MTV Lietuva

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
MTV Lietuva
Šalis Lietuva Lietuva
Rodoma Lietuva
Savininkas MTV Networks Baltic
Vadovai Marius Veselis (generalinis direktorius)
Transliavimo
pradžia
2006 m. rugsėjo 4 d.
Transliavimo
pabaiga
2009 m. lapkričio 18 d. (3 metai)
Tematika muzika
Vaizdo
formatas
4:3
Interneto
svetainė
mtv.lt

MTV Lietuva – MTV televizijos muzikinis – pramoginis kanalas Lietuvoje, įkurtas 2006 m. rugsėjo 4 d. Tai dalis projekto MTV Networks Baltic, kuriam taip pat priklauso ir MTV Latvija bei MTV Eesti.

MTV Lietuva vykdė įvairias akcijas, kuriose pasisako prieš klimato pokyčius, bei ragina žmones sulėtinti klimato kaitą, darant išties mažus pokyčius savo buityje. Neseniai[paaiškinti] MTV Lietuva pradėjo naują projektą, vyksiantį visus metus – „Pradėk nuo savęs“. Nuo 2007 m. spalio 10 d. MTV, kartu su Vilniaus miesto savivaldybe vykdė projektą – „No smoking power“, raginant jaunimą mesti rūkyti, pirkti specialias apyrankes. Surinktas už apyrankes pelnas naudotas įrenginėti naujas krepšinio aikšteles didžiausio nepilnamečių nusikalstamumo Lietuvos miestų mikrorajonuose.

Kanalas taip pat kūrė savo laidas – „MTV Oops“[1], kurios vedėjai buvo Orinta Servaitė, Silvija Vilkaitė, Jurgis Didžiulis ir Tomas Sinickis. Laidą „MTV žinios“ pakaitomis vedė broliai dvyniai Artūras ir Robertas Mediušai, bei Ugnė Skonsmanaitė.

2009 m. lapkričio 18 d. oficialiai pranešta apie kanalo ir viso MTV Networks Baltic uždarymą neribotam laikui.[2] Nuo šios dienos Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje transliuojamas MTV Europe ir kiti Viacom kanalai, aptarnaujami „Starworks LT“.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. „DELFI VEIDAIETERIS „MTV Lietuva“ eteryje - pokalbių laida „MTV Oops!““. 2007-07-30. Nuoroda tikrinta 2018-06-28.
  2. „Dėl krizės neribotam laikui uždaromas „MTV Lietuva“ kanalas“. 2009-11-18. Nuoroda tikrinta 2018-06-28.