The Witcher 3: Wild Hunt

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
The Witcher 3: Wild Hunt
Witcher 3 cover art.jpg
Kūrėjas CD Projekt RED
Leidėjas cdp.pl
Bandai Namco
1C Company
WB Games
Spike Chunsoft
Megarom Interactive
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data 2015 m. gegužės 19 d.
Žanras (-ai) Veiksmo RPG, hack and slash
Režimas Vieno žaidėjo
Reitingai
Platforma Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One
Versija
Variklis REDengine 3
Reikalavimai
Platinimas DVD-DL
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas {{{pirmtakas}}}
Kitos dalys The Witcher, The Witcher 2: Assassins of Kings
www.thewitcher.com

The Witcher 3: Wild Hunt (lenk. Wiedźmin 3: Dziki Gon) – kompiuterinis vaidmenų žaidimas (RPG), sukurtas lenkų „CD Projekt RED“ studijos, naujausia serijos „The Witcher“ dalis. Prekyboje pasirodė 2015 m. gegužės 19 d. Visos dalys išleistos pagal lenkų rašytojo Andrzej Sapkowski knygas „Raganius“.

Atviro pasaulio žaidime iš trečiojo žaidėjo perspektyvos valdomas pagrindinis veikėjas Geraltas iš Rivijos, monstrų medžiotojas – raganius. Jis ieško savo mylimosios ir įvaikintos dukters, kuri bėga nuo grupės, žinomos kaip „Laukiniai medžiotojai“. Žaidime veikėjas kovoja prieš įvairius priešus naudodamas ginklus ir magiją. Be pagrindinės istorijos veikėjas gali įveikti antrines misijas ir lobių paieškas.

Žaidimas kritikų buvo įvertintas labai gerai už istoriją, pasaulio dizainą, kovos galimybes ir vizualinį apipavidalinimą. Per pirmas šešias savaites po išleidimo visame pasaulyje buvo parduota apie 6 milijonai kopijų. Žaidimas gavo „Geriausio metų žaidimo“ nominacijas įvairiuose apdovanojimų renginiuose ir iš kritikų. Kai kurie jų įvardino ši žaidimą kaip geriausią visų laikų vaidmenų žaidimą.

2015 m. balandžio 7 d. leidėjai pranešė apie dviejų oficialių papildymų išleidimą. Pirmasis „Hearts of Stone“ pasirodė 2015 m. spalio 13 d.[1], antrasis „Blood and Wine“ – 2016 m. gegužės 31 d.[2]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]