Poreikis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
656 baitai pašalinti ,  prieš 2 metus
S (Atmestas 188.69.208.153 pakeitimas, grąžinta ankstesnė versija (Legobot keitimas))
Žymos: Vizualus redagavimas Žyma: Pasikartojantys simboliai
''Antriniai poreikiai'' – tai psichologiniai poreikiai ([[sėkmė]], [[garbė]]). Jie vystosi tobulėjant žmogaus [[asmenybė|asmenybei]], didėjant jo gyvenimo patirčiai.
 
Bl
Bendravimo poreikiai. Noras ir galimybė juos patenkinti atsiranda tada, kai pirmųjų grupių poreikiai jau patenkinti. Šie poreikiai apima siekimą būti mylimam šeimoje ir kitose žmonių grupėse, bendrauti su pageidaujamais žmonėmis. Jie gali tapti motyvu derintis prie šių grupių atstovų [[apranga|drabužiais]], vartojimo manieromis. Šie poreikiai labai priklauso nuo amžiaus.
 
[[saviraiška|Saviraiškos]] poreikiai. Kiekvienas žmogus siekia atskleistilllllllllllllllllllllkleisti savo galimybes ir talentus, užsiimti didžiausią malonumą teikiančia veikla. "
Pripažinimo poreikiai reiškiasi tada, kai vartotojo [[pajamos]] yra pakankamai didelės ir gali būti skiriamos jo statusui [[visuomenė]]je formuoti. Tuo siekiama aplinkinių pripažinimo ir [[pagarba|pagarbos]].
 
[[saviraiška|Saviraiškos]] poreikiai. Kiekvienas žmogus siekia atskleisti savo galimybes ir talentus, užsiimti didžiausią malonumą teikiančia veikla. "
 
Kad [[vaikas]] jaustųsi saugus, visų pirma reikia sukurti saugius namus. Taip pat labai svarbu bendrauti. Dauguma [[tėvai|tėvų]] dažnai sako: „Namus turi, aprengtas, pamaitintas – ko jam daugiau reikia?“ Tačiau tai tik minimalūs fiziologiniai poreikiai. Namuose turi būti jaučiama santarvė, aiškumas, kada kas grįžta, kokios kieno pareigos.
Anoniminis naudotojas

Naršymo meniu