Melisa P.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Melisa P.
Melissapposter.jpg
PavadinimasMelissa P.
Kilmės šalisFlag of Italy.svg Italija
Flag of Spain.svg Ispanija
RežisieriusLuca Guadagnino
Scenaristas (-ai)Barbara Alberti
Cristiana Farina
Luca Guadagnino
Melissa Panarello
Metai2005
Žanraserotinė drama
Trukmė115 min.
Kalbaitalų
IMDb įrašas

Melisa P. (it. Melissa P.) – 2005 m. sukurta erotinė drama, sukurta pagal Melissos Panarello autobiografinę knygą-dienoraštį apie paauglės merginos pirmąją seksualinę patirtį ir sulaukusią didelio pasisekimo Italijoje.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

15-metė Melisa – drovi ir nekalta mergina, nesulaukianti pritarimo ir palaikymo nei iš aplinkinių, nei savo šeimos. Jos tėvas išvykęs į kitą šalį, motina nuolat užsiėmusi tik savo reikalais ir vienintelis žmogus, su kuriuo ji gali išsikalbėti yra senelė Elvyra. Ši po kurio laiko iškeliauja į senelių namus ir Melisa ima jaustis dar vienišesnė ir izoliuota.

Kartą su drauge nuėjusi į vakarėlį, prie baseino ji susitinka Danielį – dailų ir visų mėgstamą vaikiną. Jų pažintis po kelių dienų baigiasi pirmąja Melisos seksualine patirtimi, kuri toli gražu neprilygsta tam, apie ką ji paslapčia svajojo. Danielis netrunka pamiršti merginą, tačiau ši jo – ne. Naudodamasis Melisos prieraišumu, jis verčia ją atsiduoti savo draugui, bet šiai prireikia laiko, kol supranta jam visiškai nerūpinti. Norėdama atkeršyti, mergina leidžiasi į seksualinius eksperimentus su kitais vaikinais, savo patyrimus fiksuodama dienoraštyje...

Pagrindiniai aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktorius – vaidmuo