimas 37:07.9 43
20 km individualus 53:18.4 43
Matthias Simmen Sprintas 26:11.5 26
Persekiojimas 35:55.0 28
20 km individualus 53:05.7 39
Benjamin Weger Sprintas 27:43.6 69
20 km individualus 54:20.3 55

Ledrogių sportas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrų dvejetai
Vyrų ketvertai
Moterų dvejetai

Slidinėjimo lenktynės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Akmenslydis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrų komanda
Komandinė lentelė
Šalis Lyderis L P PF PA Pabaigų
laimėta
Pabaigų
pralošta
Tuščių
pabaigų
Pavogtų
pabaigoje
Pavogtų iš
pabaigoje
Taiklumas %
Kanada Kanada Martin, KevinKevin Martin 9 0 75 36 36 28 14 2 4 85
Norvegija Norvegija Ulsrud, ThomasThomas Ulsrud 7 2 64 43 40 32 15 7 1 84
Šveicarija Šveicarija Stockli, RalphRalph Stöckli 6 3 53 45 35 33 20 8 9 81
Švedija Švedija Edin, NiklasNiklas Edin 5 4 50 52 34 36 20 6 8 82
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė Murdoch, DavidDavid Murdoch 5 4 57 44 35 29 20 9 4 81
Vokietija Vokietija Kapp, AndyAndy Kapp 4 5 48 60 35 38 11 9 8 75
Prancūzija Prancūzija Dufour, ThomasThomas Dufour 3 6 31 58 22 34 16 7 13 73
Kinija Kinija Wang, FengchunWang Fengchun 2 7 52 60 37 37 9 7 5 77
Danija Danija Schmidt, UlrikUlrik Schmidt 2 7 40 57 31 29 12 6 6 78
JAV JAV Shuster, JohnJohn Shuster 2 7 43 59 32 41 18 9 12 76
Moterų komanda
Komandinė lentelė
Šalis Lyderė L P PF PA Pabaigų
laimėta
Pabaigų
pralošta
Tuščių
pabaigų
Pavogtų
pabaigoje
Pavogtų iš
pabaigoje
Taiklumas %
Kanada Kanada Bernard, CherylCheryl Bernard 8 1 56 37 40 29 20 13 4 81
Švedija Švedija Norberg, AnetteAnette Norberg 7 2 56 52 36 36 13 5 9 79
Kinija Kinija Wang, BingyuWang Bingyu 6 3 61 47 39 37 12 7 8 74
Šveicarija Šveicarija Ott, MirjamMirjam Ott 6 3 67 48 40 36 7 12 6 76
Danija Danija Jensen, AngelinaAngelina Jensen 4 5 49 61 31 40 15 5 12 74
Vokietija Vokietija Schopp, AndreaAndrea Schöpp 3 6 52 56 35 40 15 4 7 75
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė Muirhead, EveEve Muirhead 3 6 54 59 36 41 11 10 15 75
Japonija Japonija Meguro, MoeMoe Meguro 3 6 64 70 36 37 13 5 5 73
Rusija Rusija Privivkova, LudmilaLudmila Privivkova 3 6 53 60 36 40 14 13 9 77
JAV JAV Maccormick, DebbieDebbie McCormick 2 7 43 65 36 36 12 12 11 77

Dailusis čiuožimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sportininkai Rungtis TP/OŠ LP/LŠ Viso
Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta
Stephane Lambiel Vyrų vienetai 84.63 5 162.09 3 246.72 4
Sarah Meier Moterų vienetai
Anais Morand/Antoine Dorsaz Poros 55.34 13 89.08 17 144.42 15

Akrobatinis slidinėjimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Ledo ritulys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrų komanda
B grupė
Šalis Ž L VL VP P ĮU ĮP Sk. Tšk.
Kanada Kanada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Norvegija Norvegija 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Šveicarija Šveicarija 0 0 0 0 0 0 0 0 0
JAV JAV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Moterų komanda
A grupė
Šalis Ž L VL VP P ĮU ĮP Sk. Tšk.
Kanada Kanada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Švedija Švedija 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Šveicarija Šveicarija 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Slovakija Slovakija 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Nusileidimas rogutėmis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šiaurės dvikovė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Skeletonas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sportininkas 1 raundas 2 raundas 3 raundas 4 raundas Viso Vieta
Maya Pedersen 54.53 54.83 54.24 53.91 3:37.51 9
Pascal Oswald 53.77 53.68 53.00 53.30 3:33.75 16

Šuoliai su slidėmis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Visi šalies sportininkai įveikė normalaus kalno kvalifikacines ir pateko į kitą etapą.

Sportininkai Rungtis Kvalifikacinės 1 raundas Finalas
Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Vieta
Simon Ammann Normalus kalnas 76.0 A 135.5 141.0 Auksas
Didelis kalnas A 144.7 1 138.9 1 Auksas
Andreas Küttel Normalus kalnas 120.5 23 110.0 Nepateko 35
Didelis kalnas 122.5 20 105.2 22 99.7 25 24

A – sportininkas automatiškai pateko į kitą etapą ir komisija jo nevertino kvalifikacinėse.

Snieglenčių sportas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Greitasis čiuožimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]