Biatlonas 2010 m. žiemos olimpinėse žaidynėse

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Sporto šakos 2010 m. žiemos olimpinėse žaidynėse
Vancouver 2010 logo.png

Curling pictogram.svg Akmenslydis
Freestyle skiing pictogram.svg Akrobatinis slidinėjimas
Biathlon pictogram.svg Biatlonas
Bobsleigh pictogram.svg Bobslėjus
Figure skating pictogram.svg Dailusis čiuožimas
Speed skating pictogram.svg Greitasis čiuožimas
Short track speed skating pictogram.svg Greitasis čiuožimas trumpuoju taku
Alpine skiing pictogram.svg Kalnų slidinėjimas
Ice hockey pictogram.svg Ledo ritulys
Luge pictogram.svg Rogučių sportas
Skeleton pictogram.svg Skeletonas
Cross country skiing pictogram.svg Slidinėjimo lenktynės
Snowboarding pictogram.svg Snieglenčių sportas
Nordic combined pictogram.svg Šiaurės dvikovė
Ski jumping pictogram.svg Šuoliai su slidėmis

Biatlono rungtys 2010 m. žiemos olimpinėse žaidynėse vyko Vistlerio olimpiniame parke. Varžybos vyko nuo vasario 13 iki vasario 26 dienos.

Rungtys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrai Moterys
4 x 7.5 km estafetė 4 x 6 km estafetė
10 km sprintas 7.5 km sprintas
12.5 km persekiojimas 10 km persekiojimnas
15 km masinis startas 12.5 km masinis startas
20 km individualus 15 km individualus

Šalys dalyvės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šalis Vyrai Moterys Viso
Australija Australija 1 0 1
Austrija Austrija 6 0 6
Baltarusija Baltarusija 5 5 10
Bosnija ir Hercegovina Bosnija ir Hercegovina 0 1 1
Bulgarija Bulgarija 5 1 6
Kanada Kanada 4 4 8
Kinija Kinija 1 5 6
Kroatija Kroatija 1 1 2
Čekija Čekija 5 5 10
Danija Danija 1 0 1
Estija Estija 5 4 9
Suomija Suomija 2 2 4
Prancūzija Prancūzija 6 5 11
Vokietija Vokietija 6 6 12
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė 1 0 1
Graikija Graikija 1 1 2
Vengrija Vengrija 1 0 1
Italija Italija 5 5 10
Japonija Japonija 1 1 2
Kazachija Kazachija 5 4 9
Latvija Latvija 5 4 9
Lietuva Lietuva 0 1 1
Moldavija Moldavija 1 1 2
Norvegija Norvegija 6 5 11
Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija 0 1 1
Lenkija Lenkija 2 5 7
Rumunija Rumunija 0 5 5
Rusija Rusija 6 6 12
Slovėnija Slovėnija 4 4 8
Pietų Korėja Pietų Korėja 1 1 2
Ispanija Ispanija 0 1 1
Serbija Serbija 1 0 1
Šveicarija Šveicarija 5 1 6
Slovakija Slovakija 5 5 10
Švedija Švedija 5 5 10
Ukraina Ukraina 5 6 11
JAV JAV 5 4 9
Viso: 37 šalys 113 105 218

Medalių lentelė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 Vieta  Šalis Auksas Sidabras Bronza Suma
1 Norvegija Norvegija 3 2 0 5
2 Vokietija Vokietija 2 1 2 5
3 Rusija Rusija 2 1 1 4
4 Prancūzija Prancūzija 1 2 3 6
5 Slovakija Slovakija 1 1 1 3
6 Švedija Švedija 1 0 0 1
7 Austrija Austrija 0 2 0 2
8 Baltarusija Baltarusija 0 1 1 2
9 Kazachija Kazachija 0 1 0 1
10 Kroatija Kroatija 0 0 1 1
Viso 10 11 9 30


Medalininkai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis 1 vieta 2 vieta 3 vieta
7.5 km sprintas, moterys Slovakija Anastasiya Kuzmina 19:55,6 Vokietija Magdalena Neuner 19:57,1 Prancūzija Marie Dorin 20:06,5
10 km persekiojimo lenktynės, moterys Vokietija Magdalena Neuner 30:16.0 Slovakija Anastasiya Kuzmina 30:28.3 Prancūzija Marie Laure Brunet 30:44.3
12,5 km masinis startas, moterys Vokietija Magdalena Neuner 35:19.6 Rusija Olga Zaitseva 35:25.1 Vokietija Simone Hauswald 35:26.9
15 km indvidualios lenktynės, moterys Norvegija Tora Berger 40:52.8 Kazachstanas Elena Khrustaleva 41:13.5 Baltarusija Darya Domracheva 41:21.0
10 km sprintas, vyrai Prancūzija Vincent Jay 24:07,8 Norvegija Emil Hegle Svendsen 24:20.0 Kroatija Fakov Fak 24:21.8
12,5 km persekiojimo lenktynės, vyrai Švedija Björn Ferry 33:38,4 Austrija Christoph Sumann 33:54,9 Prancūzija Vincent Jay 34:06,6
15 km masinis startas, vyrai Rusija Evgeny Ustyugov 35:35.7 Prancūzija Martin Fourcade 35:46.2 Slovakija Pavol Hurajt 35:52.3
20 km indvidualios lenktynės, vyrai Norvegija Emil Hegle Svendsen 48:22.5 Norvegija Ole Einar Bjørndalen
Baltarusija Sergey Novikov
48:32.0 Neapdovanota
Estafetė 4x6 km, moterys Rusija Rusija
Svetlana Sleptsova
Anna Bogaliy-Titovets
Olga Medvedtseva
Olga Zaitseva
1:09:36.3 Prancūzija Prancūzija
Marie-Laure Brunet
Sylvie Becaert
Marie Dorin
Sandrine Bailly
1:10:09.1 Vokietija Vokietija
Kati Wilhelm
Simone Hauswald
Martina Beck
Andrea Henkel
1:10:13.4
Estafetė 4x7.5 km, vyrai Norvegija Norvegija
Halvard Hanevold
Tarjei Bø
Emil Hegle Svendsen
Ole Einar Bjørndalen
1:21:38.1 Austrija Austrija
Simon Eder
Daniel Mesotitsch
Dominik Landertinger
Christoph Sumann
1:22:16.7 Rusija Rusija
Ivan Tcherezov
Anton Shipulin
Maxim Tchoudov
Evgeny Ustyugov
1:22:16.9

Rezultatai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sprintas 7.5 km, moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

NST – sportininkė nestartavo.

Persekiojimo lenktynės 10 km, moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

15 km individualios lenktynės, moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Masinis startas 12.5 km, moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Estafetė 4x6 km, moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Sprintas 10 km, vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

NBG – sportininkas nebaigė trasos.

Persekiojimo lenktynės 12.5 km, vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

20 km individualios lenktynės, vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

15 km masinis startas, vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Estafetė 4x7.5 km, vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]