Vilniečio kortelė

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Vilniečio kortelė – daugiafunkcis elektroninis bilietas, su kuriuo galima atsiskaityti už kelionę Vilniaus autobusais ar troleibusais, taip pat išsinuomoti ir oranžinius dviračius.

Naudojimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vilniečio kortelę galima įsigyti „Spaudos“ kioskuose, X, XX ir XXX „Maxima“ parduotuvėse, kitose prekybos vietose, pažymėtuose Vilniečio kortelės ženklu.

Įsigijus Vilniečio kortelę, ją galima papildyti trumpalaikiais – 30 arba 60 minučių, ar terminuotais – 1, 3, 10, 30, 90, 180 ir 270 dienų bilietais arba norima pinigų suma. Papildyti Vilniečio kortelę norimais bilietais galima ne tik įprastose prekybos vietose, bet ir internetu.

Įlipus į autobusą ar troleibusą, Vilniečio kortele reikia paliesti geltonąjį komposterį. Jeigu kortelė papildyta trumpalaikiais ar ilgalaikiais bilietais – bilietas iš karto bus aktyvintas. Jeigu kortelė papildyti pinigų suma, turėsite pasirinkti, kurį – 30 ar 60 minučių bilietą – norite aktyvinti.

Autobusuose ir troleibusuose aktyvinant Vilniečio kortelę galima išgirsti dviejų tipų garsinius signalus: vienas reiškia, kad bilietas neaktyvintas, kitas – kad bilietas aktyvintas sėkmingai. Pasitikrinti, ar sėkmingai pavyko aktyvinti bilietą, galima dar kartą Vilniečio kortele paliečiant geltonąjį komposterį.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]