Pereiti prie turinio

McFly

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
McFly

Iš kairės: Harry Judd, Dougie Poynter, Danny Jones ir Tom Fletcher
Biografija
KilmėJungtinė Karalystė
Žanraipoprokas, pop punk, pop[1][2]
Aktyvumo metai2003-dabar
Įrašų kompanijaIsland, Super
Susijusi veiklaBusted, McBusted
Svetainėsupercity.mcfly.com
Nariai
Tom Fletcher, Danny Jones, Dougie Poynter, Harry Judd

McFly – britų poproko grupė, išgarsėjusi 2004 m. Grupę sudaro Tom Fletcher (pagrindinis vokalistas ir gitaristas), Danny Jones (pagrindinis vokalistas ir gitaristas), Dougie Poynter (vokalistas ir bosistas) ir Harry Judd (būgnininkas ir kartais vokalistas). Ši grupė išgarsėjo, iškart po to, kai grupė Busted pasikvietė juos į savo turą 2004 m. kovą. Grupės pavadinimas kilęs iš filmo „Atgal į ateitį“.

„McFly“ debiutinis albumas „Room on the 3rd Floor“ iš karto tapo pirmuoju Jungtinės Karalystės albumų topuose, o vėliau tapo ir platininiu. Antrasis albumas buvo „Wonderland“. Po jo, 2006 m. Kanadoje ir JAV buvo išleistas rinkinys „Just My Luck“. Tais pačiais metais išleistas dar vienas, jau 3-iasis studijinis albumas „Motion in the Ocean“, o dar vėliau „All the Greatest Hits“. 2008 m. grupė išleido 4-ąjį studijinį albumą „Radio:ACTIVE“. 2009 m. grupė oficialiai patvirtino, kad jau pradėjo darbus prie penktojo studijinio albumo.

„McFly“ taip pat pasirodė 2006 m. romantinėje komedijoje „Tokia jau mano dalia“, kurioje vaidino Lindsay Lohan ir Chris Pine.[3]