Makniūnų mokykla-daugiafunkcis centras

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
(Nukreipta iš puslapio Makniūnų pagrindinė mokykla)
Jump to navigation Jump to search
 Information icon4.svg  Šio straipsnio ar straipsnio dalies turinys tikriausiai pagrįstas tik jo objekto pateikta informacija.
Jei galite, straipsnio informaciją pagrįskite nuorodomis į antrinius šaltinius
Daugų Vlado Mirono gimnazijos Makniūnų ikimokyklinio ugdymo skyrius
[[Vaizdas:|Daugų Vlado Mirono gimnazijos Makniūnų ikimokyklinio ugdymo skyrius herbas|center|100px]]
[[Vaizdas:|Daugų Vlado Mirono gimnazijos Makniūnų ikimokyklinio ugdymo skyrius|left|250px]]
Miestas (gyvenvietė) Makniūnai, Alytaus raj.
Mokyklos direktorius (-ė) {{{direktorė}}}
Mokinių skaičius 95
Įkūrimo data 1926
Uždarymo data {{{uzdarimo data}}}
Išleista laidų
Pedagogų skaičius 16

Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos Makniūnų ikimokyklinis skyrius – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Alytaus raj., Raitininkų seniūnijoje, Makniūnuose, vykdanti pradinio ir pagrindinio ugdymo programas. Įstaigos kodas 190447774.

Istorija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1926 m. Raitininkuose įsteigta valstybinė pradžios mokykla. 1953 m. rugsėjo 1 d. mokykla tapo septynmete, o 1963 m. – aštuonmete mokykla. 1970/1971 m. mokykla persikėlė į naujas patalpas, o senose patalpose įkurtas bendrabutis mokiniams. 1986 m. rugsėjo 1 d. Raitininkų aštuonmetė reorganizuota į Makniūnų vidurinę mokyklą. 1992 m. rugsėjo 1 d. reorganizuota į devynmetę mokyklą. 19941998 m. leista komplektuoti trečios pakopos klases. 1997/1998 m. mokykla vėl reorganizuota į vidurinę mokyklą. Išleista 10 abiturientų laidų. Nuo 2001 m. liepos 1 d. Makniūnų vidurinė mokykla reorganizuota į Makniūnų pagrindinę mokyklą. Nuo 2013 m. rugsėjo 1 Makniūnų pagrindinė mokykla reorganizuota į Makniūnų mokykla - daugiafunkcinį centrą. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Makniūnų mokykla - daugiafunkcis centras buvo reorganizuota į Daugų Vlado Mirono gimnazijos Makniūnų pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcį skyrių. Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Makniūnų pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcinis skyrius buvo reorganizuotas į Daugų Vlado Mirono gimnazijos Makniūnų ikimokyklinio ugdymo skyrių.

Direktorius[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Almantas Jakimavičius

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Svetainė