Vikiprojekto aptarimas:Geografija

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Siūlau sudaryti konkrečius sąrašus, kokius straipsnius reikia užpildyti. Nes dabar niekas neapibrėžta ir projektas yra žlugęs dar net neprasidėjęs. Sudarius, pvz. svarbiausių trūkstamų straipsnių apie kalnus sąrašą, galėtumėm po truputį pildytį straipsnius. Gal vėliau prisijungtų ir kiti naudotojai. --Hugo.arg 22:25, 7 Rugsėjo 2006 (EEST)

Šitą projektą matyąiau daugiau kaip skėtinį, apimantį kitus geografijos srities projektus. Kita vertus būtų prasminga sudaryti sąrašus bendrųjų geografijos srities straipsnių, pvz., geografijos disciplinos ir pan.Dirgela 06:37, 11 Rugsėjo 2006 (EEST)

Šablonai[redaguoti vikitekstą]

Siūlyčiau angliškos vikipedijos pagrindu {{Geobox}} sukurti aprašymo šabloną kalnams ir kalnynams (pvz. {{Kalnai}}). Pats tokį šabloną kurti neturiu motyvacijos, o ir manau, kad čia yra daug labiau įgudusių „šablonų meistrų“. --Viskonsas 18:00, 2009 vasario 26 (EET)

Šablonas {{Geobox}} yra skirtas bet kuriems geografiniams objektams aprašyti miestams, upėms, kalnams, kalnynams ir t.t. žr.. Todėl tam siūlomas šablono pavadinimas {{Kalnai}} manau nėra tinkamas. Šį anglišką šabloną įkelsiu tuo pačiu pavadinimu. {{Geobox}}. --Vpovilaitis apt. 10:29, 2009 vasario 27 (EET)
Atrodo viską įkėliau dabar reikės lituanizuoti. Manau parametrų lituanizuoti nėra būtina. --Vpovilaitis apt. 18:06, 2009 vasario 27 (EET)

Nemanau, kad jie išvis čia reikalingi. Miestams priklausomai nuo šalies yra sukurti skirtingi šablonai, o dėl kalnų masyvų tarkim ten duomenys sunkiai struktūrizuojami, skirstymas sudėtingas (vienoje literatūroje laikoma plokščialniu, kitur kalnynu, vienur kalnais, kitur aukštuma ir tt), todėl geriau nereikia tų šablonų. O jei jau dėti tai pritaikyti visiems. * Hugo ¿díme? 18:16, 2009 vasario 27 (EET)

Na bent jau kokio nors bendro šablono kalnams ir kalnynams, mano nuomone, būtinai reikia. --Viskonsas 15:09, 2009 vasario 28 (EET)

Atrodo pagrindinę dalį lituanizavau, gal ne visur pilnai gerai, na bet reikia bandyti, ir tuomet bus matyti ką dar reikia tvarkyti. --Vpovilaitis apt. 12:18, 2009 kovo 2 (EET)
Pabandžiau panaudoti straipsniuose: Dinarų kalnynas, Tibeto kalnynas ir Atlaso kalnai‎. --Vpovilaitis apt. 14:38, 2009 kovo 2 (EET)