Redirected

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
Redirected / Už Lietuvą!
Redirected.jpg
Pavadinimas Redirected / Už Lietuvą!
Kilmės šalis Lietuva
Režisierius Emilis Vėlyvis
Prodiuseris (-iai) Asta Liukaityte
Alastair Clark
Rachel Robey
Scenaristas (-ai) Emilis Vėlyvis
Jonas Banys
Vaidina Vinnie Jones
Scot Williams
Gil Darnell
Oliver Jackson
Antony Strachan
Artur Smolyaninov
Vytautas Šapranauskas
Kęstutis Jakštas
Mindaugas Papinigis
Rafailas Karpis
Andrius Žiurauskas
Monika Vaičiulytė
Metai 2014
Žanras Juodoji veiksmo komedija
Kalba anglų k.

„Redirected / Už Lietuvą!“ – lietuvių ir britų kūrybos juodoji veiksmo komedija, kino teatruose pasirodžiusi 2014 m. sausio 10 d. Filmo režisierius – Emilis Vėlyvis. Iki 2013 m. balandžio mėnesio filmo darbinis pavadinimas buvo „Flight Redirected“.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Filme „Redirected / Už Lietuvą!“ pasakojama apie keturis draugus – Maiklą, Džoną, Beną ir Timą, kurie, ieškodami prieglobsčio egzotiškoje Azijoje, netikėtai patenka į Lietuvą ir stačia galva pasineria į visas mūsų turimas „lietuviškas grožybes“. Mėgindami išnešti sveiką kailį, vyrai atranda nuostabią šalį, kur purvas, skurdas, girtuoklystė ir alkoholio kontrabanda žavingai dera su nuostabia gamta bei tikrais, nuoširdžiais, civilizacijos nesugadintais žmonių tarpusavio santykiais.

Filmas atskleidžia kitokį, netikėtą ir savotiškai žavingą neparadinės Lietuvos vaizdą – satyrinį, šaržuotą ir kiek iškreiptą šiuolaikinės visuomenės bei jos aktualijų atspindį.

Aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Filme „Redirected / Už Lietuvą!“ skirtingus vaidmenis iš viso atliko per 50 aktorių iš Lietuvos, D. Britanijos, JAV, Latvijos, Rusijos bei Australijos. Pagrindiniai aktoriai:

Kūrybinė grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Tarptautinis platinimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Filmo prodiuseriai yra numatę 60 tikslinių regionų, kuriuose sieks rasti partnerius filmo rodymui kine. Jau kalbamasi su D. Britanijos, Prancūzijos, JAV, Kanados, Rusijos, Skandinavijos distribucinėmis kompanijomis.

Rėmėjai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Filmą „Redirected / Už Lietuvą!“ finansavo Lietuvos kino centras bei privatūs rėmėjai ir investuotuojai: Birštono mineraliniai vandenys, Lietuvos geležinkeliai, AB Stumbras, Švyturys, Unibet, Crowne Plaza, Wizzair ir kiti.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]