Serbiškas filmas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Serbiškas filmas
Serbian-film-poster-325x460.jpg
PavadinimasSrpski Film
Kilmės šalisFlag of Serbia.svg Serbija
RežisieriusSrdjan Spasojevic
Scenaristas (-ai)Aleksandr Radivojevic
Srdjan Spasojevic
Metai2010
Žanrassiaubo trileris
Trukmė104 min.
Kalbaserbų ir anglų
IMDb įrašas

Serbiškas filmas (serb. Srpski Film) – 2010 m. Serbijoje sukurtas erotinis siaubo trileris. Dėl jame esančių smurto, prievartos, nekrofilijos ir vaikų seksualinio išnaudojimo scenų filmas buvo uždraustas demonstruoti Ispanijoje, Suomijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Naujojoje Zelandijoje, Australijoje, Malaizijoje, Norvegijoje, Brazilijoje ir Singapūre, o JAV leista demonstruoti 19 minučių trumpesnę versiją.

Pagrindiniai aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktorius – vaidmuo
  • Srdjan Todorovic – Milošas
  • Sergej Trifunovic – Vukmiras
  • Jelena Gavrilovic – Marija
  • Slobodan Bestic – Markas
  • Katarina Zutic – Leila
  • Luka Mijatovic – Stefanas

Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Buvęs pornografinių filmų aktorius Milošas, dabar gyvenantis ramų gyvenimą su žmona Marija ir mažamečiu sūnumi, sulaukia pasiūlymo iš nepažįstamojo, vardu Vukmiras, nusifilmuoti dar viename filme. Pažadėtas didžiulis honoraras ir pasvarstęs Milošas sutinka, nors kontrakte nenurodoma koks filmas bus kuriamas ir ką jam reikės vaidinti. Vukmiras tikina, kad tai „realaus gyvenimo“ filmas ir visus nurodymus jis gaus jau paties filmavimo metu.

Juostos kūrimas prasideda, tačiau Milošui ji darosi nepriimtina po to, kai iš jo pareikalaujama mušti partnerę. Paprašęs pagalbos savo brolio policininko, jis nesugeba rasti jokios informacijos apie Vukmiro praeitį, tik tai, kad jis yra dirbęs su vaikais.

Po dar vienos sekso scenos, kurios fone dalyvauja ir vaikai, Milošas pareiškia pasitraukiantis iš projekto. Vukmiras pavaišina jį alkoholiu, tačiau neperkalba ir šis išvažiuoja namo. Pakeliui prie sankryžos jis apsvaigsta nuo į gėrimą įmaišytų narkotikų ir praranda sąmonę.

Atsigauna Milošas po keleto dienų namuose sumuštas, tačiau nieko negali prisiminti. Jis nuvyksta į namus, kur buvo kuriama filmas, tačiau žmonių jame neranda, tik išmėtytas vaizdo kasetes. Nuvažiavęs į mišką jis ima jas žiūrėti ir pamažu prisiminti, kad jam nutiko. Milošas buvo grąžintas atgal, svaiginamas narkotikais ir verčiamas filmuotis toliau, o vienos scenos metu jis nužudė savo partnerę. Grįždamas į praeitį jis supranta, kad be viso to filmavime dalyvavo ir jo brolis, o jie kartu išprievartavo Mariją ir jo sūnų bei nužudė Vukmirą bei jo apsauginius.

Nuvykęs į filmavimo angarą Milošas randa Mariją su sūnumi, kurie, apimti šoko, su juo nesikalba. Parvežęs juos namo ir sukrėstas to, ką padarė, Milošas nusprendžia nušauti juos ir nusižudyti pats.

Paskutiniai filmo kadrai, kai jie trise negyvi guli lovoje, o aplik juos susirenka operatoriai ir apsauginiai, tarsi sufleruoja, kad buvo kuriamas ne tik filmas, kuriame vaidino Milošas, bet ir filmas apie filmą...