Moldavijos futbolo varžybos 2019–2020 m.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
(Nukreipta iš puslapio Moldavijos futbolo varžybos 2019 m.)
Jump to navigation Jump to search
Divizia Națională 2018
Komandos: 8
Sezonas 2018 ·· Sezonas 2020

Moldavijos futbolo varžybos 2019 m.

Divizia Națională 2019 m. pirmenybės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Divizia Națională yra pirmos pakopos, elito diviziono pirmenybės, aukščiausioji futbolo lyga.
  • 2019 m. dalyvavo 8 komandos.

Dalyviai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Klubas Pastabos
Star full.svg 1. Tiraspolio „Sheriff“ Star full.svg Čempionai
2. Orhėjaus „Milsami“
3. Hinčeščio „Petrocub“
4. Nisporenio „Speranţa“
5. Kišiniovo „Zimbru“
6. Tiraspolio „Dinamo–Auto“
7. Suručenio „Sfintul Gheorghe“
Didėjimas 8. Codru Lozova Paliko iš Divizia „A“

Galutinė lentelė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Klubas Taškai Ru. Pe. Ly. Pr. Iv. + Iv. - +/- Pastabos
Star full.svg 1. Tiraspolio „Sheriff“ 70 28 22 4 2 60 9 +51 Pateko į Čempionų lygą
2. Suručenio „Sfintul Gheorghe“ 53 28 16 5 7 40 28 +12 Pateko į Europos lygą
3. Hinčeščio „Petrocub“ 50 28 14 8 6 34 21 +13
4. Tiraspolio „Dinamo–Auto“ 41 28 12 5 11 38 37 +1
5. Orhėjaus „Milsami“ 39 28 10 9 9 30 28 +2
6. Nisporenio „Speranţa“ 35 28 8 11 9 29 34 -5
7. Kišiniovo „Zimbru“ 16 28 3 7 18 16 43 -27
8. Codru Lozova 5 28 0 5 23 8 55 -47 Noatunloopsong.png Pereinamosios rungtynės

Šaltinis: soccerway svetainė.[1]

Pereinamosios rungtynės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]


2019 m. lapkričio 16 d. (2019-11-16)
13:00 EET
Pereinamosios rungtynės
Spartanii Selemet 0–1 Codru Lozova Stadionul Municipal (Hîncești)
Žiūrovų: 200
Teisėjas: Petru Stoianov
Ataskaita Scored after 90+3 minutes 90+3' V. Semenčenko
  • Codru Lozova nugalėjo varžovus rezultatu 1-0 ir išsaugojo vietą aukščiausioje lygoje.

Divizia „A“[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Divizia „A“ yra antros pakopos pirmenybės.
  • 2019 m. dalyvavo 15 komandų.
Komanda Vietovė
Cahul-2005 Kahulis
Dacia Buiucani Kišiniovas
Florești Floreštis
Grănicerul Glodenis
Iskra Ribnica
Real Succes Kišiniovas
Sîngerei Sindžerėjus
Sireți Sireți
Sparta Kišiniovas
Spartanii Selemetas
Speranța Drokija
Tighina Benderai
Ungheni Ungenis
Victoria Bardaras
Zaria Belcai

Galutinė lentelė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

V. Klubas Ru. Pe. Ly. Pr. + - +/- Taškai Pastabos
Didėjimas 1. Florești 28 22 3 3 71 29 +42 69 Pateko į 2020/21 m. Divizia Națională
Didėjimas 2. Dacia Buiucani 28 22 3 3 68 17 +51 69
Pastovu 3. Spartanii Selemet 28 20 2 6 72 28 +44 62 Noatunloopsong-2.png Pereinamosios rungtynės
4. Tighina 28 19 3 6 84 31 +53 60
5. Cahul-2005 28 14 6 8 60 34 +26 48
6. Victoria Bardar 28 14 1 13 58 54 +4 43
7. Speranța Drochia 28 12 5 11 44 37 +7 41
8. Grănicerul Glodeni 28 10 4 14 47 66 −19 34
9. Sireți 28 10 3 15 48 83 −35 33
10. Zaria Bălți 28 9 4 15 65 60 +5 31
11. Iskra Rîbnița 28 9 4 15 51 62 −11 31
12. Real Succes 28 9 4 15 59 63 −4 31
Mažėjimas 13. Ungheni 28 9 3 16 55 83 −28 30 Iškrito į Divizia B
Mažėjimas 14. Sîngerei 28 6 3 19 38 72 −34 21
Mažėjimas 15. Sparta Chișinău 28 0 2 26 6 107 −101 2 Pasitraukė iš pirmenybių po XIV turo
  • Šaltiniai: Soccerway[2]

2019 m. Moldavijos futbolo taurė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Finalo rungtynės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2020 m. birželio 30 d. (2020-06-30)
21:00 EEST
Petrocub-Hîncești 0–0 Suručenio „Sfintul Gheorghe“ Zimbru Stadium, Chișinău
Žiūrovų: 0
Teisėjas: Amin Kurgheli
(Ataskaita)
  Baudiniai  
Jardan įmuštas
Damașcan įmuštas
Rozgoniuc įmuštas
Țurcan įmuštas
Rusu įmuštas
5–3 įmuštas Stînă
įmuštas Sagna
įmuštas Svinarenco
neįmuštas Bondarenco

Petrocub
Sf. Gheorghe

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]